Copmaņu knifi

Dalīties par aprīkojuma ,dzinēju ,rīku ,spoļu,intresantu mānekļu,remontu ,izgatavošanu
tā laikam arī atbildi nesagaidīsim :)
14.augusts 2009, 16:40 | links
 
vieplis - ej tu d... tev mana atbilde ies ieskaitē:D Es šito lasīju un ne tikai ar rīta kafiju aizrijos, bet arī štovētus kāpostus plaušās ierāvu :D Ka var puiki pļūtīt par to ko vispār rokās nav turējuši :D Pītajai nav atšķirības no monofīlās uaaa haa haa haa ... nu labi... nav jau ar patiesībā, ja tā nopietni tam visam pieiet - pītā, tāpat kā monofīlā ir aukla. Gan viena ir aukla gan otra... tātad kilka lai savu rīta kafiju laiž pa nāsīm laukā neko viņš nejēdz uaaa haa haa :DDDD baigie jautrīšhi
14.augusts 2009, 16:42 | links
 
Mirtin, a tu esi rokā turējis?
:DD
14.augusts 2009, 16:45 | links
 
Būtu tak labāk izglītojuši Emsi. Pītajai auklai ir lielāka celtspēja. Pītajai 0,4 auklai celtspēja ir 36 kilogrami, monofilai kādi desmit, iesācējiem labāk gan mētāt ar monofīlo pie pītās ir jāpierod, nemākulīgi rīkojoties rodas visādas problēmas sapinās, spurojās, savērpjās utt Ja roterus mētāsi ar labāk liekas tomēr mono njemt(mans subjektivais). Pītajai auklai ir daudz labāka jūtība, velkot juti kukaini kas galā spirinas, tā ir stingrāka, savukārt mono ir elastīga es pat teiktu gumijota, stiepjās kad velc kko ārā vai centies kādu zacepu atāķēt.
14.augusts 2009, 16:51 | links
 
nu viepli piemeeram ko tu dariisi ar piito piemeeram ja apaksaa ir dolomiita asumi un visaadi akmeni ,ko tu dariisi juuraa uz butiim pa nakti,sajaas vietaas ar piito nu nekaadiigi jo vinaa tik aatri parrivejas un parpliist mezgla vietaa ,bet atkal kur ir tiirs udens tad labaak ar piito jo var sajust katru copiiti,mirtin es ar piito veselu sezonu esmu nospiningojis,un nonaacu pie secinaajuma ka muusu upiitee nevajag nekaadu piito
14.augusts 2009, 16:52 | links
 
marchellito par tiem roteriem tev pilniiga taisniiba es arii spiningooju ar piito un parsvaraa ar roteriem bet kkaa nebija kartiiba kkas,pargaaju uz mono un viss ok.To ka stipraaka ir to es zinu ,bet dazreiz mono elestiiba ir tiesi laikaa
14.augusts 2009, 16:55 | links
 
vieplis - ui kā esmu turējis, šobrīd ar vienā rokā turu :DDDDDDDDDDDDDDDDD Rokās turēt jau puse no ģēlas :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

emšik - turpini vien ar roteriem spiningot un būs jau labi. Katrai auklai savs pielietojums, kilka aizrijās ar kapeju tādēļ, ka tu paziņoji, "man nav atskiriiba vai copeeju ar piito vai monofiloo". Ja liek uzsvaru uz to, ka tev nav atšķirības tad jau viss ir skaidrs, bet mono un pītā ir divas pilnīgi atšķirīgas auklas ar saviem plusiem un mīnusiem, bet nu ļoti ļoti atšķirīgas :D
14.augusts 2009, 17:00 | links
 
tur jau ta lieta ka es teicu ka MAN nav nekaada atsciriiba jo es nebraucu uz nekadiem ezeriem un lielajaam upeem,es spiningoju abavaa,un ja kaads zin kada abava ir Tukuma raj tad sapratiis.
14.augusts 2009, 17:15 | links
 
bet labi man jau apnika so sarunu vajag sleegt:D
14.augusts 2009, 17:16 | links
 
:DDD Kilka, jo dziļāk mežā, jo resnāki partizāni.

Lai tak puikas copē ar ko grib, es piemērem nezinu nevienu makšķerrīku uz kura vasarā nevarētu likt pīto. Uz butēm jau gadus piecus kā pamatauklu lieku tikai pīto, un norāvis esmu tikai monofilās auklas pavadiņas ar āķiem.
Tā kā nevajag būt tik kategoriskiem.
14.augusts 2009, 17:22 | links
 
guntarskl - kas Tev pa daļu vispār :PPP
Vispār jau: jo puika vairāk raksta, jo lielākās auzās iebrauc :DDD un jautrība tikai palielinās :DDD
Un mirtins vispār tikai kaatu, man šķiet, rokā turējis, nevis auklas ;)))
Lielisks arguments diskusijā: "ejiet juus d....."
:DDDDDDDDDDDD
14.augusts 2009, 18:03 | links
 
Un nevajag lietot sūdīgus griezulīšus - nekas nevērpsies ;)))
14.augusts 2009, 18:05 | links
 
kilka - ibio, es tev ap kātu pīto apmetīšu un uzraušu kā džerku :DDDDDDD a ejiet di.... ir labākais arguments. Es reiz redzēju ... neatceros , laikam Varkalī, vai Lielupē... neatceros... viens puikiņš ilgi mocīja, vai nu lielu breksi vai karūsu. Pievilka pie paša krasta, ieraudzīja un noteica pa visu krastu - ej tak tu d.... zivs uzsita mutuli un prom bija :DDDDDDDDD kā viss kolhozs rēca, pat tie kas nesaprata pa zemi vārtījās, jo pēc tam sekoja speigšana ar maķ pere maķ :))) Takšto neplāti žaunas, citādi apakšmute izkaltīs :)) No monofīliem tu neko nejēdz, jo izrādās, ka tās arī ir auklas :DDDDDDDDDD chpokš...... rīt jālaiž bekās, lietus labi salījis, a svētdien braukšu knifus mēģināt, lai būtu par tēmu :DDDD
14.augusts 2009, 20:00 | links
 
mirtin - kādreiz jau vajadzētu Tevi izķert pie ūdeņiem ;)) Tad arī auklām samērīsimies ;DDD
un vispār - brauc ka Tu d...bekās ;DDD
14.augusts 2009, 20:11 | links
 
tak nomierinaas vienreiz
14.augusts 2009, 20:49 | links
 
Daudz izsauca uguni uz sevi+bazaru,pateikšu tikai vienu-lai katrs lieto tādu auklu,kāda viņam patīk.Galvenais ,lai izprot auklas atšķirības,kuras ir labāk pielāgojamas copes veida apstākļiem.
15.augusts 2009, 00:05 | links
 
tiesi taa
15.augusts 2009, 10:08 | links
 
Richtig, richtig....
15.augusts 2009, 13:41 | links
 
A kas ir apakšmute?:)))
15.augusts 2009, 13:43 | links
 
Ev es tādu esmu noķēris kkur 150g apakšmute jeb nase.
15.augusts 2009, 18:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager