Copmaņu knifi

Dalīties par aprīkojuma ,dzinēju ,rīku ,spoļu,intresantu mānekļu,remontu ,izgatavošanu
Man ir uztaisīts līdzīgs,tikai bez tās atsperes.
Darbojās teicami.
9.decembris 2011, 10:15 | links
 
Ziemā jau ilgu laiku lietoju šādu atsitēju. Lielāks atsperītes diam, lielāka bļitka iet cari . Pat tievā zarā ieķērušo murmuli dabū vaļā ! Atsitēja svars 75g.
9.decembris 2011, 10:06 | links
 
Viens urbums ir caurejoš,otrs tikai iedziļināts fiksācijai.Pavel,aizliek auklu un ieliek urbumā,atspere nospriego.Ātri uzliekams-noņemams.
9.decembris 2011, 08:59 | links
 
Tas vidus āķis laikam staigā, ja jau pie auklas cil[iņas ir atspere
9.decembris 2011, 08:55 | links
 
Būs laikam man ar jāuztaisa šāds atsitējs

ta ir visāda tipa taisīti,bet šāda nav!
9.decembris 2011, 08:18 | links
 
Jā,paldies!Tas materiāls ir sastopams,teiksim telts paklājiņi,pat čibas iešļucenes nolietojušās,bērnu rotaļlietas un tt.Man jau nav tā,ka es džigoju visu vasaru.Tas var būt tikai īss laiciņš.Ka ķeru asarus-ta asarus,tad pāreju uz baltajām zivīm,ta līdakām,ālantiem,līņiem un tt.Tas tā kā pa laika periodiem,tas cikls gadu gadiem tā iegājies!
8.decembris 2011, 09:01 | links
 
aakki
paskaties linku http://www.johnsonrosstackle.co.uk/index.php?main_page=product_info&products_id=2604 tās švammītes jau gatavas var nopirkt dažādās krāsās. Tās domātas zig rigam karpu copē, bet nu materiāls izskatās tāds pats kā tavā norādītajā linkā. Karpām viena no populārākajām kombinācijām ir lapsenes dirsiņa :D melns, dzeltens, melns. Gan jau asariem arī patiktu :)
8.decembris 2011, 08:46 | links
 
Labāk uztaisiet budžeta barometru.
Stikla pudele,trubiņa,korķis un pudele 1/3 jāpiepilda ar ūdeni.Ja spiediens ļoti zems,tad pa trubiņu nāks ārā ūdens,ja augsts-tad pat gaisa burbulīši.Iekrāsotā ūdenī tas viss būs labi redzams,kā trubiņā mainās spiediens!
8.decembris 2011, 08:33 | links
 
tonis
tas zviedrija bet ne latvija kautgan tagad sola aluksne ------- uz vairakam dienam var ari uznak siltumvilnis!!un ledum kirdik!!!
6.decembris 2011, 22:10 | links
 
Vairi, tas variants ziemā strādā labi, tikai līdakas baigi ātri lauž nost mēlīti.
6.decembris 2011, 22:07 | links
 
Kas i ko,rociņas piekusušas?
6.decembris 2011, 22:01 | links
 
Tonis
I Namaz nadumaj.Manam atvaļinājums vasarā!:)))
6.decembris 2011, 22:00 | links
 
Tonis
I Namaz nadumaj.Manam atvaļinājums vasarā!:)))
6.decembris 2011, 22:00 | links
 
Tonis
I Namaz nadumaj.Manam atvaļinājums vasarā!:)))
6.decembris 2011, 22:00 | links
 
Urmaas,ne...īz,zvanīju Zviedrijā jau tagad -8 C.
6.decembris 2011, 21:49 | links
 
Raustiet no laivas,jo ziemas šogad ņabudjet!!!
Nav ko te lieki publiku tracināt!
:)))
6.decembris 2011, 21:40 | links
 
Vēl viens piemērs džigam ziemā:
6.decembris 2011, 21:34 | links
 
Tā jau ar tas notiek,viņi raksta pa samērā smagiem,bet asariem vajag labāk mazākus.Var izmantot gan vibro astes,gan tvisterus un kombinācijas.Es izmantoju 'tos švamveidīgos poli.....kombinācijā ar vibro astēm(saīsinātām).Te materiāla īpašības
tas ūdens burkā!
6.decembris 2011, 20:39 | links
 
Es biju domājis šo variantu:
привязываем к леске 0,18мм джиг головку 3-9 грамм (по силе течения, глубине и размеру силикона). И пробуем. Сам я только осваиваю этот способ. На разных водоемах по-разному. Пишите о своих пробах!
6.decembris 2011, 20:29 | links
 
Sienaazis,lasi pa Mandulām,taisi,vajag jau būt Rīgā pārdošanā.Tās tiešām ir zandartiem-Lielupei ar piemērotu svaru!
6.decembris 2011, 19:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager