Līdakas

aakkis
n-tos gadus tā daru un vēl nekas nekur nav pāršķelts - laikam jau prakse iegājusies :) - vienā rokā paņem ap galvu un saspiež žaunu vākus, otrā rumpi un tad klikš - varbūt izklausās barbariski, bet īstenībā man liekas, ka šitas ir pats ētiskākais variants...
5.maijs 2010, 17:43 | links
 
Līdakas kārtīgi sāk ņemt kad ūdens paliek siltāks, vai arī tgd. pēc nārsta, kad ir savārgušas un meklē barību?
5.maijs 2010, 17:32 | links
 
Tās 23=noteikti labi ja trīs bija mēra.Tie sīkie jau ir ļoti aktīvi un sapulcējušies vietām viena auguma pat bars,23 ir tikai nosaukums.Tā jau upē arī;uz lielu dzīvo krīt virsū kā dulli,mokās,bet vaļā nelaiž.
Pa to sprandas laušanu;kad pāršķels roka,tad atmetīs to niķi!Ņem jau labāk policista steku pie jostas.
5.maijs 2010, 17:26 | links
 
Tikko zvanīju čomam- no rīta 23 līdakas (!). paņēmis tik divas. Bļāac, a man darbs :(:( Raudāt gribas. Tas Alūksnes ezerā.
5.maijs 2010, 16:58 | links
 
līdz 1.5 kg līdaķelēm es pārlaužu sprandu - viens klikšķis un viss - tā teikt ātri un bez sāpēm, un nekur nekādas asinis netek, bet ja ir karsta vasaras diena, un pēc izvilkšanas mājās doties vēl netaisies, tad asinis notecināt nav nemaz tik slikti - pēc amnestijas pārgriez žaunu vākus, un lai notekās, tad noskalo ūdenī un viss kārtībā....a lielākām līdakām iesaku paņemt apmēram 20 cm garu metāla trubiņu un piemontēt koka rokturi (tādu kāds ir vecajām labajām vīlēm, īleniem utt) un metāla trubiņu pieliet pilnu ar svinu un sanāk dikti labs metamais gan lielākām līdakām, gan zanderiem...
5.maijs 2010, 14:41 | links
 
Nu es jau tā kā saprotu ko rakstu, ko tad Tu dari ar tām nosistām zivīm ?
5.maijs 2010, 14:13 | links
 
Pats wsp saproti ko runaa? Kapec man nosista zivs jamet atpakal udeni?
5.maijs 2010, 13:58 | links
 
Ja Tu nevari griezt vai durt zivij, ko tad Tu viņas nositi un meti atpakaļ ūdenī :DDDDD
5.maijs 2010, 13:11 | links
 
jusis - piekrītu! Man ar ir vnk neliels pastaisits sitamais un nav nekadu problemu! Es arii nevaru kaut ko zivij griezt vai durt! Nozeelaojami!
5.maijs 2010, 13:06 | links
 
nesaprotu visus šitos sprandu lauzējus un žaunu griezējus-pretīgi pašiem nepaliek no tam asinīm?? kāda ir problēma ar sišanu nosist-pareizais instruments- pokš-pokš pa pareizo vietu un bez problēmām beigta bez asinīm un visām pārējam šausmeņu ainiņām
5.maijs 2010, 12:39 | links
 
Pareizi,nēsā līdzi pudeli-iztukšo tikai pēc copes!Ja uzsitīsi ne tā,tad stikli un alus ķu,ķū!
5.maijs 2010, 09:56 | links
 
Sausajai narkozei ideāli der pilna alus pudele, tikai pēc tam uzreiz gan nevar taisīt vaļā.
5.maijs 2010, 09:46 | links
 
NAV nekā labāka un ērtāka par sauso narkozi! Tikai ar ko un kā? Pie vajadzības lietoju tādu palielu flīzētāju gumijas āmuru. Gumijas gabala izmērs - nu, kādas 2/3 no 0.33 kolas bundžiņas. Superiedarbīgi - viens piukšķis un vsjo, 3...6kg līdaķis īzī aiziet.
P.S.Lai viņām viegli citos medību laukos.
4.maijs 2010, 11:03 | links
 
visērtāk jau tomēr laikam ar pārgrieztām žaunām, ja neskaita asinspeļķi, kas radīsies, jo nāve iestājas no noasiņošanas. dauzīt lielu zivi točna diezgan sviestaini, grūti tev un grūti viņai..
4.maijs 2010, 10:51 | links
 
Es savai 7niecei tiešām ar nazi maucu galvā iekšā, vispār krietni efektīvāk, kā ar dzelzs pomīti dauzīt, jo sanāk tāds brutaļņiks...
4.maijs 2010, 10:34 | links
 
un es atkal biju turpat 100% pārliecināts, ka Tāšu ezers pēc šīs ziemas nebūs izdzīvojis, nu ok līņi jā, bet līdakas toč nē. bet kaut kā tad ja laikam tomēr izvilkušas šamās tur. bet vispār mans novērojums ir, ka viņš vispār nav dikti zivīm bagāts..
4.maijs 2010, 08:31 | links
 
ar nazi labāk nemēģināt, var smuki roku uzšķelt :)
3.maijs 2010, 23:39 | links
 
un trofeja pagalam :)
3.maijs 2010, 23:20 | links
 
Tuvāko akmeni rokā un mērķtiecīgi sitieni smadzeņu apvidū, kamēr līdaka vairs neizrāda dzīvības pazīmes - tāda bija mana rīcība uz pirmo lielo zivi.
Bet ja nopietni- ar asu priekšmetu (speciāli esmu uztaisījis, kā īlēnu) caur galvu, tieši smadzenēs. Ātri un efektīvi. Tikai jābūt ļoti asam priekšmetam, jo lielajām līdakām tas skrimslis pabiezs.
3.maijs 2010, 21:32 | links
 
ideāla cope liepajas ezeraa ... :)
laiks nebija tas pats labakais,bet ķēras lieliski :)
3.maijs 2010, 21:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager