Līdakas

riit domaaju braukt copeet :) liidakas jau saak nnemt ????/
6.septembris 2008, 18:17 | links
 
Es pat teiktu 7-9m. un izmērā 20-30 cm. Lielāks vobleris, lielākas līdakas!
4.septembris 2008, 11:01 | links
 
runa iet par lielām līdakām, kādus voblerus ņemt(dzilumu 4-5-7m?), uz mencām pa agru .oktobris novembris
4.septembris 2008, 10:29 | links
 
casio tā ir ļoti laba vieta, pats esmu mēģinājis, bet bez rezultātiem. Tur ganās lieli eksemplāri, līdakas ,zandarti un arī mencas gadoties...
4.septembris 2008, 10:17 | links
 
kāds ir provējis starp moļiem velcēt, mētāt (Liepājā).
4.septembris 2008, 09:48 | links
 
ir doma shoruden paproveet pavelceet ar vobleriem kuriem priekshaa ir speciaalais svins. proti vobleris, pavadina, 3 grizuliishi, svins un pamataukla. vai nevareetu kaads drusku siikaak pastaastiit kaa shii sisteema jaataisa? cik gara pavadina no svina jaaliek un kaadas iegrimes vizuli jaaizmanto, lai velceetu+ - 5m?
3.septembris 2008, 13:46 | links
 
Man pēdējā laikā visa cope uz spilgti oranžām ar spīguļiem iekšā. Uz zaļu nepārāk un tā pat uz zilu. Vēl standarta variantā balts ar sarkanu vai sudraba ar sarkanu.
3.septembris 2008, 13:45 | links
 
cik es esmu nobeerojis ta vislabaakaa kraasa ir zilaa!
3.septembris 2008, 13:20 | links
 
šodien strādājot nedaudz pusdienas ēdot ieslēdzu Discovery, kur ķērā lidākas ja nemaldos ASV florida. Stāstija ļoti daudzpusīgi, līdakām ļoti nepatīkot lilla krāsa mānekļiem , šādu manekli viņās grabšot tikai bada laikā. Viss labāk esot Sudraba, Zila, Sarkana, Zaļa, Bet #1 esot dzeltenā. Protams nezinu no kurienes šādi dati.
3.septembris 2008, 13:16 | links
 
Tu gribēji teikt alkānos :D To vien dara kā sēžot uz vakts kož viņi :D
3.septembris 2008, 12:14 | links
 
Vienkārši šogad nav zivju un sēņu gads, bet gaļas gads- jāpāriet medniekos.....hi, hi,
3.septembris 2008, 09:58 | links
 
Nu liepājniekā ūdens svētdien bija krietni atdzisis salīdzinot ar iepriekšējām nedēļām. Bet taisnība vien ir, ka mazliet jāpagaida, bet tā kā sola atkal siltu laiku, tad jāgaida būs ilgi :( bet tas jau netraucēs braukt un pārbaudīt to visu ik brīvu brīdi :)
2.septembris 2008, 22:01 | links
 
liidakas nenem, jaagaida, ka atdzisiis uudens! shodien pa x ezeru novelcejos pacmit km+ veel dazus meetaajot un pat neuzsita! tik divi ashuki atskreeja liidz :(
2.septembris 2008, 21:26 | links
 
man trešo nedēļu tikai breloki, pa retam kāds normāls asaris
2.septembris 2008, 12:47 | links
 
nu jā man jau ar tik viena 3.5 kg askaistule trāpijās, bet čomam un pārējiem kas tobrīd copēja , pat copes nebija!!!!
2.septembris 2008, 11:11 | links
 
Protams, ka gadās kādam pa skaistulei, bet tā paliels tukšums ir :( Biju aizbraucis uz vienu no savām bērnības vietām, kur bez līdakām nepalikt uz veco opja karoti, bet pat tur kazai piena nebija :(
2.septembris 2008, 09:35 | links
 
nu nez gadās un negadās nevarētu suudzeeties par copi kas bij brīvdienās
1.septembris 2008, 22:47 | links
 
Kristap varu tev pilniibaa piekrist ;)
1.septembris 2008, 22:11 | links
 
Mani vārdi izkāpjot no laivas vakar bija - Ja nav kazai piena, tad nav! :D:D:D Zb jau braukāt un ka no normālas copes nav ne miņas :( Jācer, ka septembra vidū būs labi :)
1.septembris 2008, 08:21 | links
 
doma braukt mēģināt atkal šovakar, bet gan jau ka atkal būs aplauziens... drīz spini rokā negribēsies vairs ņemt...
31.augusts 2008, 17:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager