Līdakas

nu redz, es vismaz upē tikmēr pabiju un mierīgi pacopēju, daudz ūdeļu, maz zivju. āķis man viens un bez atskabargas. bet tu tik raksti truli vienu un to pašu.

un nav man nārsta līdaku ķeršanas pieredzes, atšķirībā no tevis. bet es zināju, ka esi gudrāks par zinātniekiem., mēģināt tevi informēt par kaut ko ir bezjēdzīgi.

Un nez kā rodas tās dēlēm aplipušās zivis, kuras nebarojas ik pa brīdim, laikam guļ un cieš no kontrakcijām. Mož aizej līdz upei tomēr un pacopē... ik reizi, kad gribas te ko ierakstīt.

Ak, jā māllēpi nofočēju, pa smiltīm nevazādams. :)
14.aprīlis 2018, 18:43 | links
 
plesigais [6m]: plesigais [48m]: Ā , un vel viena lieta !
Runajot par līdakām ar ikriem un pieniem noķertām pec nārsta ! Humors ;) bet jautājums ? Ja līdaka trīs dienas pirms ikru gatavības dabo ģimi divus trisžuburus , izlauž zobus pret šupiņu vai rotiņu un tiek izviļata pa krasta smiltīm ar domu - es jau tikai nofotografešu un atlaidišu !
Tad cik dienas viņa guļ un ārstē izlaustos zobus un stresu ? Un vai nesanāk kā pēc tam pārējās jau ir nonarstojušas un fotomodelei vienkārši nav ar ko rādīt pēcnācējus ?Ir slikti ja nav kam parādīt savus pēcnācējus...

Ruu, 14.aprīlis 2018, 16:20

Nu atkal Latviešu valodas učuks ! ;) ?
Bļaviens planšetei ir labošanas fonkcija ! Ja nepiefikse , rakstā ko grib ! ;)Neklausa tevi tā planšete galīgi

Ruu, 14.aprīlis 2018, 16:59

Aga ! Man jau nav divas aukstākas ! Sanāk kļūdīties !
Drīkst laboties ? Jeb būšu Tev slikto onkuļu sarakstā ? ;)
14.aprīlis 2018, 17:06 | links
 
plesigais [14.04.18]: plesigais [48m]: Ā , un vel viena lieta !
Runajot par līdakām ar ikriem un pieniem noķertām pec nārsta ! Humors ;) bet jautājums ? Ja līdaka trīs dienas pirms ikru gatavības dabo ģimi divus trisžuburus , izlauž zobus pret šupiņu vai rotiņu un tiek izviļata pa krasta smiltīm ar domu - es jau tikai nofotografešu un atlaidišu !
Tad cik dienas viņa guļ un ārstē izlaustos zobus un stresu ? Un vai nesanāk kā pēc tam pārējās jau ir nonarstojušas un fotomodelei vienkārši nav ar ko rādīt pēcnācējus ?Ir slikti ja nav kam parādīt savus pēcnācējus...

Ruu, 14.aprīlis 2018, 16:20

Nu atkal Latviešu valodas učuks ! ;) ?
Bļaviens planšetei ir labošanas fonkcija ! Ja nepiefikse , rakstā ko grib ! ;)
Neklausa tevi tā planšete galīgi
14.aprīlis 2018, 16:59 | links
 
plesigais [48m]: Ā , un vel viena lieta !
Runajot par līdakām ar ikriem un pieniem noķertām pec nārsta ! Humors ;) bet jautājums ? Ja līdaka trīs dienas pirms ikru gatavības dabo ģimi divus trisžuburus , izlauž zobus pret šupiņu vai rotiņu un tiek izviļata pa krasta smiltīm ar domu - es jau tikai nofotografešu un atlaidišu !
Tad cik dienas viņa guļ un ārstē izlaustos zobus un stresu ? Un vai nesanāk kā pēc tam pārējās jau ir nonarstojušas un fotomodelei vienkārši nav ar ko rādīt pēcnācējus ?Ir slikti ja nav kam parādīt savus pēcnācējus...

Ruu, 14.aprīlis 2018, 16:20


Nu atkal Latviešu valodas učuks ! ;) ?
Bļaviens planšetei ir labošanas fonkcija ! Ja nepiefikse , rakstā ko grib ! ;)
14.aprīlis 2018, 16:55 | links
 
Pa Viskaļu ielu savulaik klīda viens pajolis, kurš bruka virsū pastniekam - kapēc tas neķer zagļus un nemeklē rokā nozagtos divriteņus.
14.aprīlis 2018, 16:28 | links
 
plesigais [14.04.18]: Ā , un vel viena lieta !
Runajot par līdakām ar ikriem un pieniem noķertām pec nārsta ! Humors ;) bet jautājums ? Ja līdaka trīs dienas pirms ikru gatavības dabo ģimi divus trisžuburus , izlauž zobus pret šupiņu vai rotiņu un tiek izviļata pa krasta smiltīm ar domu - es jau tikai nofotografešu un atlaidišu !
Tad cik dienas viņa guļ un ārstē izlaustos zobus un stresu ? Un vai nesanāk kā pēc tam pārējās jau ir nonarstojušas un fotomodelei vienkārši nav ar ko rādīt pēcnācējus ?
Ir slikti ja nav kam parādīt savus pēcnācējus...
14.aprīlis 2018, 16:20 | links
 
Ā , un vel viena lieta !
Runajot par līdakām ar ikriem un pieniem noķertām pec nārsta ! Humors ;) bet jautājums ? Ja līdaka trīs dienas pirms ikru gatavības dabo ģimi divus trisžuburus , izlauž zobus pret šupiņu vai rotiņu un tiek izviļata pa krasta smiltīm ar domu - es jau tikai nofotografešu un atlaidišu !
Tad cik dienas viņa guļ un ārstē izlaustos zobus un stresu ? Un vai nesanāk kā pēc tam pārējās jau ir nonarstojušas un fotomodelei vienkārši nav ar ko rādīt pēcnācējus ?
14.aprīlis 2018, 16:00 | links
 
Nezinu patiešām kad to pieņēma un kurš.
12. gadā? Ātrāk?
Bet kur to bardaku jūs redzat, arī nezinu. Nav dzirdēts, ka vides sos vai VVD tiktu darbināti -
būtu reāli kādi novērojumi uz ūdeņiem, tad tak būtu arī zvani un sūdzības. Ne?

mierīgi pie ūdeņiem sāk darboties vimbotāji Ventā, irbē 3,3 metru līmenis pa mežu vēl.
Vairāk izskatās pēc mūžīgās vēlmes atrast naidnieku un pakasīties. Jurcik, tev tak pietiek normālu ko darīt.

Aizvakar sēžu vienā sapulcē, klausos, zinātnieki stāsta, ka līdaka nārsta laikā nebarojas. kuņģis spiestu uz ikriem, nevar atļauties. ir arī tādas līdakas, kas nolēmušas nenārstot, ikri tek, bet viņa pat netaisās nārstot, un ikri viņai uzsūksies... tādas mēdz baroties,nav no CR atkarīgs,
tajā mirklī pasmaidīju, nodomāju, nez ko agresīvie dežūrd...ji par to teiktu, bļaustīties sāktu atkal pusgadu? droši vien. lai veicas.

Akmens_Viesis, 14.aprīlis 2018, 10:13


Akmens - viesi ;) ! ?
Tu pats saprati ko uzrakstījī ?

Iznāk ja plesigais ar savu pieredzi un copes zināšanām ceņšas nosargāt kaut daļu lidaku nārsta , vai stāsta onkuļiem ka trisžuburis žaunās nav labi zivtiņu veselībai !
Tad plesigais ir dežurdirsejs ? ;)
Bet Tu kas atbalsta špiningošanu nārsta laikā , pat neceņšoties kontrolēt , kas , ar ko un ko špiningo !
Plusa centies popularizēt nekur neapstiprinatas teorijas ka līdakas NEBAROJAS !
Esi pareizais ?
Jautājums ! Cik dienas , nedēļas , mēnešus pirms nārsta līdakas pārstāj baroties ! Kā to var pierādīt ?
No kādam barības vielām un kur iegūtām , līdakām nobriest ikri ?
Visa dzīvnieku ( arī cilvēku ) pasaulē grutnieces barojās lidz kontrakciju sākumam !
14.aprīlis 2018, 15:40 | links
 
Ir jau saprotams, ka divas augstākās spiež uz smadzeni, bet plātītie ar klaju tumsonību gan nevajadzētu. Slikti audzināta publika sāks par muļķi saukāt.
14.aprīlis 2018, 13:07 | links
 
Nezinu patiešām kad to pieņēma un kurš.
12. gadā? Ātrāk?
Bet kur to bardaku jūs redzat, arī nezinu. Nav dzirdēts, ka vides sos vai VVD tiktu darbināti -
būtu reāli kādi novērojumi uz ūdeņiem, tad tak būtu arī zvani un sūdzības. Ne?

mierīgi pie ūdeņiem sāk darboties vimbotāji Ventā, irbē 3,3 metru līmenis pa mežu vēl.
Vairāk izskatās pēc mūžīgās vēlmes atrast naidnieku un pakasīties. Jurcik, tev tak pietiek normālu ko darīt.

Aizvakar sēžu vienā sapulcē, klausos, zinātnieki stāsta, ka līdaka nārsta laikā nebarojas. kuņģis spiestu uz ikriem, nevar atļauties. ir arī tādas līdakas, kas nolēmušas nenārstot, ikri tek, bet viņa pat netaisās nārstot, un ikri viņai uzsūksies... tādas mēdz baroties,nav no CR atkarīgs,
tajā mirklī pasmaidīju, nodomāju, nez ko agresīvie dežūrd...ji par to teiktu, bļaustīties sāktu atkal pusgadu? droši vien. lai veicas.

Akmens_Viesis, 14.aprīlis 2018, 10:13


Akmens V. Vai tiešām tici tam, ko tagad tie nopirktie ''zinātnieki'' stāsta?
Viss, vismaz par Latvijas zivīm, neintroducētajām, sen ir izpētīts LZA Bioloģijas institūta pētījumos. Un neko īpaši jaunu tur atklāt diezin vai var.
Tikai to gan, ka var pamatot, kādēļ ir lietderīgi uzspļaut šiem agrākajiem pētījumiem, nolūkā pieņemt lēmumus bez loģikas piedevas.
Tā tas notiek ne tikai zivju sakarā, bet arī mežu un lauksaimniecības lietās, un neapstrīdami.
Var jau sapņot un smaidīt, ka kaut kas uzsūcas...
Nav gan kaut kā manīts ka kādai dāmai uzsūktos grūtniecība - tas nu būtu pasaules brīnums, tā ka muldēt vajag ar mēru...
Bet tā jau ir, jo ilgāk un pārliecinošāk kādas muļķības stāsta līdz beidzot paši sāk ticēt savam stāstījumam.
Vissliktāk ir tad, ja šādi ļautiņi ir pie teikšanas, tad par rezultātu varētu brīnīties, vai skumt, ja tikai citiem vēlāk nebūtu pēc šīs stabules jādanco.
14.aprīlis 2018, 12:46 | links
 
Tieši to arī nozīmē! Nevienu mānekli viņa neņems. Kārtī pakārtā spīlītē dzīvajam asarītim nepievērsīs uzmanību. Pāris metrus blakus nārstos. Pēc nārsta vēl 10-12 dienas gulēs. Pēc tam ies vaļā žors.
14.aprīlis 2018, 12:31 | links
 
Nu varbūt nebarojas, bet tas nenozīmē ka tāpat kā asaris instintktīvi nebakstīs ar purnu mānekli, ka negribes iekost lai nemaisies!
14.aprīlis 2018, 11:49 | links
 
Nezinu patiešām kad to pieņēma un kurš.
12. gadā? Ātrāk?
Bet kur to bardaku jūs redzat, arī nezinu. Nav dzirdēts, ka vides sos vai VVD tiktu darbināti -
būtu reāli kādi novērojumi uz ūdeņiem, tad tak būtu arī zvani un sūdzības. Ne?

mierīgi pie ūdeņiem sāk darboties vimbotāji Ventā, irbē 3,3 metru līmenis pa mežu vēl.
Vairāk izskatās pēc mūžīgās vēlmes atrast naidnieku un pakasīties. Jurcik, tev tak pietiek normālu ko darīt.

Aizvakar sēžu vienā sapulcē, klausos, zinātnieki stāsta, ka līdaka nārsta laikā nebarojas. kuņģis spiestu uz ikriem, nevar atļauties. ir arī tādas līdakas, kas nolēmušas nenārstot, ikri tek, bet viņa pat netaisās nārstot, un ikri viņai uzsūksies... tādas mēdz baroties,nav no CR atkarīgs,
tajā mirklī pasmaidīju, nodomāju, nez ko agresīvie dežūrd...ji par to teiktu, bļaustīties sāktu atkal pusgadu? droši vien. lai veicas.
14.aprīlis 2018, 10:13 | links
 
Plesīgais, es nenoliedzu ko Tu saki, bet saproti, ka ne es un citi ķer un atlaid fanāti nav vainīgi pie šis jaunās sistēmas. Kā mes pirms 10 gadiem laidam valjā tā ari daram tagad.
Man personīgi gribētos Latvija ilgāku saaudzejošu periodu ar nopietnāku kontroli, bet pagaidām man ir tā sajuta, ja esmu pie upes, tad vismaz es zinu, ka man blakus nekartibas nebūs!

Jurcik, 13.aprīlis 2018, 23:19


Jurčik ! Es jau neveršos tieši pret Tevi ! Un pilnībā piekrītu ka ķer un atlaid entuziasti nav vainīgi !
90 % nav vainīgi !
Bet bija tie desmit proči kas bīdīja likumus un atbalstīja !
Un šā brīža bardaks ir viņu nopelns !
Arī Tavām sajūtām , ka Tava klātienē nekas slikts nenotiks ! Nav pamatojuma ! Jo Tu esi bezspecigs !

Pat ja Tu stavesi piecus metrus no brakara-cemeretaja !

Nu sāksi kliegt un lamaties ;) ! Kauties ? Ko ?
Viņam ir Tavejo likumu atļautiba !
Neviens nav reglamentējis ar kādiem manekļiem , un kados stilos drīkst vai nedrīkst ! Nekur nav noteikts kur noķerta līdaka jaatlaiž - turpat vai simts metrus tālāk !
14.aprīlis 2018, 09:28 | links
 
aluspinte [13.04.18]: Es kad puikabija no 1. jūnija laivot varēja. Un tajā laikā par c&r neviens nebrēca. Kas gribēja ņēma kas gribēja atlaida. Neviens nevienam nebrēca virsū ka trofeju mājās aiznesis.
krumujancis [32m]: Tur jau tie sū..sākas, ka nārsta laikā vajadzētu ko citu darīt, nevis plēsēju dzenāt zem dajebkāda lozunga. Kad es biju puika, laivošana sākās no 20. jūnija laikam, palabojiet, ja nepareizi. Kaut kāds iemesls, kāpēc tādi noteikumi, droši vien , ka bija. Neba no zila gaisa izzīda.

aldis70, 13.aprīlis 2018, 23:13
Taisnība, tāds laiks bija, kad laivot varēja ezeros sākt no 20. jūnija. Manuprāt, tas bija saistīts ar raudu vai līņu nārstu.
Bet tas bija sen.Jurčiks par tiem laikiem tev pastāstīs!
:DDDD

Demon, 13.aprīlis 2018, 23:29
Tagad tak visi brec ..eiropa tak..es ...tip c&r es tip p...derasts a tu galjenieks..agrak bij sex zem palaga un tumsa tagad varam uz tornja un pa skaipu filmet:)))
14.aprīlis 2018, 01:26 | links
 
Aluspinte, iedzer vel.. saņemsies drosmi un vel kadu atklāsmi uzrakstīsi varbūt ;)

Jurcik, 14.aprīlis 2018, 00:15

Kautkādā veidā jūties aizvainots? Nekā personīga.
14.aprīlis 2018, 00:18 | links
 
Aluspinte, iedzer vel.. saņemsies drosmi un vel kadu atklāsmi uzrakstīsi varbūt ;)
14.aprīlis 2018, 00:15 | links
 
Mēs vispār kādu lai esam EU un zivīm ar dzīves grafiks bij eu normām jāpieskaņo. Viss pa eu modei.
14.aprīlis 2018, 00:13 | links
 
Nesarakstiju pareizi. Lieguma laikā uz līdakām apzināti negājām. Brakari cits stāsts . Tajā pašā laikā var labi breksi, ruduli, raudu(lielus,ja māk) vilkt. Vimba ar pa ceļam. Bet nu mums tak DABASDRAUGI ar savu c&r kuri var ķert kad un ko grib. Varoņi ibio!!!
Es kad puikabija no 1. jūnija laivot varēja. Un tajā laikā par c&r neviens nebrēca. Kas gribēja ņēma kas gribēja atlaida. Neviens nevienam nebrēca virsū ka trofeju mājās aiznesis.
krumujancis [32m]: Tur jau tie sū..sākas, ka nārsta laikā vajadzētu ko citu darīt, nevis plēsēju dzenāt zem dajebkāda lozunga. Kad es biju puika, laivošana sākās no 20. jūnija laikam, palabojiet, ja nepareizi. Kaut kāds iemesls, kāpēc tādi noteikumi, droši vien , ka bija. Neba no zila gaisa izzīda.

aldis70, 13.aprīlis 2018, 23:13
Taisnība, tāds laiks bija, kad laivot varēja ezeros sākt no 20. jūnija. Manuprāt, tas bija saistīts ar raudu vai līņu nārstu.
Bet tas bija sen.Jurčiks par tiem laikiem tev pastāstīs!
:DDDD

Demon, 13.aprīlis 2018, 23:29

aluspinte, 13.aprīlis 2018, 23:59
14.aprīlis 2018, 00:10 | links
 
Es kad puikabija no 1. jūnija laivot varēja. Un tajā laikā par c&r neviens nebrēca. Kas gribēja ņēma kas gribēja atlaida. Neviens nevienam nebrēca virsū ka trofeju mājās aiznesis.
krumujancis [32m]: Tur jau tie sū..sākas, ka nārsta laikā vajadzētu ko citu darīt, nevis plēsēju dzenāt zem dajebkāda lozunga. Kad es biju puika, laivošana sākās no 20. jūnija laikam, palabojiet, ja nepareizi. Kaut kāds iemesls, kāpēc tādi noteikumi, droši vien , ka bija. Neba no zila gaisa izzīda.

aldis70, 13.aprīlis 2018, 23:13
Taisnība, tāds laiks bija, kad laivot varēja ezeros sākt no 20. jūnija. Manuprāt, tas bija saistīts ar raudu vai līņu nārstu.
Bet tas bija sen.Jurčiks par tiem laikiem tev pastāstīs!
:DDDD

Demon, 13.aprīlis 2018, 23:29
13.aprīlis 2018, 23:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager