Ap un par velcēšanu...

Produktīvā velcēšana
uz šķūnīša bij rakstīts XYN. bet izrādijās ka tur ir malka!
:)
31.augusts 2010, 21:41 | links
 
aakis
mans daudzus gadus ar infinity copē sūdzību nav,par reālo 0,12 diametru nezin merījis neesmu,no citām firmām 0,12 uz tivāks izskatās ,bet cena piespieda priet uz citu,
31.augusts 2010, 21:52 | links
 
Es uzskatu,ka viņas mājas apstākļos nevar nomērīt precīzi.Kaut ko aptuveni jau var,bet līdaka nav tā zivs kurai tas ir tik būtiski
31.augusts 2010, 22:03 | links
 
Āķi, es te funktierēju par Daiwa Samurai, tai tāda pati testa/diametra attiecība.
31.augusts 2010, 22:05 | links
 
vieplis - ko tu saproti no velcēšanas? :DDDDDDDD
31.augusts 2010, 22:27 | links
 
Aukla saucas:

Infinity Micro Coramid, Tikko no garāžas atnesu spolīti 0,14 mm tests 15,5 kg. Cik bija 0,12 neatceros, bet vairāk kā 10 noteikti. pirms tam lietoju 0,16, bet ar 0,12 mm daudzus vizuļus varu dabūt 1 m dziļāk nekā iepriekš. Bilde ar 0,14mm albūmā.
31.augusts 2010, 22:29 | links
 
Āķi, kāda cena tai auklai?

Tas par tiem auklu diametriem ir tā jokaini, ka, piem, mana Salmo? 0,14mm pītā izskatās tikpat resna vai resnāka kā 0,18 mono.

Ar lētajiem vobleriem tiešām ir kā loterija. Pašam rezultatīvākais vobleris ir kaut kāds lētais ķīniešu bezfirmnieks. Esmu arī iegrābies - nopirku 5 vobleru komplektu, no kuriem neviens nespēlēja, bet, jā, ko par 5 Ls var gribēt. Nupat atnāca par kaut kādiem 1,50Ls ķīniešu vobleris, ko domāju asariem - pat biju pārsteigts, cik labi tas spēlē ūdenī. Tagad ir doma no tā paša ķīnieša paņemt kaut ko dziļiem ūdeņiem un lielākām zivīm.
31.augusts 2010, 22:31 | links
 
P.s. Ja pieminiet kādu konkrētu auklu, lūdzu, uzraxtiet arī aptuveno cenu. Ir doma kaut kad iepirkt otram spinim jaunu auklu, gribētu kādu praktiķu atzītu par labu esam.
31.augusts 2010, 22:36 | links
 
 
par to kas rakstīts uz paciņām,mani maz interesē.jo vairums gadijumos tas ir mārketinga triks.tad kad pārbaudīsiet auklu reālo izturību,kaut ar ar nosvērto ūdenspaini.par dinamometru nemaz nerunāsim.tad ari apgalvojat,ka norādītais tests atbilst īstenībai!
:)
31.augusts 2010, 22:50 | links
 
Urmas

ir pārbaudiits, ir reāli
31.augusts 2010, 22:54 | links
 
ja būtu pārbaudīts,tad nerakstītu-...bet vairāk kā desmit noteikti... :)))
31.augusts 2010, 22:58 | links
 
Bet tik un tā - ja arī ir pāris kg uz pītās nošmaukti, tad tā tik un tā iztur vairāk un kalpo ilgāk par mono auklu.
31.augusts 2010, 22:58 | links
 
spiningojot asarus man pietiek ar 10Lb auklu.zanderiem drošības pēc lieku 15Lb auklu,kurkuļiem-40Lb.un mani tas apmierina!
:)
31.augusts 2010, 23:02 | links
 
p.s.
protams pīto.
:)
31.augusts 2010, 23:04 | links
 
Urmas

Bija man tāds gadījiens uz kurkuļiem, kad vēl Okumas muljtjiki lietojās, ka 0,4 pītā tika norauta pāris sekundēs... bremzīte vēl nebija copes sākuma iekustināta :))) Auklu stiprums IR SVARĪGS. Pagājušajā rudenī ar 0,16 Daiwu izvilku ap 70 pumpaino, lielākais bija 12 kg, neviens neko nepārrāva, šoruden ar to pašu auklu šancēšu tālāk. Lai nesākas vau, vau... nomācošs daudzums no minētajiem bija Zviedru izcelsmas laši. Tie gan sitas daudz nadzīgāk kā mūsu bālie, bez 4-5 svečkām retais nāk ārā....
31.augusts 2010, 23:11 | links
 
man nekas nav pret,ja kads lieto tādu vai šitādu auklu.tas pat ir apsveicami ja copmaņi pieturās pie pašu pārbaudītām vērtībām&auklām!tik vēlreiz gribu atgādināt-ne vienmēr uz spoles ir norādīti reālie cipari!!!
:)))
31.augusts 2010, 23:15 | links
 
p.s.laikam pietiks šajā sadaļā par auklām.
:)
31.augusts 2010, 23:16 | links
 
v.s.o.p. Noliec blakus infiniti0.12 un Salmu 0.12 un tad sapratīsi kāpēc pie vienādiem uzrādītiem diametriem ir dažāda izturība.
1.septembris 2010, 07:37 | links
 
Ziniet veči,
Mazliet piegriezās ar Jums strīdēties. Jums viss ir OK, tikai huiviņzin kas tas ir :) Zivis Jūs visi ķerat lielākas, garākas un stiprākas, kāti un auklas Jums visam atbilst, pērkat praktiski pa velti, Jūs neviens nekad ne ar ko neapjāj, jo Jus esat baigi gudrie :)))) Prakstiski -JĀŅI BETMENI!!!!! Salmo ar Daiwu sāksim salīdzināt. Etalons :DDDDDDDD Salmo no sākta gala ir labu mantu kopijas ķinīzeru izpildījumā ar ļoti zemu kvalitātes kontroli. Paveicās - strādā. Nepaveicās - kā parasti...

Nothing personal, bet taisnība ir tiem, kuri šeit neraksta. Lai nu paliek tas Jūsu ziņā :D Savā sulā vāroties - ierastāka smaciņa :)
1.septembris 2010, 07:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager