Spiningošana

jurciks66 [22.01.23]: jurciks66 [13:13]: andreiko [11:01]: jurciks66 [48m]: svens: piemēram, klasiskajā variantā, kad spinis paņemts kā universālis testā 5-25gr. nu nemetīs 1,5" gumijas, arī 10" ne, drīzāk +/- 4"no gumijām man absolūti favorīti tajos diapazonos ir sawamuras ,relax kopyto un tioga

svens76, 22.janvāris 2023, 10:11

Man Gaujas lejteces straumē Savamura nestrādā it nemaz, vairākkārt esmu mēģinājis. Toties pirms gadiem četriem, pieciem pieccollīgo rozā Savamuru pavasarī pamēģināju pirmajā (no Rīgas) Garezerā. Johaidī, vairāki sitieni un beigās ir! Pievelku tuvāk, liels melns čorts - vismaz kilogramīgs asaris. Palūrējām viens uz otru no pusotra metra attāluma, šis sakustējās un dzelzs pavada mezglā - plaukt! Aizgāja mīļumiņš ar rozā savamuru zobos, un nav žēl, vienalga, būtu atlaidis. Pats ar vainīgs, nebiju pavadu pārsējis kopš pēdējās ziemas copes (nebija ledus). Bet tajos Garezeros normāli asari nekad nav redzēti, ziemā no ledus ķeras tādi pussprīža garumā un mellāki par katla dibinu, kak raz uz ūdu, vasarā asaris tur nav noķerts. Man jau mērķis bija viens - ļeidaks.ir dažādas tilpnes un dažādi apstākļi, tāpēc, kā jau teicu visi tie mānekļu topi ir tādi nenopietni

svens76, 22.janvāris 2023, 11:17

Kādu paraugu šīm slepenajām niansēm drīkst palūgt? Es laikam tik daudz necopēju, maucu visur ar to, kas man ir, nekādas baigās atšķirības vai īpašās nianses neesmu novērojis. Man šķiet, ja zivis ir aktīvas, tad ķeras principā ar jebko. Ja nav, tad ir vairāk jāpacenšas ar meklēšanu un lēnāku animāciju un tas, vai gumijas zivij ir sarkana pakaļa vai nav, neko būtiski neietekmē.zivis jāķer tur kur viņas ir. sākumā ieteiktu sākt ar vietas izpēti, ja copē no laivas, izbraukāt interesējošo vietu, ja lieto eholoti, tad sameklēt interesantu reljefu, ēsmas zivi, kas piesaista plēsēju. tehniskās nianses, animācijas, inventāra nianses tās iesaku apgūt pašam, tad no tā visa procesa būs lielāka bauda

svens76, 22.janvāris 2023, 14:18

Baigi interesanti sanāk - Tu saki, ka varētu grāmatu uzrakstīt, tātad secinu - Tev ļooooti daudz būtu ko pastāstīt, bet tajā pat laikā pilnīgi neko neatklāj, pat ne vienu niansi. Rezultātā nevaru saprast - vai nu visiem sportistiem ir nenormāli žēl kaut ko atklāt (pasarg dievs, mačos citi noķers visas zivis un pats vairs neko nevarēs) vai arī tas ir viens liels blefs un nekādu knifu, nianšu vai noslēpumu vienkārši nav :) Es kaut kā sliecos domāt, ka nav, jo galvenais ir zivis meklēt un mācēt makšķerēt.
nu redzi, pats atbildēji uz savu jautājumu, ka galvenais mācēt zivi meklēt:) mēs pirms mačiem tieši to darām vairākas nedēļas, atzīmējot perspektīvās vietas, jo kā jau nojaut, zivs mēdz migrēt, piemēram kopā ar ēsmas zivi. ja jau to zivi esi atradis, tālāk jau vesela improvizācija kā izvērsties:) tāpēc sākumā jau rakstīju, ka zivs jāķer tur kur viņa ir:)))
22.janvāris 2023, 15:41 | links
 

lasāmviela ar niansēm:)
22.janvāris 2023, 17:06 | links
 
Ok, kā un kur pieteikties kādam laivā par tiesnesi? Es uz ātro nevarēju sagūglēt. Baigi ieinteresēja, jo tomēr gribās attīstīties un tas varētu būt labs stimuls.
22.janvāris 2023, 17:08 | links
 
jurciks66 [22.01.23]: Ok, kā un kur pieteikties kādam laivā par tiesnesi? Es uz ātro nevarēju sagūglēt. Baigi ieinteresēja, jo tomēr gribās attīstīties un tas varētu būt labs stimuls.
par šo vari droši kaut vai FB uzrakstīt LMSF ziņu, par jauniem tiesnešiem priecāsimies
22.janvāris 2023, 17:30 | links
 
Tie laiki ar tiesnešiem laivās sen jau nav pagājuši?
Bet taisnība, tā bija ļoti noderīga štelle, lai iegūtu plašāku skatījumu uz copi un sportu.
Sanāca pabūt pāris top komandu laivās pirms 10 12 gadiem, tobrīd vienās no pirmajām “rūpnīcu” komandu laivām. Tajā laikā galvenā atziņa bija - sila jestj uma ņe nada. Jeb, ja tev ir daudz piķis, vari pat nejēgt neko īsti no copes, tāpat būsi tabulas augšgalā. Liela laiva, jaudīgs motors, puslīdz laba ehalote, grafītlīderi, kur reāli pirmo reizi pats sajutu (iedeva dažas reizes uzmest asariem, kāmēr ar kolēģiem pa telefonu runāja) kā tas ir, kad asaris uzelpo uz mānekļa. Tā man likād maģija pēc Salmo un Daiwas kātiem par 20 30 latiem.
Pēdējos gados gan laikam līmenis ir cēlies, visiem ir ātras laivas un labākās ehalotes, tagad izrādās arī copēt vajag mācēt.

Cits stāsts - strīmā biju arī Oltes tiesnesis divas dienas. Tas ir pretējs gadījums. Kad galvā ir tik daudz, ka bieži vien gribas sarežģīt vienkāršas lietas, un kāmēr Poišs blakus velk mailes uz gumijas muškāpura un izcīna vietu uz Pasaules čempi, Oltem gāja grūtāk filozofējot par to, ko domā forele. Un, protams, Zivjugārnis, Dzilna un kā tik vēl viņu nesauc.. tam vecim gan bija viss. Funktieris, taktika, prasmes, inventārs, pieredze.. tobrīd noteikti labākais no labākajiem.

Ko es ar šo visu eseju gribu teikt? Lai vienkārši ķertu zivis, tev pietiek ar makšķeri un slieku. Lai kaifīgi ķertu, tev vajag japāņu kātu, jaunāko 4D super HZ vobleri un 200HP motoru, bet lai regulāri ķertu labus lomus, tev vajag pieredzi, zināt konkrētā brīža nianses, anormāli daudz “motorstundas”, vai īsāk sakot, čuju, ņuhu, poņu un piķi.
22.janvāris 2023, 17:39 | links
 
Tagad gan lielajos mačos tiesnešus laivās vairs nesēdina, noķertos lopiņus bildē telefonā un sūta pa netu soģiem.
Tomēr tajos sačos, kur laivas tiesneši vēl eksistē, parasti jau pašas dalībnieku komandas meklē tiesnešus, jo tā ir reglamenta prasība. Tiesa gan, tevi jau sēdina citas komandas laivā (nevis tajā, kas tevi pasaukusi). Turklāt tavs darbiņš tiek apmaksāts, man liekas, ka par divām dienām es no Jebauta (Ginča man attāls kaimiņš Gaujā) saņēmu divdesmit piecus latus (vai jau jevrikus, tiešām neatminos). Interesanti, vēl jo vairāk, ja trāpi pie lielmeistariem.
22.janvāris 2023, 17:40 | links
 
andreiko [22.01.23]: Tagad gan lielajos mačos tiesnešus laivās vairs nesēdina, noķertos lopiņus bildē telefonā un sūta pa netu soģiem.
Tomēr tajos sačos, kur laivas tiesneši vēl eksistē, parasti jau pašas dalībnieku komandas meklē tiesnešus, jo tā ir reglamenta prasība. Tiesa gan, tevi jau sēdina citas komandas laivā (nevis tajā, kas tevi pasaukusi). Turklāt tavs darbiņš tiek apmaksāts, man liekas, ka par divām dienām es no Jebauta (Ginča man attāls kaimiņš Gaujā) saņēmu divdesmit piecus latus (vai jau jevrikus, tiešām neatminos). Interesanti, vēl jo vairāk, ja trāpi pie lielmeistariem.
Top ekipāžās būs tiesnesis laivā. Mums Usmā abas dienas bija tiesnesis laivā, pie tam katru dienu savs
22.janvāris 2023, 18:25 | links
 
A tiesnešus meklējat paši, vai Kotāns piegādā neatvērtā iepakojumā?

P.S. Labprāt pieteiktos pac. Turklāt šoruden pie mums taču būs PĒ ČĒ!
22.janvāris 2023, 18:29 | links
 
Starp citu, PČ vieta vēl laikam nav zināma. Pēc visa spriežot, laikam jau Ķoisis. Vai arī L kausa variants - Daugav, Ķoisis un Lielupe, mauc, kur vēlies.
22.janvāris 2023, 18:31 | links
 
andreiko [22.01.23]: Starp citu, PČ vieta vēl laikam nav zināma. Pēc visa spriežot, laikam jau Ķoisis. Vai arī L kausa variants - Daugav, Ķoisis un Lielupe, mauc, kur vēlies.
jā, būs liels notikums PČ spiningošanā no laivām, kurš norisināsies šogad pie mums. par vietām vēl nedrīkstu stāstīt
22.janvāris 2023, 18:39 | links
 
andreiko [22.01.23]: A tiesnešus meklējat paši, vai Kotāns piegādā neatvērtā iepakojumā?

P.S. Labprāt pieteiktos pac. Turklāt šoruden pie mums taču būs PĒ ČĒ!
vari pieteikties pats, uzrakstot LMSF
22.janvāris 2023, 18:40 | links
 
andreiko [22.01.23]: A tiesnešus meklējat paši, vai Kotāns piegādā neatvērtā iepakojumā?

P.S. Labprāt pieteiktos pac. Turklāt šoruden pie mums taču būs PĒ ČĒ!
redzēju Tavu pieteikumu čatā. šodien brīvdiena, ja tuvāko dienu laikā negūsti atbildi, tad padod man ziņu, sakontaktēsim ar Kotānu vai Draudiņu
22.janvāris 2023, 18:57 | links
 
Nu vot, atkal tā blata būšana :)))
Paldies, Sven! Rīgas posmā noteikti gribu piedalīties (svilpot), par tiem pārējiem grūti teikt. Uz divām trim dienām pazust no mājām varētu būt grūtāk, man te māmuļa krietnos gados, par kārtību mājās rūpe man uz skausta. Plus kaķe (jauna) un suns, ar to pēdējo tipāžu māte toč ilgākā laika posmā galā netiks, māju apgāzīs, atraus žogā jaunu caumuru un aizlaidīs lapās (tepat). :)
22.janvāris 2023, 19:07 | links
 
andreiko [22.01.23]: Nu vot, atkal tā blata būšana :)))
Paldies, Sven! Rīgas posmā noteikti gribu piedalīties (svilpot), par tiem pārējiem grūti teikt. Uz divām trim dienām pazust no mājām varētu būt grūtāk, man te māmuļa krietnos gados, par kārtību mājās rūpe man uz skausta. Plus kaķe (jauna) un suns, ar to pēdējo tipāžu māte toč ilgākā laika posmā galā netiks, māju apgāzīs, atraus žogā jaunu caumuru un aizlaidīs lapās (tepat). :)
Tev PM ar Kotāna nr., kas zin, mož tiekamies čempī
22.janvāris 2023, 19:23 | links
 
Nu tas jau gan baisais sapnis...
Bet ceru, ka panno darbībā ieraudzīšu, tak bez tā takš kā bez zābakiem, neviens uz sačiem nebrauc...
:)))
22.janvāris 2023, 19:35 | links
 
andreiko [22.01.23]: Nu tas jau gan baisais sapnis...
Bet ceru, ka panno darbībā ieraudzīšu, tak bez tā takš kā bez zābakiem, neviens uz sačiem nebrauc...
:)))
brauc, brauc:)
22.janvāris 2023, 19:39 | links
 
Man tikko feisā atrakstīja ņekijs Aigars no LMSF, teica milzīgu pld un arī iedeva Kotāna nr. Tas jūsu Kotāns ir babslejista dēls (brālis)?
22.janvāris 2023, 19:42 | links
 
andreiko [22.01.23]: Man tikko feisā atrakstīja ņekijs Aigars no LMSF, teica milzīgu pld un arī iedeva Kotāna nr. Tas jūsu Kotāns ir babslejista dēls (brālis)?
Tev uzrakstīja Aigars Ločmelis no komandas Laiks Copei, kura LČ 2022 gadā komandu vērtējumā ieguva 1.vietu:) iespējams arī tiksi pie viņiem laivā.
Jā, Kristapam ir liela radniecība ar bobsleju
22.janvāris 2023, 19:51 | links
 
Man tikko feisā atrakstīja ņekijs Aigars no LMSF, teica milzīgu pld un arī iedeva Kotāna nr. Tas jūsu Kotāns ir babslejista dēls (brālis)?

andreiko, 22.janvāris 2023, 19:42

Sveiks, Andri! Esmu tas, kurš Tev uzrakstīja par iespēju pievienoties tiesnešu kolektīvam. Ceru, ka viss bija saprotami. Ja kas, droši dod ziņu.
22.janvāris 2023, 19:55 | links
 
Jā, Aigar, paldies! Viss ir tavos vārdabrāļos štokenbergos :)
Šovakar bobsleja atvasei nezvanīšu, viņam tak sabats noteikti. Rīt gan ar pirmajām vistām, uzkritīšu uz paura kā 2022. gada sniegs. :)
22.janvāris 2023, 20:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager