Spiningošana ar Ultralight

MP caur i-netu vai jaabrauc ? Mani Major Crafts baigi interesee...kur ir grafiitliideris tur arii majors vareetu buut :)
30.decembris 2010, 17:53 | links
 
Bocman> Es jau pasen gandriiz visus UL lorinjus suutu no japaanjiem.
30.decembris 2010, 18:19 | links
 
Ebay ir viens veikalinsh, saucaas Shimreels. Tur ir paliela Major Craft izveele. Tur var arii droshi njemt. Man ir tikai MC slicer liidz 7g, laba kvalitaate par normaalu cenu. Ja vareetu normaali dabuut MC AiRock, tad varbuut nenjemtu to Grafitliideri.
30.decembris 2010, 18:23 | links
 
Japaanjus caur ebay tach atrodi ? Baigi gribaas uz pavasari Major Craft Rizer vai Days...Days ebay ir...Rizeru nekur nevaru atrast...ja zini kur ir dabuujams padalies luudzu :)

Cik tev nodokljos aiziet par taadu 550$ veertu Finezzu ? :)
30.decembris 2010, 18:26 | links
 
Bocman - ja pats neiepeercies ebay, tad ieksh LV vari pastiities Lubaanas 82, vinji var arii kautko konkreetu atvest, gan no Krievzemes. Varbuut atvediis tev ar to Majoru.
30.decembris 2010, 18:27 | links
 
No Shimreels esmu voblerus njeemis...pie vinja ir Days...bet vairaak uz Rizeru sliecos... :)
30.decembris 2010, 18:28 | links
 
MC Rizer iisti neatceros redzeejis. Veel ir viens veikals www.plat.co.jp. Vai paprasi, lai kaads tev atved no Krievijas - tur ir taaaada izveele, ka LV un arii eiropas copes veikali nobaal. Par nodokljiem- man tie ir drusku citi, es nedziivoju LV.
30.decembris 2010, 18:32 | links
 
Pie plata ar esmu iepircies - nav Rizera :)
Labi liels paldies par info...uzgaaju to Goldfish..itkaa esot kaata cena japaanaa +30%...sanaak gandriizvai tas pats kas no ebay ar to express shipingu :) buus peec sveetkiem jaauzzvana :)
30.decembris 2010, 18:38 | links
 
Goldfish ir interesants veikalinsh, tik jaanjem liidzi pavairaak naudinjas. Noteikti sanaaks iepirkties pat iipashi negribot. Vienkaarshi meedz vinjiem buut visaadas labas lietinjas, vobleriishi utt.
30.decembris 2010, 19:04 | links
 
Sveiks Bocmani un MāriV! Vai jūs man abi varētu pateikt līdz cik gr.testu var saukt par UL spini?Skaidrs ka sākums ir 0gr.,bet kur ir tā robeža starp laitu(light)? un vai amerikosu brendi nekotējās?
ar cieņu k-333
30.decembris 2010, 20:10 | links
 
Kapteini, man vienmēr ir licies, ka ar UL ķer raupjas mailes, vīģes un brangus grunduļus. Kaifs droši vien baigais.
:)))
30.decembris 2010, 20:13 | links
 
Viepli, pastāstīsi lūdzu, uz ko labāk vīĢes ķeras? :)))
30.decembris 2010, 20:15 | links
 
nu principā var braukt var ar DPD atbliezt. Major craft var arī pie viņiem dabūt, var caur gold fish, tie ar labi strādā!
no Major Craft pats esmu noskatījis restive, bet tas nav UL, cita opera :)
30.decembris 2010, 20:26 | links
 
kapteini, domaaju, ka atkariigs, ko iisti kursh uzskata par UL. Dazhi jau te ieprieksh izteica savas domas, kas atskjiras no maneejaam. Man personiigi tiirais UL ir max liidz gramiem 4, varbuut 5. Cits to sauks par extra UL. Paarsvaraa ar UL kaatinjiem straadaaju ar 1-3,5 g maanekljiem. Smagaakiem jau ir drusku citi kaati. Amiishiem augsheejie testi parasti ir drusku pazeminaati, SR842 IMX loomis, 2-7g man jau skjiet kaa paarejnieks uz laitu. Ja vajag, var nedaudz paarslogot, shim arii 10g nebuus par gruutu. Savukaart TSR801 jau ir manaami smalkaaks, tas jau ir reaals UL.
30.decembris 2010, 21:22 | links
 
Būtu labāk palīdzējuši puikam, kurš pie "spininga kātiem" jautāja par L vs UL, nekā tēlojuši te baigākos testalogus!

Ibio! :)
30.decembris 2010, 21:33 | links
 
Lisam laikam kompis izmet automaatisko alarm, ja kaads ieminaas magjisko loomis :)))))
30.decembris 2010, 21:36 | links
 
es UL nelietoju un man vinju nevajag...es par kantoriem intereseejos :)
30.decembris 2010, 22:19 | links
 
Robeža strap UL un L ir ļoti svarīga :DD, nodo dies sajauksi, tirsā, vai fjo propalo, fsjo propalo :DDD
......veči, Jums nav vienalga, kurā kategorijā tas kāts skaitās, man personīgi ir un pilnīgi po robeža, kur pāriet UL uz L.
Bet teoriju par diapazonu 4-5gr vajag izvērst :DDD, tas ir ļoti vērtīgi un galvenais derīgi praktiskai copei :DDDD
30.decembris 2010, 22:22 | links
 
nu man tā robeža arī nav sevišķi svarīga, bet nu manuprāt UL ir līdz gramiem 7-8, pēc tam jau aiziet L klase
30.decembris 2010, 22:27 | links
 
MK, neņirdz! Orgasms vai nu ir, vai tā nav!
:DDD
30.decembris 2010, 22:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager