Ap un par velcēšanu...

Produktīvā velcēšana
ludzu pasakiet ka es varu uz aklas noteikt kad ir izgajusi 50 m, tas ir velcejot..... man ir monofila aukla un es varu taja vieta to vietu nokrasot vai ir speciala udens krasa kura neiet nost? iesakiet ludzu kaut ko.... :)
1.septembris 2010, 08:01 | links
 
Marķieris(flomasters), izolācijas lentas gabaliņš, diegs uz auklas.....
1.septembris 2010, 08:05 | links
 
a v.s.o.p paldies, bet markieris ar flomasteru ir udens izturigi? :)
1.septembris 2010, 08:11 | links
 
v.o.p.s. nesapratu tavu šūmēšanos. Salmo auklas vietā vari likt PP vai FairLainu. Vienkārši gribēju pateikt, ka cipari un pītās auklas ir nesavienojamas lietas, vismaz pgaidām. Kā jau rakstīju sadaļā par pītajām auklām, katrs aatrod savam makšķerēšanas stilam atbilstošu auklu un ne asakas.
1.septembris 2010, 08:12 | links
 
Artur, ja ir šaubas, var taču veikalā paprasīt ūdens izturīgu marķieri.
1.septembris 2010, 08:23 | links
 
Kādu padomu jūs varētu man dot saistībā ar velcēšanu pie nevienāda (ir bedres, ir sēkļi) upes dibena reljefa? Strādāju ar vobleriem. Vnk sanāk tā, ka dziļie vobleri seklākās vietās sāk knābāt grunti, bet dziļākās bieži vien neiet pietiekami dziļi. Tos sēkļus ar lielu līkumu vnk apbraukt?
1.septembris 2010, 10:56 | links
 
Torpeeda

Tamdēļ ir spoles ar skaitītājiem, ar laiku tu iemanīsies pietīt/atlaist auklu vajadzīgajā attālumā, jo zināsi cik ir katra voblera maximālais dziļums ar tavu aprīkojumu. Velcēšana ir garlaicīga tikai tiem, kuri iemet voblerus un velk pa upes vidu. Tie, kuri šancēt ar dziļumu maiņu, kantu kopēšanu un sēkļu apstrādāšanu lietojot GPS, track'us utt velcēšana ir ļoti rezultatīvs un interesants copes pasākums. Pie tam - ļoti rezultatīvs tieši uz lielo zivju noķeršanu.

Vēl ir avriants ar downrigeriem, bet tad pasākums kļūst mazāk interesants. Ar to biju domajis downrigerus, kuri sajūgti ar eholotu un strādā automātiski. Tas ir vēl rezulatīvāk, bet meistarības vajag ar kārtu mazāk, tamdēl neatbalstu ;)
1.septembris 2010, 11:05 | links
 
V.S.O.P.
Paldies par atbildi!

Kā tas ir - spoles ar skaitītājiem?
Un vai tevis nosauktās darbības (šancēšana ar dziļumu maiņu, kantu kopēšanu un sēkļu apstrādāšanu lietojot GPS, track'us utt) var kaut cik normāli veikt bez ehelotes un bez GPS?
1.septembris 2010, 11:25 | links
 
Ja godīgi, tad bez GPS un eholota var tikai bļodveida ūdenstilpnēs, kur ir maz dziļuma izmaiņu. Sēkļainos ezros/upēs es nemācētu. Vismaz līdz brīdim, kad perfekti iemācītos no galvas pareizās līnijas. Daudzās vietās Lielupē man visas līnijas ir zināmas, arī zivju "točkas", kur vienmēr kāda zivs gaida, bet to visu atrast ir daudzu gadu darbs. Bez tam - GPS tev dod arī ātruma kontroles iespēju, kas Lielupē, kur regulāri mainās straume un tās ātrums/virziens, ir ļoti svarīgi. Noķert var jebvaikur kaut kā, taču efektīvāk ir ar labu aoprīkojumu.
1.septembris 2010, 11:41 | links
 
pasakiet kads kadu monofilas auklas diametru vajadzetu velcesanai?
1.septembris 2010, 12:43 | links
 
vnkarturs - pīto
1.septembris 2010, 12:45 | links
 
mirtins kapec pito? un kadu tad diametru pitajai auklai, bet vai tad nav ta ka minus gradi un pitajai auklai ir pizdzetc?
1.septembris 2010, 12:52 | links
 
vnkarturs
ko cepies.ja gribi mono,tad no 0,3-1,0mm.diapozons liels.liec ko vēlies.
1.septembris 2010, 12:55 | links
 
vnkarturs>
Grasies pa ledu velcēt?:)
1.septembris 2010, 13:05 | links
 
V.S.O.P.
Mjā, būs vien kaut kā jākuļās bez tām jaunajām tehnoloģijām, priekš tām man maciņš par plānu. Vnk laikam sistemātiski jāķemmē upi, jāpiefiksē kāds vobleris, cik dziļi iet, kur kam par seklu, kur paņem līdaka utt..

vnkarturs
Es ņemtu kaut kādu 0,35-0,4mm.
1.septembris 2010, 13:51 | links
 
torpeda paldies un urmas tev tapat... es necepos :D
1.septembris 2010, 14:06 | links
 
Jau pāris gadus izmantoju Sufix auklu,kura ik pa 10 metriem ir atšķirīgā krāsā.Atkrīt vajadzība pēc marķieriem.
1.septembris 2010, 18:50 | links
 
Man gan nav īsti skaidrs, kāda vajadzība pēc tieši 50m.
1.septembris 2010, 19:24 | links
 
Laikam garšīgi tev cepumi :D
Kad brauksiet uz jūru - dodiet kādu ziņu. Vienreiz gadā var aizbraukt.
1.septembris 2010, 19:34 | links
 
Gribēji teikt vienreiz nedeļā??
1.septembris 2010, 19:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager