Vai brends un tā cena atbilst kvalitāte?

nav laikam tādas lietas ko neražotu Ķīnā,gribētos zinatpar precēm-cenām,kas jūs priecē,un protams par tām lietām kas smuki iepakotas ,vai vizuāli pievilcīgas bet jēgas ne kādas.

piem-KING LI,korejas,ķinas prece-pludiņi normāli,vizuļiem 90% jāmaina āķi,spoles svēdienas makšķerniekiem-iesācējiem,labs aksesuāru klāsts.
28.oktobris 2008, 13:48 | links
 
nopirku roteri Vega- pēc skata preciizs meps atdarinājums, tomēr nehu*a nespeeleeja, cena 1 ls, bet leetaakais meps maksaa 1,70 ls un speelee nevainojami
28.oktobris 2008, 15:26 | links
 
ir baigi jaauzmanaas no vobleriem no tiem visiem jociigo firmu nosaukumiem - aakji ruusee + vobleris nespeelee + kraasas izbalee = izmesta nauda un izmests vobleris :D :D
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

saakumaa arii pirku , ka tik leetaak un aceem tiikamaak :P , tagad tikai rapalas un yo-zuri
28.oktobris 2008, 16:46 | links
 
par yo-zuri atbalstu .Rappala pat ar ķīnas var strādāt bet nevar salīdzināt ko pirku 98 gadā somijā. Daiwa dārga bet laba /pārsvarā jeņķu/poļu salmon, āķi labi vobleri ne visai /domājams ,ka poļi to visu ķīnā taisa.Ko tur spriest pņem rokās un tās pašas pateiks kas ir kas ,ja acīm tīk un kvalitāte uz aci arī laba tad arī strādā.Atklāti -labākos lomus esu vilcis ar paštaisītiem sudrabiņiem ,kā par spīti tie labākie aiziet citos medību laukos.
28.oktobris 2008, 17:09 | links
 
Vienreiz iegrābos ar Malaizijā būvētu Shimono spoli ,bet ko var gribēt pa 30 ls /uz makšķeres der.Neteiksim ,ka viņi mani apčakarēja,jo visur bija uzraksti made in malaysia .pats nenofiltrēju ,ka jēdziens labi un lēti it kā kopā neklopē /ja nu tas nav paša būvēts/
28.oktobris 2008, 17:14 | links
 
tagad lidaku laikā,jauzmanās no roteriem-kuriem ir tāda kā svima galva priekšā 70% no viņiem lodējuma vietās nāk vaļā,ja paņem līdaka ieiet zālēs vai stāvs krasts ,izvilksiet tikai to pašu svina galviņu-škrobe uz visu dienu.
28.oktobris 2008, 17:47 | links
 
Kādas atsauksmes par Trabucco zivju barībām?Kaut kā neko neatceros par tām...
2.aprīlis 2011, 15:33 | links
 
norfin antireklāma ;) bija man divi zābaku pāri, pirmie gumijnieki siltie bet otri ar audumu augšpusē. sadalās pēc 1 gada!!! par komberi gan neko sliktu nevaru teikt!!!
2.aprīlis 2011, 16:20 | links
 
bums - par kuru spoli ir runa. Man arī Nexave tika no Malaizijas. Pagaidām neredzu vainu
2.aprīlis 2011, 16:25 | links
 
Uz ļoti necila voblera,pie kura nedauz piestrādāju pirms mērcēšanas ,Burtniekā noķēru trīs 7-nieces.Maksāja tas nedaudz virs 2 latiem.Pagājušo gadu rudenī viens zvērs aizgāja ar visu.Varbūt cūcene.Nezinu...
2.aprīlis 2011, 16:39 | links
 
Avtt, to Trabucco barību kaut kad pagājušogad biju nopircis- raudas un breksēni labi pienāca upē uz to barību! :))
2.aprīlis 2011, 17:24 | links
 
Danke,ašukaini!
2.aprīlis 2011, 17:28 | links
 
avtt
Es izmantoju tās barības aukstā ūdenī.Daugavā- brekši,raudas,dīķī karpiņas rudenī un pavasarī labi atsaucās,ja vēl biku iesmaržināja ar anīsu vai čiplociņu:))
2.aprīlis 2011, 17:30 | links
 
Avtt, viņa nav no tām smacīgākajām...... -pielietoju viņu savos ūdeņos- Rēzeknes un Aiviekstes upēs.
2.aprīlis 2011, 17:31 | links
 
Ja runājam par taisīto Malaizijā, tad mans Malaizijas Shimano Rareniums rulz. 2vas dienas pa smago nostrādājis. Man patīk :) BTW, ja nebūtu no CI4, tad man, šodien, pēc intensīvas fast sinku dancināšanas, laikam plauxta atkristu :)))))
2.aprīlis 2011, 19:27 | links
 
nu Rarenium ir ļoti laba lieta, pašam 2500 tūlīt būs, no svara vien jau prieks.
2.aprīlis 2011, 19:35 | links
 
Man ir 3000sfa. Speciāli ņēmu 3000, bet seklo.
Uznāx luste paraxtīties, iemeslus pamatoti uzraxtīšu ;)
2.aprīlis 2011, 19:42 | links
 
Vakar pirmās cilpas pa upītēm un pēc 2-3km pārgājiena, beidzot upe tika sasniegta un pirmie metieni jaunajā sezonā! Kātiņš Daiwa exceler 1,95m 10-25 testā, shimano technium 2500, spiderwire 0,18mm! Pēc 20 min kātiņam zem 2 augšējā riņķa atdalījās spicīte! Attieksme bij max levelī kā jau pret jaunu inventāru!Uzskatu 100% brāķis, ne iespiedu ne lauzu, pat tubusa transportēju.... stulbi, bet ne velti nodomāju: "Jocīgi" - veicī "Pie bloma" akcija vēl kātiņš otrajā dienā stāvēja stendā :(, bet nu tagad 1dien iet ieskaidrot, ka nebija mana vaina liekas nereāli! Ir kādam pieredze ar līdzīgu gadījumu un garantijas iespējām?
3.aprīlis 2011, 12:30 | links
 
Man ir pieredze ar šo veikalu , grūti Tev klāsies , es nozvērējos tanī veikalā kāju vairs nespert , kaut arī kādas tur akcijas nebūtu .
3.aprīlis 2011, 12:51 | links
 
mja dzhams nepaveicās. man ir tāds pats kāts, baigi jau patīk. pagājušajā sezonā nopirku paspēju 2 mēnešus pastrādāt, laba lieta. droš ka kāds bija uzsitis veikalā pa kātu....
3.aprīlis 2011, 13:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager