Spiningošana ar Ultralight

Boroda
Būtu man šoperis,tad nogādātu tev mušpaperu un attaukotāju.
:)))
25.augusts 2011, 20:26 | links
 
Urmaas, rabotaj!:DDD Kad būšu uz pekām, tad piesakos par šoferi!:DDD Jau tagad molča varu savai tjeļagai priekšu uzraut gaisā:DDD Mošk vēl driftā startēt...
25.augusts 2011, 20:37 | links
 
apsveicu aigaigarin! kādu nopirki? kā komplektēsi. nav jau slikti, ka citi padalās iespaidos par komplektācijām. nevajag jau to uztvert kā mērīšanos ar kr..., jo tad jau zūd citiem interese dalīties iespaidos... mosse aprakstītās kombinācijas galīgi nav tā dārgā gala -kāti no 30 - 50 lvl un spoles ar tādās summās. ar UL tiešām 3.mepu ir tā kā ir mētāt - kātam par lielu slodze, un tas jau vairs nav mikro un vai mazais māneklis... nr. 00, 0, 1, 2 rotiņiem...
25.augusts 2011, 21:20 | links
 
Mikado kāts 0-7g 210cm, Shimano Catana 1000 spole (šī jau ir vismaz 3. sezōna), 0.18 Chempion line aukla, un galā viss kas ir atrodams, sākot ar yo-zuri vobleriem, beidzot ar vullīšiem :)
Rīt dodos 2 dienu pārgājienā pa Ances purviem un mežiem, paķārstīšu asarus, tad jau manīs kā ir :)
25.augusts 2011, 21:26 | links
 
Ehh...tāds bija mans pirmais UL kāts. Taču mana paviršā attieksme pret savu inventāru viņu arī nokāva.....nu neko, par viņu man atmiņas palikušas tikai tās labākās....saudzē!!
25.augusts 2011, 21:46 | links
 
Nu zinot, kāds es esmu, es neparedzu garu mūžu, bet nu, gan jau kādu zivi dabūšu :)
25.augusts 2011, 21:54 | links
 
buus kaifs! ar UL ir bauda vilkt taadus izmeerus, kurus ar "parasta testa" spiņiem bez īpašas sajūsmas. Turklāt UL ir tiešām rezultatīvs.
25.augusts 2011, 22:01 | links
 
KristsKG> nopirku tavu ieteikto spoli. Vai tu tvisterus un mazās gumijzivis arī mētā vai tikai rotiņus. Brīvdienās iešu forelēs un aizbraukšu uz vienu ezeru, kur asari nav pārāk daudz (līdakas ir gana). Būtu interesanti uzzināt uz kādiem mānekļiem uzķeras baltās zivis.
moose> ļumīga stiklene neuztvēru kā apvainojumu, vienīgi nesapratu, kas būtu labāks variants - stingrs grafīts. Jebkurā gadījumā nāks laiks, nāks padoms.
25.augusts 2011, 22:15 | links
 
nee Magnums, tas nebija toch kaa aizvainojums! J kaads paarprata tad sorry no manas puses. Es ar U.L esmu airaavies jau n-tos gadus, saaku ar kaatiem kurus pa leeto nopirku,spoli pirmo dabuuju kaa davanaa shimano 500 tx, veesture, staav plauktinjaa kaa muzeja exponaats:D
piemeeram catana 1.80 ir pusljumiiga,bet beastmaasters ir gana ljumiigs,bet patiikams, jo sataisiits no kautkaadaam biofibraam?hvz kas taas taadas:) nexave mazaa 1.40 ir atraa un exage travel spin-saliekamais,pat rokturis njemaas nost,un spinja sominjaa ar spoles vietu aiznjem tik 33cm, ko var mieriigi iemest parastaa ielas mugurene, un aiziet kautvai street fishing jebkuraa vietaa pilseetas centraa:) pie katra sninja var pieras, man patiik beastmaasters kautkaa. laba kvaliitate un cena
25.augusts 2011, 22:39 | links
 
varbuut ari nevajag daargu inventaaru pirmajam komplektam.
spoliite ar kuru saaku shimano 500 tx ir ievietota manaas bildees:)
primitiiva bet laba, uz taas uzkodaas izbadeejusies 2kg zaljsvaarce, asaru vietaa, kuru protams atlaidu.
bremzes shai spolei ir primitiivas,dabuuju bremzeet ar pirkstu pasliidziibu, jo liidaks negribeeja padoties.2007 g pavasarii:) bija piita virsuu.
25.augusts 2011, 22:56 | links
 
liidakam iepatikaas 2nr vibrax, viss melns ar sarkaniem punktinjiem uz lapinjas. asariem dikti garsho.
25.augusts 2011, 23:04 | links
 
vispaar ari liidakas spinis sen atpakalj bija shekspiirs ugly stiks. varena lieta. zheel ka iemainiiju pret shimano nexave 2.40, peec tam nozheeloju, jo vairaak nevareeju atrast tikai no usa cur netu tagad var dabuut-iisto. pret shekspiiru nau nekaadu pretenziju,iznjemot to pirmo U.L spini, bija chaabigs gan.
25.augusts 2011, 23:09 | links
 
magnums-njem meppu 00, vai 0. kapara krasaa. pavasarii raudas, lielaakaa ap 500gr, un alaantus liidz kiilo skaldiiju veesaa mieraa. pie pashaam niedreem pat breksis ap 800gr traapijaa, biju meems:) baltajaam patiik kapars bet ne lielaaks kaa 0, un ja vari piespraud pie trijzhubura mazu sliecinju, un velc peec iespeejas leenaak un pie grunts, pavisam leeni lai lapinja knapi rotee. paarbaudiita shtelle,neatkauties. asari protams vairumaa bet ne lielie, jo baltos tvarstu liiciishos ar niedreem.
25.augusts 2011, 23:17 | links
 
moose> paldies par ieteikumiem, cerams, ka sanāks iebraukt veicī pēc mepps kaparnieka.
26.augusts 2011, 09:50 | links
 
meetaaju arii twisterus, gumijzivtinjas... nav probleemo - ja akcija ir pietiekoshi aatra, tad var labi gan izjust, gan arii smuku driblu dabuut
26.augusts 2011, 10:12 | links
 
ceru, ka buusi apmierinaats ar spoli!!!! taa jau riskanti ieteikt, bet man pasham tieshaam patiik!
26.augusts 2011, 10:13 | links
 
magnumam par kaparu taisniiba! man arii ir traapiijushaas un tiesa, ka ne uz lielaaku par 0 izmeeru... rudulji gan ir vilkti gan uz 1.nr, 2 nr, popera, vobleriem u.t.t. Engure ir interesants placdarms UL :) arii citur.
26.augusts 2011, 10:17 | links
 
Pirmā super ultra light nedēļas nogale ir pagājusi. Pirmajā dienā gāju uz forelēm, rezultātā viena līdaka (ap 45 cm) un 3 asari. Izmantoju 0 nr. mepps roterīti otrā dienā gāju notestēt pīto auklu uz citu upi, rezultātā līdaka (ap 35cm) un 2 asari. Sākotnēji mēģināju džigot ar tvisterīšiem, bet kaut kā nevarēju sagaidīt rezultātu. Uzliku 2 nr. mepps mosca kaparnieku un noķēru līdaku, pēc tam pārliku uz 0 nr. mepps aglia un noķēru asarīšus.
29.augusts 2011, 09:55 | links
 
twisterīši ir visai rezultatīvi, galvenais ir mēģināt nevilkt baisi ātri, censties uzraustīt, pagremdēt - + ir tas, ka uz twisteriem līdaciņas sēžas drusku retāk kā uz roteriem. Es pats sestdien Kaņierī ar UL mānīju asarīšus uz Nr.2 Meppsa un dabūju līdaku ap 2,2 - 2,4kg - cīņa bija pa skaisto - burvīga (turpina peldēt, jo veiksmīgi pārlauza plasmas kukanu... jāpērk metāla)...
29.augusts 2011, 10:12 | links
 
kristsKG> nav vieglāk un ērtāk izmantot zivju tīkliņu?
Kā pie tā kukana zivis vispār stiprinās klāt? Visi varianti, ko varu iedomāties ir diezgan sadistiski.
29.augusts 2011, 11:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager