Ap un par velcēšanu...

Produktīvā velcēšana
svens76 [23.aug]: spinings23 [15.09.18]: Varbūt kāds var ieteikt kādu vobleri velcei? 2.5-3.5m.Raiden Deep Minnow A 120, Kosadaka ION XL 90. Man šie medīgiKur šitos meklēt?
paldies

Kengurs24, 10.oktobris 2019, 07:54


Pirms gada liela Kosadaku izvēle bija Rīgā, Prūšu ielā 25.
10.oktobris 2019, 08:15 | links
 
svens76 [23.08.19]: spinings23 [15.09.18]: Varbūt kāds var ieteikt kādu vobleri velcei? 2.5-3.5m.Raiden Deep Minnow A 120, Kosadaka ION XL 90. Man šie medīgi
Kur šitos meklēt?
paldies
10.oktobris 2019, 07:54 | links
 
Jurasvalis [09.10.19]: Lielas gumijas ,ar lunkanu asti ,smagu bumbu galā kas ar zemi ..ar labi strādā
es parasti arī velcēju vienu kātu ar kādu lielo gumiju un otru spiningu ar vobleri...tikai gumija parasti ir ar stingeru sistēmu un kādu mazu svariņu lai galigi pa virsu neiet,tas tā pa vasaru pārbraucot vietas nelielus gabalus...vairāk sāks salt rokas tad būs japāriet uz velcēšanu:D un kādu būs japamēģina kā teici lai ar grunti.:)
10.oktobris 2019, 00:52 | links
 
Lielas gumijas ,ar lunkanu asti ,smagu bumbu galā kas ar zemi ..ar labi strādā
9.oktobris 2019, 22:56 | links
 
Man velcei patīk RAIDEN PREDATOR 125 1.8-3.5m 21gr. Laba spēle, medīgs.

Varbūt kāds var ieteikt kādu vobleri velcei? 2.5-3.5m.

spinings23, 15.septembris 2018, 23:05

POMMERS, 21.septembris 2018, 23:22

kādu krāsu iesaki? tieši pašlaik ir iztrūkums kastē voblerim kas iet lidz 3.5m.
9.oktobris 2019, 22:52 | links
 
spinings23 [15.09.18]: Varbūt kāds var ieteikt kādu vobleri velcei? 2.5-3.5m.
Raiden Deep Minnow A 120, Kosadaka ION XL 90. Man šie medīgi
23.augusts 2019, 10:46 | links
 
Cilvēki! Es nopirku lielu gumijas zivi apmēram 15 vai vairāk cm garu. Un domāju ķert lielās līdakas un zandartus daugavā ap 10m velcēju ar 3.50km/h, bet vispār nekas īsti neķeras. Kādi ieteikumi? Velcēju daugavā.
23.augusts 2019, 10:39 | links
 
Man velcei patīk RAIDEN PREDATOR 125 1.8-3.5m 21gr. Laba spēle, medīgs.

Varbūt kāds var ieteikt kādu vobleri velcei? 2.5-3.5m.

spinings23, 15.septembris 2018, 23:05
21.septembris 2018, 23:22 | links
 
Varbūt kāds var ieteikt kādu vobleri velcei? 2.5-3.5m.
15.septembris 2018, 23:05 | links
 
Kads varbut izmanto downriggeri prieks velcesanas??? Varbut kads var biski smalkak izstastit , vai ir jega tadu iegadaties?? Ka ir ar maneklu norausanu izmantojot so sistemu?
15.septembris 2018, 22:09 | links
 
Jā velcēšanai eksperimentējot nonācu pie secinājuma, kad viss labākais garums ir 2.7m ar testu līdz 60 gr, ideāli.

Vai velcēšanai var arī izmantot kātu ar testu 3~12 gr. ?
Kāds tomēr ir labāk?

POMMERS, 3.jūnijs 2018, 19:12

Es velcei izmantoju 2,70 m ar testu 20 - 60g. Šad tad arī 2,40m 10-40g. Zivis ķeras izcili!!! Ļoti svarīgi ir regulāri pārliecināties par āķu asumu!!!

dzelziss, 5.jūnijs 2018, 14:32
9.septembris 2018, 22:08 | links
 
Manā gadijumā, drīzāk āķu kvalitāte, citreiz gadās nopirkt to kas ir nevis to ko gribās!
17.jūlijs 2018, 07:56 | links
 
krumujancis [16.07.18]: Janis.ba, 16.jūlijs 2018, 22:39
Vienu lietu gan nekādi te forumā nevaru saprast! Kā zivs var atlocīt āķi? Nevar bremzi pareizi noregulēt? Vai jāvelk zvērā, jo aukla to atļauj?
Pats, spiningojot jau vismaz 30 gadus neesmu piedzīvojis, ka zivs, vienalga cik liela, atlocītu āķus. Tādēļ arī šito nesaprotu, varbūt paskaidro kā tas ir iespējams?
Laikam neesi nekad samus ķēris.
17.jūlijs 2018, 07:47 | links
 
krumujancis [17m]: Par velci tumsā! Divus vakarus ar dažu dienu starpību, apmēram pirms jāņiem aizbraucām patrenkāt zandartu, dažus labus mērus ap2kg dabujām, izbraukājot savas vietiņas jau palika diezgan tumš un braucot atpakaļ joka pēc pavelkās gumiju un praktiski melnā tumsā pirmajā vakarā kaut kas paņēma tā ka ka nevar apstādināt un iet tik prom kad bišku sāka piestāt sāku vilkt, gišku pacīnijāmies, katrs pāris reizes pavilkām uz savu pusi un prom bij, atlocija āķi. Otrā vakarā situācija līdzīga braucam pa tumsu, čoms saka iedo to gumijas zivi tagad es pamēģināšu, tā smiedamies pateica, pasmējāmies, nu lai iet, velc ar un ilgi nebij jāgaida 4kg zandarts pēc neilgas cīņas laivā. Nezinu varbūt sakritība vai kā, vai paveicās?! Un gumija bij parastā silikona zivs baltā krāsā 5". Tāda ir mana pieredze velcējot tumsā.

Janis.ba, 16.jūlijs 2018, 22:39
Vienu lietu gan nekādi te forumā nevaru saprast! Kā zivs var atlocīt āķi? Nevar bremzi pareizi noregulēt? Vai jāvelk zvērā, jo aukla to atļauj?
Pats, spiningojot jau vismaz 30 gadus neesmu piedzīvojis, ka zivs, vienalga cik liela, atlocītu āķus. Tādēļ arī šito nesaprotu, varbūt paskaidro kā tas ir iespējams?Nu nav tik traki..kad džigoju vēl,un viss aizgāja trakajā minimālismā, sanāca dažas reizes atlocīt smalkos ofsetniekus, pat ne ar tik lieliem zandartiem.


Nezinu, varbūt metāla resurs beidzies, velkot no zacepiem un palokot atpakaļ, varbūt sasteigta zivs izvadīšana, varbūt tizlas rokas. Gadās visādi :)

Abavnieks, 16.jūlijs 2018, 23:14

Nu jā! Locīt āķi dikti nav labi, vienalga cik uzmanīgi. Ja pēc zacepa - tad varu piekrist, tā mēdz notikt. Sorry!
16.jūlijs 2018, 23:22 | links
 
krumujancis [16.07.18]: Par velci tumsā! Divus vakarus ar dažu dienu starpību, apmēram pirms jāņiem aizbraucām patrenkāt zandartu, dažus labus mērus ap2kg dabujām, izbraukājot savas vietiņas jau palika diezgan tumš un braucot atpakaļ joka pēc pavelkās gumiju un praktiski melnā tumsā pirmajā vakarā kaut kas paņēma tā ka ka nevar apstādināt un iet tik prom kad bišku sāka piestāt sāku vilkt, gišku pacīnijāmies, katrs pāris reizes pavilkām uz savu pusi un prom bij, atlocija āķi. Otrā vakarā situācija līdzīga braucam pa tumsu, čoms saka iedo to gumijas zivi tagad es pamēģināšu, tā smiedamies pateica, pasmējāmies, nu lai iet, velc ar un ilgi nebij jāgaida 4kg zandarts pēc neilgas cīņas laivā. Nezinu varbūt sakritība vai kā, vai paveicās?! Un gumija bij parastā silikona zivs baltā krāsā 5". Tāda ir mana pieredze velcējot tumsā.

Janis.ba, 16.jūlijs 2018, 22:39
Vienu lietu gan nekādi te forumā nevaru saprast! Kā zivs var atlocīt āķi? Nevar bremzi pareizi noregulēt? Vai jāvelk zvērā, jo aukla to atļauj?
Pats, spiningojot jau vismaz 30 gadus neesmu piedzīvojis, ka zivs, vienalga cik liela, atlocītu āķus. Tādēļ arī šito nesaprotu, varbūt paskaidro kā tas ir iespējams?
Nu nav tik traki..kad džigoju vēl,un viss aizgāja trakajā minimālismā, sanāca dažas reizes atlocīt smalkos ofsetniekus, pat ne ar tik lieliem zandartiem.


Nezinu, varbūt metāla resurs beidzies, velkot no zacepiem un palokot atpakaļ, varbūt sasteigta zivs izvadīšana, varbūt tizlas rokas. Gadās visādi :)
16.jūlijs 2018, 23:14 | links
 
Par velci tumsā! Divus vakarus ar dažu dienu starpību, apmēram pirms jāņiem aizbraucām patrenkāt zandartu, dažus labus mērus ap2kg dabujām, izbraukājot savas vietiņas jau palika diezgan tumš un braucot atpakaļ joka pēc pavelkās gumiju un praktiski melnā tumsā pirmajā vakarā kaut kas paņēma tā ka ka nevar apstādināt un iet tik prom kad bišku sāka piestāt sāku vilkt, gišku pacīnijāmies, katrs pāris reizes pavilkām uz savu pusi un prom bij, atlocija āķi. Otrā vakarā situācija līdzīga braucam pa tumsu, čoms saka iedo to gumijas zivi tagad es pamēģināšu, tā smiedamies pateica, pasmējāmies, nu lai iet, velc ar un ilgi nebij jāgaida 4kg zandarts pēc neilgas cīņas laivā. Nezinu varbūt sakritība vai kā, vai paveicās?! Un gumija bij parastā silikona zivs baltā krāsā 5". Tāda ir mana pieredze velcējot tumsā.

Janis.ba, 16.jūlijs 2018, 22:39

Vienu lietu gan nekādi te forumā nevaru saprast! Kā zivs var atlocīt āķi? Nevar bremzi pareizi noregulēt? Vai jāvelk zvērā, jo aukla to atļauj?
Pats, spiningojot jau vismaz 30 gadus neesmu piedzīvojis, ka zivs, vienalga cik liela, atlocītu āķus. Tādēļ arī šito nesaprotu, varbūt paskaidro kā tas ir iespējams?
16.jūlijs 2018, 23:03 | links
 
Par velci tumsā! Divus vakarus ar dažu dienu starpību, apmēram pirms jāņiem aizbraucām patrenkāt zandartu, dažus labus mērus ap2kg dabujām, izbraukājot savas vietiņas jau palika diezgan tumš un braucot atpakaļ joka pēc pavelkās gumiju un praktiski melnā tumsā pirmajā vakarā kaut kas paņēma tā ka ka nevar apstādināt un iet tik prom kad bišku sāka piestāt sāku vilkt, gišku pacīnijāmies, katrs pāris reizes pavilkām uz savu pusi un prom bij, atlocija āķi. Otrā vakarā situācija līdzīga braucam pa tumsu, čoms saka iedo to gumijas zivi tagad es pamēģināšu, tā smiedamies pateica, pasmējāmies, nu lai iet, velc ar un ilgi nebij jāgaida 4kg zandarts pēc neilgas cīņas laivā. Nezinu varbūt sakritība vai kā, vai paveicās?! Un gumija bij parastā silikona zivs baltā krāsā 5". Tāda ir mana pieredze velcējot tumsā.
16.jūlijs 2018, 22:39 | links
 
Vai vīri varētu ieteikt kādu kātu izvēlēties priekš velces daugavā ap Staburagu ar lielajiem, dziļajiem vobleriem?
15.jūlijs 2018, 16:54 | links
 
Tas bij jautājums - "intereses pēc"! Un lūk, VFS arī normāli atbildēja un apstiprināja manas aizdomas.
Ivog, tādā gadijumā vispirms apciemošu tevi ar maximas maisiņu, varēsi paskatīties caur maximas logo! :D
13.jūlijs 2018, 09:27 | links
 
Ivog, varētu palūgt atpisties?

Ezs87, 12.jūlijs 2018, 23:01


Labāk ej un uztaisi sev harikiri, citādi miera nebūs no manis :D
13.jūlijs 2018, 08:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager