Pavadiņa

varētu ieteikt kaut ko par to pavadiņu!
10 numura āķis, un man bremze bija labi noregulēta. nu nez, varbūt man vienkārši nepaveicās, un tā paciņa tāda brāķīga pagadījās. bet īpašas vēlmes vairs ko tādu pirkt nav.
5.jūlijs 2011, 11:25 | links
 
cik liels aakjis? man bija liidziiga probleema, bet ne ar 0,2, bet ar 0,16 pavadaa kuraam bija 14 aakji no tievas stieples. Saakumaa nebiju pieshaavies un uz feedera lauzu aakjus nost, bet pieshaavos ar piecirshanu un bija ok.
5.jūlijs 2011, 11:04 | links
 
par pavadiņām runājot ... labāk siet pašam nevis pirkt gatavās. nopirku gatavās owner pavadas 0,2 mm.
un tā arī bija pēdējā reize kad tās pirku, vairs nekad nepirkšu. biju uz līņiem. paņēma līnis, apmēram uz 0,7 - 1 kg svarā. biš ar šo pacīnījos un tad jau šis prom. domāju ka noplēsa pavadu, bet nekā skatos āķa nav. domāju tad nu gan sūdīgs mezgls, bet nekā paņēmu nākamo pavadu, nedaudz pavilku aiz āķa un blaukš, āķis nost, izrādās štruntīgi āķi - ņem un lūzt nost šamējiem lāpstiņa. tā kā neiesaku nevienam. labāk nenoslinkot, kvalitatīvs āķis + sasiet pašam un pēc tam nebūs škrobe.
5.jūlijs 2011, 10:38 | links
 
ilmars638


a nav gadījumā, ka tev 0.17 pītai ir lielāks tests nekā 0,25 mono pamatauklai???? :D
'

paprovē bez pavadām ar to pašu 0.17 un uz grunts liec kādus 15 cm.
4.jūlijs 2011, 12:45 | links
 
Sveiki man radās jautajums par pludiņmakšķeres pavadiņu brekšiem un līņiem. cik garu pavadiņu likt grunts ir stingra grants. pamataukla 0,25 monofīlā. man mājās stāv 0,17 pītā aukla zaļā krāsā varbūt tā noderēs?
4.jūlijs 2011, 12:41 | links
 
Paldies.
10.jūnijs 2011, 22:07 | links
 
Tās veikalā ir 2,50Ls/25cm. Griezuļu un sakabju cenu vari norēķināt nost, aptuveni 0,10Ls sanāks.
10.jūnijs 2011, 19:15 | links
 
tāpat kā Mr. Zivnieks :)
10.jūnijs 2011, 15:02 | links
 
ieej iekš zive.lv tur šamie pa retam uzpeld :))
10.jūnijs 2011, 14:59 | links
 
Nezinu par Viepļa kungu, bet Mr. Lisa gan taisīja....
10.jūnijs 2011, 14:56 | links
 
FishBon,Biju domājis,ka jābūt drusku lētāk.Jums veikalā redzēju 30-35cm gatavu titāna pavadu pa 2,50Ls.Kur tad ir taisnība?!Sanāk,ka pirkt gatavu ir lētāk ne kā taisīt ar saviem griezuļim.Kur tikai ir vajadzīga pati titāna stieple un divas kniedes,(Nezinu,kā savādāk tos stiprinājumus nosaukt).Var būt apskaidro man šito!!!
P.S.Var būt kāds zin,vai Viepļa kungs joprojām pats taisa pavadas?Negribas tāpat vien traucēt viņu ar vienu jautājumu!
10.jūnijs 2011, 14:39 | links
 
Nu cenas tām pavadām!!!!!!!!!Cik tādas pavadas viens darba dienā(8h.)var satīt?Uz priekšu-veiksmīgus pirkumus!
10.jūnijs 2011, 12:35 | links
 
Akustiskās gičas 2. stīga. Nekādu domstarpību veikalos nav bijis.
10.jūnijs 2011, 12:33 | links
 
Laurīc, es neko neapgalvoju. Un arī nepārdodu, un arī ...
Salauzt var viskautko. Zemāk tik daži mani prātojumi ;)
10.jūnijs 2011, 12:25 | links
 
Headhunter - paldies par literaturu.

Tu tin ari no Nr2 stīgas?
Kad biju mūzikas instr. bodē pārdevējs teica ka Nr. 2 stīgai ir resnākas un tievākas. Nedaudz apmulsu jo likās ka Nr.2 un viss.
10.jūnijs 2011, 12:05 | links
 
Te par stīgas pavadām:
[url=http://www.kaliningrad-fishing.ru/zhur-sr/011-2005/statja-001.html[/url]
īpaši svarīgi ir zem virsraksta "svarīgi sīkumi" tas otrais punkts, par dažādu veidu, kā satīt katru galu pavadai. Praksē pārbaudīts.
10.jūnijs 2011, 11:52 | links
 
15cm - 1,50
20cm - 2,00
25cm - 2,50
Ar mūsu klienta karti būs lētāk! Karti pagaidām var noformēt veikalā bez maksas.
10.jūnijs 2011, 11:47 | links
 
Es iepriekš vairak parmetumu domāju tieši Titanium pavadu griezuļiem.X-twitch vēl nepaspēju izmēģināt.Griezeej,Tu vari apgalvot,ka tie griezuļi neizjuks,nepārlūzīs?Man griezuļa rinķis izskatās kā ovāls,ne apaļš.Pie tam pat īsti neesmu vēl tvičojis.Kas būs,ja nopietni sāktu tvičot ar kaut vai to pašu XR12?Visu cieņu Griezeejam.Un ja Tu apgalvosi,ka tie griezuļi izturēs,tad es tam ticēšu.Karabīni tiem nomainiju uzreiz pēc pirkšanas.Tās tam nu galīgi nekam neder.Un griezuļus man vajag,nost neņemšu,jo strādāju ar vienu kātu.Pagaidām.Un izmantoju arī roterus.Šad tad.
FishBon,Vispār varēji izmaksas uzrakstīt uz titāna pavadu izgatavošanu.Ja mani griezuļi,tad kāda cena uz 25-40cm titāna pavadām?
P.S.Var būt ir vēl zināmas vietas vai cilvēki,kas kniedē titāna pavadas?
10.jūnijs 2011, 11:40 | links
 
Andris ABC - super adresi ieliki - paldies!
Par stīgām runājot, lietoju tikai tādas, nekas neplīst, neskrullējas, nav bailes par furnitūru (griezuļiem, karabīnēm), izturība super. Vēl viens pluss, ka strādājot ar vairākdaļīgiem vobleriem, piem. mūdzi, metienā mazāk ķeras āķi aiz pavadas. Par izgatavošanu - nu, jāuztin kādas 20 gab. un tad jau sanāk ļoti elegantas, vajag tikai mazas apaļo galu standziņas.
10.jūnijs 2011, 11:24 | links
 
FishBon - kādas cenas titana pavadai 15-20 cm.
10.jūnijs 2011, 11:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager