Līdakas

Tas nozīmē,kad vairāk jāķer,lai uzzinātu kurām zivīm kad jau ir ikri!
17.novembris 2009, 08:33 | links
 
edga labrit gatavojas narstam :D
17.novembris 2009, 07:54 | links
 
ko tas varētu nozīmēt, ka svētdien noķertā līdaka pilna ar ikriem?
17.novembris 2009, 07:52 | links
 
nofx

es gaujaa aluuksnes rajonaa keru liidakas.

un gandriiz katru reizi kaada gadaas.

vienreiz pat 6 izvilku sovasar.
28.oktobris 2009, 15:38 | links
 
Es nekad nelieku divus āķus uz dzīvo.Pa to pieciršanu-katram savs paņēmiens,es vienmēr ļauju līdakai ierīt.Izņēmums ja peldinu grunduļus,bet parasti dzīvos lieku 15 cm ++un ja ēstgriba(vēders pilns) ir līdakai,tad tā paņem azarta pēc.Ātri piecērtot ar palielu dzīvo nekas labs nesanāk.
26.septembris 2009, 19:08 | links
 
Otru āķi nevajag!!!! Vispār iesaku atteikties no trīšžuburiem. Ja lietoju trīsžuburi, tad piecērtu momentā pēc copes. Ja divžuburi vai vienžuburi, tad dodu ierīt. Līdakai, par visiem citiem zandartiem nemaz nerunājot, mutēs sensoru vairāk nekā apgreidotā "Ferari", līdz ar to sajust āķi tai nesagādā problēmas un ja āķis jau nav iedūries, tad zivi izspļauj ātri vien.Savukārt ja lieto vienžuburnieku, tad var ļaut ierīt dziļāk. Es pārliecinājos, kad savulaik spiningoju ar beigtām zivtinām speciālajās sistēmās. Kad lietoju sistēmas ar diviem āķiem, bija ļoti daudz tukšo copju. Samaiznāju āū skaitu uz 1 troiņiku un rezultativitāte pieauga, lai gan ne tik ļoti kā gribētos. Arī gumijzivīm es nekad nelieku otru āķi kā to dara citi. Es lietoju vienu divnieku vai trīnieku. Starp citu, ja lieto tā saucamās "ēdamās" gumijas un vienu ofsetnieku, tad gandrīz var ļaut līdakai ierīt un tikai tad piecirst.
26.septembris 2009, 09:36 | links
 
Jautājums - kā pareizi nostiprināt otru āķi uz pavadiņas, kā ir parādīts zīmējumā
25.septembris 2009, 23:54 | links
 
negmelz niekus, noFX, draugs nesenka bija ar spini Gauja un izvilka paris lidakas, tiesa ne lielas un Vaidava ar viens dzeks dazas dienas atpakal izvilka 3,5kg zandartu, Abula ari zivis jau negribigi, bet sak nemt uz spina. JAEKSPERMENTE!!!
20.septembris 2009, 12:47 | links
 
Mācīties,mācīties un vēlreiz mācīties.
19.septembris 2009, 22:08 | links
 
noFX.
kādreiz aizdomājies-kāpēc jem dzīvo un mākslīgo nē?pareiz pp raksta,ka ar mānekļu maiņu vien daudz netiks līdzēts.jāpamaina ari spēle!ir vērts pie tā piestrādāt'!
19.septembris 2009, 18:15 | links
 
Paganels(pp) es tev stastu to ko apkārt redzu un ar ko pats saskaros... VAirakas reizes jau biju uz spiningu pilniga nulle un atnak vecis nepaspej dzivo iemest un gala lidaka, ko tad es tev gvelzhu pasaki?

Ari vecis raxta, uz mailem grunteni paceļ zandartus veči uz spiningu pilnīgā tukšumā... Es no pirksta neko neizzīlēju... Redzēsim kā turpmāk ķersies...
19.septembris 2009, 14:43 | links
 
noFX.nemels niekus .vajag tik plaucēt un eksperimentēt,netikai nomainot verķus:)
19.septembris 2009, 11:22 | links
 
n0name - man tev ir viena atbilde... Liec nost spiningu un pagaidi kamēr uznāks riktīgs aukstumiņš jau :) es kadu nedēlu novazajos pa gauju ar spini tad biju burtnieka un vaidava un pilnigs tukshums. Vakar gudrs cilveks teica kad lai lieku mala spiningu pagaidam un keru tikai uz dzivo, biju pat shoka es metaju 2h spiningu shis pienak uzliek dzivo nepaiet ne 10min un lidaka gala tik neizcela diavas reizes... Shodien aizgaju taja pasha vieta uz grunteni izcelu pariti mailes un uz galiniekiem paņema lidaka (dūcene) 32 cm... PAsham smiekli sanaca spinigoju nez cik un panem uz tarpiem :D Tā kā ņem šito vēra, domāju jāmēģina tik oktobra vidū spiningu kustināt :)
18.septembris 2009, 21:36 | links
 
nezinu kas pa vainu, bet es jau Lielupe 3-so dienu velceju i no rita meginaju i pa dienu i vakara, bet neka, pat nevienas copes... pameginaju daudz dazadas gumijas zivtinjas dzelzinieces un rotinjus - tukshums.
17.septembris 2009, 20:33 | links
 
varat palidzet esmu iesacejs, vari atsutit man voblera bildi kadu man butu velams nopirkt ezeram kuram ir 5 metri lielakais dzilums, un vobleri ar mazku meliti iet mazaka dziluma? un kadu vizuli izveleties 5 metri ezeram dzilums lielakais 5 metri. un cik talu no laivas butu jaatlaiz aukla velcejot un vari izskaidrot ka pareizi katu novietot velcejot
12.septembris 2009, 19:39 | links
 
Paldies Jums par informāciju, ņemšu vērā jūsu ieteikumus :)
10.septembris 2009, 14:19 | links
 
NoFX, man tomēr joprojām topā rotiņi, kaut nesmādēju arī dažādus voblerus/poperus un šad tad gumiju(pārsvarā džigus)
10.septembris 2009, 06:57 | links
 
ja jau esi iesācējs:),kam tev vobleri.ņem vien gumijzivi 5-7cm,turies tuvāk zālēm vai mētā pa zāļu lodziņiem.ja tu zini kādu sēklīti vai kantīti tad jau vispār perfekti-būs gan ašuks,gan līdaciņš.
9.septembris 2009, 20:54 | links
 
iesaku parastu bleķi(vizuli) un gumiju(zivtiņu).
9.septembris 2009, 20:38 | links
 
Iesakat vobleriti prieksh lidaciņam :) 7dien atkal ieshu mocīties tik citā ūdenstilpnē, dziļums pamēram 3m... VArbūt ir k-kas ko būtu vērts iemēģināt???
9.septembris 2009, 18:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager