Copmaņu knifi

Dalīties par aprīkojuma ,dzinēju ,rīku ,spoļu,intresantu mānekļu,remontu ,izgatavošanu
 
pirmkārt Daugavā jāmeklē bedres vai kritumi ar daunrigeri sāk strādāt no 5-līdz 100 metriem pirmais cipars ir būtisks ,jo 5 metros jau ir salīdzinoši tumšs un zivi sir mazāk bailīgas .Tās pilnīgi ignorē smago 3 kg svaru.Ir gadījumi kad svars iet cauri brekšu baram jo uz svara un trosītes paliek brekšu gļotas.Vizulis atrodās no svara 1,5 -5m attālumā -pilnīgi brīva manevrēšana .var ļoti labi aptrādāt sēkļu katis.Velces trūkums ir garais sara laidiens /veidi jau ir visādi 2 m pirms vizuļa liek smagumu un.t.t /nu bet veklci mēs tagad neapspriežam
3.novembris 2008, 20:18 | links
 
Sveiks puika man radi no variešām tāpēc tavas puses copes vietas ez zinu šeit ir adrese palasi ja ir jautājumi tieši par Daugavu un daundžīgeri pacentīšos apskaidrot ,bet vispirms izlasi.
http://www.fishleader.ru/info/trollfishing/Scotty/
3.novembris 2008, 20:06 | links
 
Sveiki vēlreiz! Kaut kas te nesānāca.
bums--- kas tas tāds daunringers? Ko tas ēd un kā vairojas?
3.novembris 2008, 19:58 | links
 
Sveiki!
bums
3.novembris 2008, 19:55 | links
 
Nu džerkenieki kā šogad sezona pagāja ????
3.novembris 2008, 19:42 | links
 
Atomons
Es jau zinu kas tur ir un kas nav,un tevi tur ar' esmu maniijis:).
3.novembris 2008, 18:54 | links
 
nu redz cik laba ir konstruktīva pieeja juvelieris atradās sari un spoles ari Ne asakas
3.novembris 2008, 18:50 | links
 
ir vajadzīga 0,8-1 mm velce lapiņām un 3 mm šūpiņiem
3.novembris 2008, 18:43 | links
 
Nu ko tad man visi jūs jāaicina pie sevis uz bodi ''Juglas Asaris'', bums priekš Tevis ir Shimanno technium 0.28,0.35, 0.40 auklas, gabis priekš Tevis Shimano, Mitchell, Salmo spoles, kā arī ABU Cardinal C3 spole! :)
3.novembris 2008, 18:41 | links
 
Man ir čoms Valmierā Es gan īsti nezinu kādas viņam ir valces un kādas viņa iespējas bet būt ir viņs gan aktīvi ar to vairs nedarbojas bet strumi viņam ir
3.novembris 2008, 18:38 | links
 
vai kāds nevar iedot juvelieri kurš varētu izvalcēt sudrabu Esu griezie vjuvelieru darbnīcā ,garām.Domajams ,ka juvelierim pašam jābūt copmanim
3.novembris 2008, 18:18 | links
 
Bums
Nu taa arii ir:) Es saaku spiningot arii ar 16ls daargu spoli un beedu nezinaaju:),bet tagad kad ir pierasts pie sameeraa labaam spoleem straadaat ar pirmo spoli negribeetu.Spiningam jau tieshaam vajag labaaku spoli jo straadaa nepaartraukti-gruntenei vai citai pludinjmakshkerei var ar lietot leetaaku..
3.novembris 2008, 18:13 | links
 
nu par spolēm beidzam ja ir jautājumi par spoļu kavalitāti ejiet uz sadaļu Spoles
3.novembris 2008, 18:08 | links
 
paldies .Kārtējo reizi mants un cenas attiecībām jābūt adekvātām.
3.novembris 2008, 18:03 | links
 
Ryobi es nopirku pa sludinaajumu pa 45ls-jaunu:)un esmu tieshaam apmierinaats,bet shimano un Daiwa labaaka:)Naakamo pirkshu ABU Cardinal gribas pastiities kaa taas straadaa, CopesLietas zhurnaalaa jau Valdis labas atsauksmes deva par sho spoli un cena ar nebija no lielaam.
Galvenais peerkot spoles vai citus copes riikus uzprasiet atlaidiiti,es domaaju ka 95% juus ar dabuusiet leetaak.
3.novembris 2008, 17:59 | links
 
Gabis tu spininngo ar spoleem kuras maksaa paari pa 60ls :) domaaju, ka atshkiriiba ir juutama. no salmo spoleem neiesaku pirkt salmo dimond, loti aatri pliist!
3.novembris 2008, 17:47 | links
 
Nu es nezinu,kaa izskaidrot preciizaak:).
Pats spiningoju ar tagad ar Daiwu,un retaak ar Shimano un Ryobi.Ar shiim spoleem var vienmeeriigi, viegli tiit auklu virsuu uz spoles.
Salmo Elites spoli tinot liekas priekshtats par plastmasuu:),auklas pietiishana nu nav taa vieglaakaa+gruuti bija noreguleet bremzi man vajadziigaa stiprumaa.
Kaut kaa taa,cerams juus saprataat par taam atshkjiriibaam:).Es domaaju,ka Bums tu spiningojot ar normaalaam spoleem,tagad panjemtu ko no leetaa gala tu saprastu par ko es domaaju:D
3.novembris 2008, 17:44 | links
 
vIens viedoklis no gabis otrs no andza izskanēja tā ka izlem pats ,gabi kas tieši nepatika spolē ???
3.novembris 2008, 17:26 | links
 
ar saplau kershanu nodarbojos 3gadus un sho to intresantu jau esmu abguvis
3.novembris 2008, 17:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager