Copmaņu knifi

Dalīties par aprīkojuma ,dzinēju ,rīku ,spoļu,intresantu mānekļu,remontu ,izgatavošanu
Paldies, Bums, tātad arī man.
:)))
8.novembris 2009, 19:27 | links
 
10,5 kg Līdaka bija gavējusi jo bija žokļa defekts domājams pirms manis kāds bija jau ar viņu cīnijies .Es parasti nelieku savas bildes ,bet tas tiem tipiņiem kuriem stingri skauž citu copmaņu guvumi.:)))
8.novembris 2009, 19:12 | links
 
Bums izskataas tieshaam iespaidiigi, ja nav nosleepums kaadi parametri shai milzenei ir??
8.novembris 2009, 18:58 | links
 
Tikai lai būtu skaidrība nav ķerta šogad ezers Usma
8.novembris 2009, 18:38 | links
 
Sudraba vizulis nostrādāja pagaidām viena no manām lielākajām
8.novembris 2009, 18:37 | links
 
Nu jā laba doma kādreiz Slokā kad vēl čuk bānis kursēja likām uz sliedēm kaut kādu cara laika naudu /vairs neatcetros kādu/iznāca smuki plakana.Tagad domājams ar elektrisko vilcienu nesanāktu šuce lielāka un tas naudīš pazustu
8.novembris 2009, 18:03 | links
 
Kaadreiz straadaaju vienaa no hesiem, materaalu uzlieku uz sliedes,kur brauc tilta celtnis augsaa uz aizsprosta. Iznaak super.Tikai jaauzmanaas lai neredz kaads no resnaa gala, tad baiga blausana.
8.novembris 2009, 15:18 | links
 
sakarā ar to ,ka manu materiālu rotkalis liek velcēt māceklim vai nu man pašam kloķi jāgriež maksāju 5 ls.
8.novembris 2009, 13:17 | links
 
Apsudrabotam nebūtu vaina ja apakšā ir kapars vai misiņš ,bet es lietoju tikai taisītus no sudraba jo tādiem ir mistiska skaņa un krāsa /es vienu pusi sudraba šūpiņam nepulēju atstāju matētu.
8.novembris 2009, 13:15 | links
 
Ap kādām naudiņām Bum tāds varētu maksāt? Bieži jau vajag vizulim@ bļitkai augšgalu plānāku. Vispār redzēju kā viens meistars taisa apsudrabotus vizuļus, ja ievēro visu secību ar skābēm un sildīšanu tad nemaz tik traki neizskatījās.
8.novembris 2009, 12:51 | links
 
Valce būs dārga Es peronīgi valcēju pie pazīstama juvieliera ..Viss atkarīgs no sagataves biezuma .Kad pats taisu jaunsudrabu tad sagatave iznāk 5-7 mm biezumā .Un tad jau ir čakars izvalcēt līdz 1,5 mm
4.novembris 2009, 13:59 | links
 
Bebrs
Es parasti aizeju pie juveliera un viņš man par santīmiem izvalcē attiecīgo metāli. Turpat blakus Tavam darbam, pie "lote"
4.novembris 2009, 09:17 | links
 
Kad strādāju KRR,tad bija dažāda izmēra,es ar daudz ar tiem sev placināju metālus.Bet nevajadzēja bļitkām-jo bija pieejami visāda izmēra(biezuma)foliji.
4.novembris 2009, 08:26 | links
 
Ar valcējamo domāju to metāla iekaŗtu kas metāla loksnes saspiež plānākas. Jātaisa bļitkas un vizuļi.
4.novembris 2009, 08:19 | links
 
kas tas par metāla velcējamo ???
3.novembris 2009, 15:33 | links
 
Ir doma iegādāties metāla valcējamo agregātu. Nav tik ne jausmas kur var dabūt un ap kādām naudām gozās. Jātaisa vizuļi un bļtikas.
2.novembris 2009, 21:11 | links
 
viņam izskatās tādu vēl nemaz nemāca varbūt nākamgad!!!
31.oktobris 2009, 10:04 | links
 
Ienirsti ūdenī,un paskaties uz augšu-pret debesīm un tad pret krastu.Tad varēsi spriest ko redz un ko ne.Galvenais zivīm nepatīk straujas kustības un troksnis.Ūdens to troksni pārvada,nu pats zini ja esi kaut ko fizikā guļot dzirdējis.
31.oktobris 2009, 08:30 | links
 
es vinmer us copi eju ar tumsm drebem zivs mani tik labi neredz
30.oktobris 2009, 08:21 | links
 
vieplis
blitkas no tiem zvaniem jākar zaļajā pītajā.bet man naf zaļas pītās! :DDD
29.oktobris 2009, 21:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager