Spiningošana ar Ultralight

Banax Ultra ULS66LLF2 , 1-8g , ka piemers .
Doma kert ar vobleriem 80% , rotini un Sv lures 20% .
Kersanas vieta mazas upiites , dzilums max 1m .
13.jūlijs 2014, 13:20 | links
 
Banax Ultra ULS66LLF2 , 1-8g , ka piemers .
Doma kert ar vobleriem 80% , rotini un Sv lures 20% .
Kersanas vieta mazas upiites , dzilums max 1m .

CROCOP, 13.jūlijs 2014, 13:20

Par Banax neko nezinu. Man šķiet nevajag līdz tiem 8gr, un garumu ar nomet nost bišku.
Paskaties Daiwa Presso vai Mitchelu, vai Pezon Mišel kātus.
pecheur.com/achat-canne-truite-daiwa-presso-62830.html
Daiwa Presso cena/kvalitāte laba. Man bija Daiwa Phantom biku dārgāka kuru kā alnis salauzu, bija super.
Pēdējais ko iegādājos šovasar ir Pezon Michel 1.2m 0.5-5gr, super sajūtas. Vakar visu dienu novazājos pa krūmiem un laimīgs.
13.jūlijs 2014, 14:05 | links
 
Vispār šito topiku derētu saskaldīt uz divām daļām U.L un S.U.L viss mans copes inventārs vairāk velk uz S.U.L
13.jūlijs 2014, 14:15 | links
 
Kāds zin kur pārdodas rigge 35 Rīgā? paldies
13.jūlijs 2014, 18:43 | links
 
Ko sakat par Shimano Alivio Ultralight 1-11g?
13.jūlijs 2014, 19:09 | links
 
Ko sakat par Shimano Alivio Ultralight 1-11g?

Cesinieks, 13.jūlijs 2014, 19:09


manuprāt tā alivio sērija ir ļoti mīksta.
13.jūlijs 2014, 20:27 | links
 
Kada zina miksta? Domaji neizdevusies, slikta?
15.jūlijs 2014, 00:02 | links
 
Kada zina miksta? Domaji neizdevusies, slikta?

Cesinieks, 15.jūlijs 2014, 00:02


viņiem ir kompozīt blanka ogleklis + stiklašķiedra. Ja domā ķert uz rotiņiem un šūpiņiem būs ok. Mazo vobleru un mikrodžiga mānekļu pilnvērtīga izspēle šim nebūs pa spēkam.
Man ir aizdomas ka tas pats salmo microtech pa nedaudz lielākām naudām ir labāks.
18.jūlijs 2014, 14:47 | links
 
Kada zina miksta? Domaji neizdevusies, slikta?

Cesinieks, 15.jūlijs 2014, 00:02

viņiem ir kompozīt blanka ogleklis + stiklašķiedra. Ja domā ķert uz rotiņiem un šūpiņiem būs ok. Mazo vobleru un mikrodžiga mānekļu pilnvērtīga izspēle šim nebūs pa spēkam.
Man ir aizdomas ka tas pats salmo microtech pa nedaudz lielākām naudām ir labāks.

celms, 18.jūlijs 2014, 14:47

Piekrītu Catana neder, ja nu vienīgi svētdienas copei 5x gadā ar kādu #2 roteri, un tas jau ir ''light'' variants.
Celms ko tu domāji '' mikrodžiga mānekļu pilnvērtīga izspēle šim nebūs pa spēkam.'' ???
Nepin U.L ar MJ, pavisam divas dažādas lietas.
U.L manā izpratnē ir strādāt ar smalkiem kātiem, mini spolēm un 00, 0, 00 roteriem, un voblām no 2.5-5cm max!
:)
18.jūlijs 2014, 15:27 | links
 
labojums: 00, 0, 1 izmēra roteriem.
18.jūlijs 2014, 15:29 | links
 
Vai tad Alivio ir tas pats kas Catana's sērija?
Ar pilnvērtīgu izspēli es domāju to ka viņš ir tik mīksts ka visi rāvieni paliek pašā kātā. Lokās šis kāts līdz pašam rokturim.

Rotiņi jau nu gan ir pa spēkam visiem kātiem, par tiem nemaz nerunāšu, cits faktors ir cik tālu vari iemest šo rotiņu.

Man U.L. cope asociējas vairāk ar maziem vobleriem nekā rotiņiem. Un pašam vairāk patīk universāli kāti, tā lai fiksi varu izskriet cauri mānekļiem, paskatīties kas labāk šansē.
20.jūlijs 2014, 13:36 | links
 
Vai tad Alivio ir tas pats kas Catana's sērija?
Ar pilnvērtīgu izspēli es domāju to ka viņš ir tik mīksts ka visi rāvieni paliek pašā kātā. Lokās šis kāts līdz pašam rokturim.

Rotiņi jau nu gan ir pa spēkam visiem kātiem, par tiem nemaz nerunāšu, cits faktors ir cik tālu vari iemest šo rotiņu.

Man U.L. cope asociējas vairāk ar maziem vobleriem nekā rotiņiem. Un pašam vairāk patīk universāli kāti, tā lai fiksi varu izskriet cauri mānekļiem, paskatīties kas labāk šansē.

celms, 20.jūlijs 2014, 13:36

Atvaino, jo es sajaucu biku Alivio ar Catanu. Bet mans domāt - visi Šimji līdz Beastmaster ir viens un tas pats sacepums.
Daiwa tomēr vairāk rūpējas par UL jaunu un interesantu kātu cepšānā, nekā Šimis.
Par tiem mīkstajiem kātiem piekrītu, nav labs ne mešanai nedz vilkšanai.
Par tiem rotiņiem gan negribās man piekrist. Tu nevari dabūt tieši un precīzi ''nulītes'' kur vajag. Mest jau protams var, bet precizitāte? Varbūt ezerā no laivas vienalga. Met no laivas pa kreisi, bet roteris aizlido pa labi:) var jau paņemt un ''vienreiz'' vai ''divreiz'' kādu vieglāko džerka pagali un ar UL kātu arī aizmest, saudzīgi un prātīgi ''kautkur'' kātu nesalaužot:)
Tomēr vajag atiecīgu kātu lai aizmestu ''nulītes'' un ne jau tikai roterus, bet arī mazās mini vieglās vobliņas. Upēs precizitāte ir ļoti nepieciešama, jo mazāka un sarežģītāka upe jo vairāk precizitātes jāprasa no kāta, spoles un co' un arī no savām rokām:)
Man arī kādreiz bija jēdziens ''universāli kāti'' bet ar laiku viss nostājās savās pareizajās vietās.
Starpcitu runājot par UL tēmu - šodien rakņājos .fr netā un raksts bija par to ka puiki ( nevs visi bet daži ) prasmīgākie:) ir iedricelējušies metāt ar Fly mušām! Tākā es neesmu mušiņmakšķernieks man no tiem mušu nosaukumiem ir maz sajēgas, bet ir mušas kuras padodas mētāt ar UL kātu veiksmīgi.
Nākotnes plāns - norakstīt tos mušu nosaukumus kurus šamie minēja, aizbrist uz veikalu paskatīt/iepirkt un ietestēt
21.jūlijs 2014, 00:23 | links
 
Un runa neiet par UL spiņa mušām, kuras ir ar svina galvu, notīta ar hvz materiālu, un izskatās pēc pretīgi uzblīduša kāpura imitācijas nopērkamas veikaliņos. Bet raksts bija par īstām Fly mušām. Nejaukt!:)
21.jūlijs 2014, 00:29 | links
 
Moose, mušu ir ļoti daudz. Ir vieglas, kuras nesver pat 1g un ir gana smagas, kurās ir izmantots svins vai volframs. Tādas aizmest ar labu UL un tievu aukliņu nebūs nekādas problēmas. Droši vien puikas mētā kādus woolly bugerus, nimfas vai cita veida strīmeris. Ja izmanto bombardu tad gan var iemest dajebkādu mušu :)
Starpcitu, uz mūsu veikaliem pārāk nesaceries, pārāk jau nu niecīga pie mums ir mušu izvēle.
21.jūlijs 2014, 00:40 | links
 
Visiem Berkley nano lietotājiem:
Vakar biju copēt savas pumpainās daiļavas. Bet tad trāpiju uz upes posmu kur ūdens plūsma ''atpūtās'' no straujās skriešanas, un tur trāpiju uz sapalu mežoņiem.
Mans materiāls bija trausls, un sapali cirta sekundes simtdaļās manu 0.04mm Berkley nano kā ar nazi, meiģināju tik cauri bez papildus kasetes maiņas ar Nono 0.10mm. Vienu smukuli 42cm ar 0.04mm izvilku, tad liku rezerves kaseti ar raupāku nano, līdz foreļu vietām kur pārgāju uz 0.04mm un lielākā bij 36cm.
Līdz pat vakardienas copei galvā sēdēja doma ka jānopērk 0.02mm Berkley nano, bet zinot smuko vobliņu cenas tomēr atmetu to domu.
0.04mm man liekas ir minimums ja grib lietot Nano bez lieliem vobleru/roteru zaudējumiem.
Nano vislielākais mīnus netur lāga mezglā tomēr ( runa par 0.04mm )
21.jūlijs 2014, 00:52 | links
 
Moose pamaini mezglus, kā arī uztaisi mezglā kādus 8-10 vijumus. Pirms savilkšanas mezglu vajag labi saslapināt.
21.jūlijs 2014, 13:13 | links
 
Sveicināti,kungi! Palīdzat ar izvēli-Favorite Blue Bird BB682 SULS (2.04m 0,5-5gr) vai Salmo Team Powder (1.98m 2-8gr)?! Mērķa zivs ir vairāk tomēr forele un asaris!Cena abiem ir apmēram vienāda! Jau iepriekš PALDIES!!!(Pašam it kā vairāk velk uz Favoritu)!Bet uzklausīšu arī Jūsu domas!!!
24.februāris 2015, 10:58 | links
 
Sveiki Vīri , iesakat mazo spoli Team tioga small game spiningam ! Pagaidām skatos uz Mitchell MAG PRO LITE serijam. Kādi ieteikumi ?
29.augusts 2015, 17:44 | links
 
dažas dienas atpakaļ notestēta team salmo vantage mazākā izmēra spole tieši ar šo kātu, aukla , ja pareizi atceros, 0,3 light game, visu dienu ķerot asarus esot bijis ļoti ok.
29.augusts 2015, 20:06 | links
 
Sveiki Vīri , iesakat mazo spoli Team tioga small game spiningam ! Pagaidām skatos uz Mitchell MAG PRO LITE serijam. Kādi ieteikumi ?

Gudis, 29.augusts 2015, 17:44



Spole Shimano STRADIC CI4+ 1000 FAML (micro line)....

Pašam kalpo jau 3 gadus uz tiogas small game...
Nekadas bardas un nekadu problemu!!!
1.septembris 2015, 13:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager