Copmaņu knifi

Dalīties par aprīkojuma ,dzinēju ,rīku ,spoļu,intresantu mānekļu,remontu ,izgatavošanu
Brālīt , ja sien pie kājas pēdas , tad ne ar dubulto mezglu... :DD !!!
-labāk garāku striķi nolikt krastā....:).
11.februāris 2013, 10:39 | links
 
-jāliek striķis abos galos! Ja pa vidu, nekas labs nebūs, bieži stienis sagriezīsies šķērsām.
Pārbaudīts!
p.s uzzīmēju uz fikso.. :)
11.februāris 2013, 10:34 | links
 
Reāli izskatās tā - ieslēdz iztēli ,jo bilžu nav un uzparikte kaut kur dziļi dziļi šķūnī - kaut kur :)))

Metāla truba , Armatūras stienīši uz tās piemetināti un stienīšu gali uzlocīti nedaudz uz augšu lai neieurbjas gruntī .Ķemme ir uz abām pusēm - tas svarīgi !! jāmet lai truba ir pa grunti ,ķemme pa augšu , striķis piesiets precīzi pie vidējās ķemmes zara ( smaguma centrā) .Jāmet prātīgi lai neapmetas otrādi. Vēl labāks rezultāts bij jau pagāšgad kad šnori piesēju pie galējiem sariem ,tad ne reizi neapmetās - vilku kā arklu :)))
11.februāris 2013, 10:18 | links
 
Lapenēm nevajag sirpi vai izkapti. Kad gāju lielo līni izsēdēt ir daudz vienkāršāka uzparikte . Jau atkal jāstāsta kāda lieta līdz kurai neviens nav aizdomājies ,kaut gan veca kā zeme :)) Tātad : Uzparikte ir dzelzs gabals - apm 2 kg smags kuram piemetināti armatūras zari . Izskatās pēc ķemmes . Precīzi smaguma centrā - pa vidu iesien striķi. Tad krastā striķi atritina - aptin striķa galu ap pēdu un pidžina iekšā to ķemmi . Tad velk un izrauj visas lēpenes ar visām saknēm .Tādā veidā ne tikai uztaisi "galdu" līnim bet arī attīri vietu jeb trassi pa kuru varēsi viņu ārā dabūt. Ap pēdu jāaptin tāpēc ka savu pirmo uzparikti ielidināju ar vissu striķi :))) Met vairākas reizes un tīra kamēr apmierina rezultāts. Attīrīto vietu iebaro un pat ļoti ātri saskrien zives jo tīrot duļķis ,tātad visādi gardumi no grunts ir pamatīgi pacelti gaisā.
11.februāris 2013, 10:07 | links
 
man piemēram ne vienmēr gribās līst ūdenī līdz ausīm,lai sakoptu copes vietu.

Dresden, 11.februāris 2013, 09:47


Man arī ne visai gribas līst līdz ausīm un ja vēl tur dziļums ir 3-4m
11.februāris 2013, 10:02 | links
 
Par niedrēm es piekrītu,nav vajadzīgs Traper,niedres var griezt ar sirpi,mačeti u.t.t.
Bet iepriekš minētais Traper ir vajadzīgs lēpenēm,man piemēram ne vienmēr gribās līst ūdenī līdz ausīm,lai sakoptu copes vietu.
11.februāris 2013, 09:47 | links
 
Vairi.Tik nejem izkapti komplektā ar to "madam".:))
11.februāris 2013, 08:50 | links
 
Bračiņ, pirmkārt man mājās sirpis nav, niedru instruments ir jāpērk jebkurā gadījumā un tie 5,56Ls jau arī nabagāks nepalikšu. Es jau sarunāju, man uztaisīs saliekamu garu rokturi un varēšu viņu vadāt līdzi kad braukšu sēdēt ar fīderi.
11.februāris 2013, 08:39 | links
 
Skatos Vairi ,smaidu par tevi -tu tak prātīgs vecis un neesi ar jauns tīnis :)))) Ir tāda uzparikte ko lietoja un lieto jau gadu tūkstošiem visur pasaulē un arī pie mums - tā saucas -SIRPIS. Jebkurā saimniecības bodē var dabūt no 1- 3 Ls gabalā un dažādus izmērus. Esmu pļāvis niedres - un tikai ar sirpi. Tikai nedaudz padomā ar galvu un piestiprini pie jebkura gara kāta un lieta darīta . ja tev tas ir atklājums vari pirkt brīnumrīku ar uzrakstu trapper. :))))
10.februāris 2013, 23:44 | links
 
Tiesības nolikt jau nu vajadzēs gan tā vai šitā.
Ptīkamāka pšsajūta ir kad zini ūdens kustību noteikumus. Man jautājums .
Kurš no šiem dzinējiem 2-takniekiem vai 4-taktniekiem 5hp vai 6 hp ir tomēr labāks ?
Domājams dzinēju iegādāties lietotu.
Gribu Jūsu viedokli dzirdēt par šiem motoriem.
Pārsvarā tiks izmantota velcei un pārbraucieniem upēs, ezeros un jūrā. Laiva Dulkan 290 DL.
10.februāris 2013, 23:29 | links
 
Un cik tad tas uztveramā tīkliņa kāts maksā?????
8.februāris 2013, 11:46 | links
 
Bet vai uztveramā tīkliņa izbīdāmais kāts izturēs to slodzi, tāds lūk ir jautājums?

Vairis30, 8.februāris 2013, 11:35


A kas tur jāiztur?Tev jāaizķeksē un jāpavelk,nav jau jāpļauj kā labība. :) Celt ārā arī neko nevajag...
8.februāris 2013, 11:43 | links
 
Bet vai uztveramā tīkliņa izbīdāmais kāts izturēs to slodzi, tāds lūk ir jautājums?
8.februāris 2013, 11:35 | links
 
Bet kā ar to izkapti, kādu kātu izmantot?

Bandito, 8.februāris 2013, 10:26



Izkaptim ir oriģinālā vītne,kas der faktiski jebkuram uztveramā tīkliņa štokam.
8.februāris 2013, 11:25 | links
 
Un kādi ir rūpnieciski ražotie?
8.februāris 2013, 11:22 | links
 
Vislabāk un lētāk jau būtu priedi bez zariem vai slaidu osi, bet tas atkal būs smags
8.februāris 2013, 11:05 | links
 
Bet kā ar to izkapti, kādu kātu izmantot?
8.februāris 2013, 10:26 | links
 
Ziemas barotavas eksperiments:
8.februāris 2013, 10:24 | links
 
Paldies vīri par info, tiko sazvanīju Ēsmas veikalus un pirmdien dodos pakaļ!
8.februāris 2013, 09:59 | links
 
Varbūt kāds nesen ir redzējis šīs izkaptis veikalos?
Bumša ielikto vai šādu:


Vairis30, 8.februāris 2013, 08:49


Ēsmas veikalos ir,vienpusēja 3.5Ls divpusēja 5Ls
8.februāris 2013, 09:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager