Spiningošana ar Ultralight

LAPUXIS - satiksimies, uzpļāpāsim. Man te viena doma ir. Tikai jāpalasa atsauksmes.
27.janvāris 2012, 00:27 | links
 
vēlos iegādāties UL kaatu prieks maziem vobleriisiem lai arii varētu uzraustīt piemēram mazo dzilo gridygats vobleri! man ir divi varianti 1 http://www.eurolure.com/lat/spininga-kati/basspara-bps-662l.html
un 2 http://www.eurolure.com/lat/spininga-kati/basspara-bps-632ul.html
palidziet izlemt!
3.februāris 2012, 14:20 | links
 
Arī man ir doma pirkt šo kātu, tikai priekš forelēm. Varbūt kādam ir kas konkrēts sakāms no savas pieredzes? Domāju par to 6,6 pēdas garo, 1-7g, bet nedaudz baida tas tests, ir viens 0-7g kāts, kas jau pie 25cm forelēna salocās ripā. It kā jau dārgākam kātam būtu jābūt stingrākam, kā ir? :)
3.februāris 2012, 14:26 | links
 
UL tā būs problēma, drīzāk jāskatās uz akciju, fast tik ļoti nesalocīs. Man bija 0-10g, bet forelēm priekš manis tomēr piemērotāks ir apmēram 2-12g.
3.februāris 2012, 14:32 | links
 
Volkey ar šādu testu uzvedas labi, pat ļoti labi, kas lika man mainīt savus uzskatus par UL kātiem, jo līdz šim nebija trāpījies neviens ar tik stingru "mugurkaulu".
Par minēto modeli, diemžēl neko nezinu, nav gadījies patirināt :)
3.februāris 2012, 14:33 | links
 
Tikai Volkey arī maksā gandrīz trīs reizes vairāk ...
Laikam jau kāmēr nenopirkšu Bassparu, miers man nebūs, diezgan ilgi jau viņu pētu.
3.februāris 2012, 14:41 | links
 
Aigar nevajag neko pētīt, visu uz sajūtām. Pačamdi to pašu Volkey (ir labs) un citus modeļus, salīdzini, bet pirkt netaustot (tb interneta veikali) neiesaku, nu bet katrs jau ar savu naudu rīkojas kā grib :D
Pats iztaustīju vairākus MC modeļus, nepatika, bet Volkeys norāva jumtu :)
3.februāris 2012, 14:46 | links
 
Aigar nevajag neko pētīt, visu uz sajūtām. Pačamdi to pašu Volkey (ir labs) un citus modeļus, salīdzini, bet pirkt netaustot (tb interneta veikali) neiesaku, nu bet katrs jau ar savu naudu rīkojas kā grib :D
Pats iztaustīju vairākus MC modeļus, nepatika, bet Volkeys norāva jumtu :)
3.februāris 2012, 14:46 | links
 
Tu tak zini kādas iespējas ir Ventspilī un Ancē kaut ko apčamdīt, pataustīt :D Tāka laikam jau nekas cits neatliks, kā ņemt uz dullo.
3.februāris 2012, 14:54 | links
 
50 Ls uz dullo...varbūt man nosūtīt savu kontu :D Ir tak vēl citas iespējas- zvans draugam, kas mēdz kaut kur braukt un var apčamdīt, ieteikt, konsultēt.
Bet nu "pats visu zinu un māku" arī ir apsveicami un tas posms laikam katram ir jāiziet :D
3.februāris 2012, 15:10 | links
 
man pašam liekas ļoti interesants "Major Craft" - K.G.Lights S702AJI Tests - 0,6 - 10, Extra Fast. Ceru ka Gold Fishaa paraadiisies, soliija ap martu. ļauj darboties gan ar micro jigu, vieglo jigu un izraustīt mazos voblerus.
4.februāris 2012, 11:07 | links
 
sveiki varat pateikt kas ir ultralight un kur taduvar nopirkt
22.maijs 2012, 12:19 | links
 
spinigeri: ultralight - ir spiniga kātu tips/klase, kuri parasti ir pielāgoti nelieliem mānekļiem, pimēram roteriem, maziem voblerīšiem!šo kātu lielākais pluss ir vieglu mānekļu iemešanas distance!Parasti šādi kāti ir garumā līdz 2,40m ar Testu [t.i cik smagus mānekļus ieteicams mest] ir parasti no 0-12gr. Līdaku ķeršanai šie kāti, priekš iesācēja nebūtu ieteicami! Parasti šādus kātus pērk asariem, forelēm! Ne asakas
22.maijs 2012, 12:41 | links
 
Sveiki, cik noprotu, šeit zinošu vīru netrūkst.
Ko labu, vai ne tik labu varat man pateikt par Shimano Nexave CX 240 L 3-14g spininga kātu..? Apskatīju, cena virs 50 ls bet samulsināja lielākā rinķa diametrs, ja parasti tas ir paliels, tad šim nexave tas ir diezgan mazs. Varbūt kāda īpaša specifikācija..?
10.februāris 2013, 10:14 | links
 
Labdien.Vai kāds varētu pateikt ,kur var atrakt major craft basspara bps-632ul. Varbūt kāds ved no ru vai no ua?No asv ļoti dārga sūtīšana.Paldies
23.februāris 2013, 14:43 | links
 
To Rinalds. Ir man viens maskavietis, kurš katru mēnesi atbrauc uz Rīgu. Copmanis, lietu saprot. Ir atvedis man jau divus kātus. Bassparai 632UL vidējā cena krievu šopos ir 3100rbļ.+ 300 par piegādi.- tātad ap 60Ls. Nu vēl, protams + par pakalpojumu. Bet kāpēc, ja nav noslēpums, tieši Basspara? Es japāņu ķīnieša vietā labāk piemetot 500rbļ. paņemtu tīrasiņu korejieti, pimēram, Aiko MargaritaII vai Rockies.
23.februāris 2013, 18:14 | links
 
Rinalds, aprunājies ar Goldfishā Lubānas ielā 82.
23.februāris 2013, 18:37 | links
 
Sveiki, cik noprotu, šeit zinošu vīru netrūkst.
Ko labu, vai ne tik labu varat man pateikt par Shimano Nexave CX 240 L 3-14g spininga kātu..? Apskatīju, cena virs 50 ls bet samulsināja lielākā rinķa diametrs, ja parasti tas ir paliels, tad šim nexave tas ir diezgan mazs. Varbūt kāda īpaša specifikācija..?

Arnis040490, 10.februāris 2013, 10:14

Varbūt , ka domāts ziepjutraukam-muļķikam?
12.aprīlis 2013, 22:03 | links
 
3g ar ziepjutrauku nereaali izdariit metienu
12.aprīlis 2013, 22:46 | links
 
3g ar ziepjutrauku nereaali izdariit metienu

dzhi, 12.aprīlis 2013, 22:46


To, protams, var izdarīt. Vajag atbilstošu multu un kātu. Pašlaik 5gr. slikti lidojošu vobleri metu 20-25m, atkarīgs no laika apstākļiem. Krāju naudu,lai mestu sākot no 2gr.
13.aprīlis 2013, 10:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager