Līdakas

krumujancis [13.04.18]: Tur jau tie sū..sākas, ka nārsta laikā vajadzētu ko citu darīt, nevis plēsēju dzenāt zem dajebkāda lozunga. Kad es biju puika, laivošana sākās no 20. jūnija laikam, palabojiet, ja nepareizi. Kaut kāds iemesls, kāpēc tādi noteikumi, droši vien , ka bija. Neba no zila gaisa izzīda.

aldis70, 13.aprīlis 2018, 23:13
Taisnība, tāds laiks bija, kad laivot varēja ezeros sākt no 20. jūnija. Manuprāt, tas bija saistīts ar raudu vai līņu nārstu.
Bet tas bija sen.
Jurčiks par tiem laikiem tev pastāstīs!
:DDDD
13.aprīlis 2018, 23:29 | links
 
Tur jau tie sū..sākas, ka nārsta laikā vajadzētu ko citu darīt, nevis plēsēju dzenāt zem dajebkāda lozunga. Kad es biju puika, laivošana sākās no 20. jūnija laikam, palabojiet, ja nepareizi. Kaut kāds iemesls, kāpēc tādi noteikumi, droši vien , ka bija. Neba no zila gaisa izzīda.

aldis70, 13.aprīlis 2018, 23:13

Taisnība, tāds laiks bija, kad laivot varēja ezeros sākt no 20. jūnija. Manuprāt, tas bija saistīts ar raudu vai līņu nārstu.
Bet tas bija sen.
13.aprīlis 2018, 23:23 | links
 
Jurcik [13.04.18]: Plesīgais, es nenoliedzu ko Tu saki, bet saproti, ka ne es un citi ķer un atlaid fanāti nav vainīgi pie šis jaunās sistēmas. Kā mes pirms 10 gadiem laidam valjā tā ari daram tagad.
Man personīgi gribētos Latvija ilgāku saaudzejošu periodu ar nopietnāku kontroli, bet pagaidām man ir tā sajuta, ja esmu pie upes, tad vismaz es zinu, ka man blakus nekartibas nebūs!
Utopists vai šizofrēniķis !????
Interesanti kā tu ,, nekārtības blakus,, nepieļausi????
:DDD
13.aprīlis 2018, 23:22 | links
 
Jurcik [13.04.18]: Luter, tu un tavs dels āksta titula neados nevienam un jums to neviens nevēlas ari atņemt. Tā kā dzīvojiet droši ar savu sasniegumu.
Bet savas makšķernieka gaitas sâku psrs ar mācekļiem kā tu.. ka jaņem zivi aiz acim, ka diķi ielaist elektribu ir ok, ka lidakas var bazt kartupelju maisos cik grib utt.
Kur tu puikiņ tādus sapņus/murgus esi saskatījies??? Varbūt tie ir ,, jaunie laiki,, par ko te raksti!
:)
13.aprīlis 2018, 23:20 | links
 
Plesīgais, es nenoliedzu ko Tu saki, bet saproti, ka ne es un citi ķer un atlaid fanāti nav vainīgi pie šis jaunās sistēmas. Kā mes pirms 10 gadiem laidam valjā tā ari daram tagad.
Man personīgi gribētos Latvija ilgāku saaudzejošu periodu ar nopietnāku kontroli, bet pagaidām man ir tā sajuta, ja esmu pie upes, tad vismaz es zinu, ka man blakus nekartibas nebūs!
13.aprīlis 2018, 23:19 | links
 
to Jurcik
Un vēl - neviens saprātīgs lēmums nav pieņemts barā.
Un tas, ka visi tā dara, vai daudzi - nav pamats kaut ko uzskatīt par vienīgo pareizo patiesību.
13.aprīlis 2018, 23:15 | links
 
Krumjanci, nu kadu vel patiesību.. esmu pats visu jau pateicis.
13.aprīlis 2018, 23:14 | links
 
Tur jau tie sū..sākas, ka nārsta laikā vajadzētu ko citu darīt, nevis plēsēju dzenāt zem dajebkāda lozunga. Kad es biju puika, laivošana sākās no 20. jūnija laikam, palabojiet, ja nepareizi. Kaut kāds iemesls, kāpēc tādi noteikumi, droši vien , ka bija. Neba no zila gaisa izzīda.
13.aprīlis 2018, 23:13 | links
 
Luter, tu un tavs dels āksta titula neados nevienam un jums to neviens nevēlas ari atņemt. Tā kā dzīvojiet droši ar savu sasniegumu.
Bet savas makšķernieka gaitas sâku psrs ar mācekļiem kā tu.. ka jaņem zivi aiz acim, ka diķi ielaist elektribu ir ok, ka lidakas var bazt kartupelju maisos cik grib utt.
13.aprīlis 2018, 23:12 | links
 
Krumjanci, drosvien stumt zivi ķerā un rakstīt simtiem bezjedzigu palagu ar pargudrībām ir daudz vertīgāk.
Ir daudzi man līdzīgi, kas tic šai idejai un viss notiek nepiespiesti dabigi bez naudas uz ķepas.

Jurcik, 13.aprīlis 2018, 23:05

Tas, kā nu es to zivi dabonu līdz savai mašīnai, lai nu paliek manā ziņā. Tas tikai nozīmē, ka neesmu liekulis, kas runā vienu, bet dara citu.
Un arī rakstu to, ko patiešām domāju. Ja nepatīk - tava darīšana. Neesmu te modes dāma, lai kādam iepatiktos.
Bet patiesību dzirdēt, un vēl par sevi - nu nepatīk taču, vai ne?
13.aprīlis 2018, 23:10 | links
 
Plesīgais, neparspīlē. Ejot uz asariem šogad vēl neesmu noķeris nevienu līdaku. Pagajušo gadu es pirmo reizi pameģināju asarus/taiminjus ķert starpsezonā un šogad ari paris reizes esmu bijis.
Neesmu iedziljinājies kopš kura gada drīkst tā copēt??? Jo lidz pag gadam es svēti ticeju copes atklassanai 1.maijā.

Jurcik, 13.aprīlis 2018, 22:49

Malacis !
Es vel tagad ticu !
Un ar špini uz upi iešu tikai lai akstiem pierādītu ka lidaka kam tek ikri pa dirsu arī barojās !
Arī liņus copejot, asaru mammas laidišu vaļā ! Lai sipas !
Žel , bet kāpēc tracinat zivis nārsta laikā arī Tev nav atbildes !
P/S šodien pie manām mājām bija trīs mašīnas ar špiningotajiem ! No sešiem lidz divpatsmit kātiem !
Cik no viņiem bija ķer un atlaid piekritēji ? Un cik no viņiem gaļinieki ?
Ceru ka uzmineji ar pirmo !
13.aprīlis 2018, 23:07 | links
 
Krumjanci, drosvien stumt zivi ķerā un rakstīt simtiem bezjedzigu palagu ar pargudrībām ir daudz vertīgāk.
Ir daudzi man līdzīgi, kas tic šai idejai un viss notiek nepiespiesti dabigi bez naudas uz ķepas.
13.aprīlis 2018, 23:05 | links
 
Jurcik [13.04.18]: Luter, Tu ar savu atpalikušo dēlu varētu paklusēt ;) Savadak abus jus internets padara par publiskiem planpratiņiem.
Tad kā ar tiem padomju laikiem? Pēc būtības ko tad tu zini ja tai laikā vēl piems uz lūpām bija , ja bija. Bet tik gudri te par tiem laikiem spried!!!!!? Tas jau uz āksta titulu velk.
:)
13.aprīlis 2018, 23:03 | links
 
to jurcik
nespēju iedomāties cik gan jābūt gudram, lai ticētu, ka ar C&R varētu kaut ko mainīt resursu saglabāšanā. Vāvuļošanā - varbūt, bet īstenībā - tukša lieta. Ja par tas popularizēšanu nesaņem naudu uz ķepas.
13.aprīlis 2018, 23:02 | links
 
MartinsSi [13.04.18]: Juri nestrīdies ar šiem muļķiem. Ir reizes kad nav vērts tērēt klaviatūru ;)
Paskat pat mammiņa vai viņš tev papucītis- paskat kā par tevi uztraucas! / kurš kuru lai paliek jūsu ziņā/
:DDD
13.aprīlis 2018, 23:00 | links
 
Luter, Tu ar savu atpalikušo dēlu varētu paklusēt ;) Savadak abus jus internets padara par publiskiem planpratiņiem.
13.aprīlis 2018, 22:58 | links
 
Jurcik [13.04.18]: Nu kā Plēsīgais, azarts, velme copēt, mednieka dzinulis - noķert. Mes visi makšķernieki esam vienādi, tas ir mūsu hobijs, tikai patirēšanas velme atšķiras. Un es neteiktu, ka baigi braucu un tagad ķeru. Labi ja 1x 2 nedeļăs izskrienu līdz upei paķert taiminju vai asarus.
Ķer noteikti ar buramvārdiem ne trīsžuburiem!
;DDD
Klauns!
13.aprīlis 2018, 22:52 | links
 
Plesīgais, neparspīlē. Ejot uz asariem šogad vēl neesmu noķeris nevienu līdaku. Pagajušo gadu es pirmo reizi pameģināju asarus/taiminjus ķert starpsezonā un šogad ari paris reizes esmu bijis.
Neesmu iedziljinājies kopš kura gada drīkst tā copēt??? Jo lidz pag gadam es svēti ticeju copes atklassanai 1.maijā.
13.aprīlis 2018, 22:49 | links
 
krumujancis [13.04.18]: to jurcik
viss sabiedrības labā, viss, viss! Un sev nekā? Dāsns gan esi palicis, kaut kā ļoti dāsns, pilnīgi apskaužami...
Pagaidām nekā. Varbūt nākotnē kaut kas mainīsies, bet būs grūti atalgot laiku, kas veltīts, lai mainìtu sabiedrībad domu.
13.aprīlis 2018, 22:42 | links
 
Nu kā Plēsīgais, azarts, velme copēt, mednieka dzinulis - noķert. Mes visi makšķernieki esam vienādi, tas ir mūsu hobijs, tikai patirēšanas velme atšķiras. Un es neteiktu, ka baigi braucu un tagad ķeru. Labi ja 1x 2 nedeļăs izskrienu līdz upei paķert taiminju vai asarus.

Jurcik, 13.aprīlis 2018, 22:23


Aga ! ;) Mednieku dzinulis !
Vēlme noķert !
Bet kaut kā dumji ne ?
Mednieks nekad nešaus ( arī lamatas neliks ) grusniem zvēriem ! ! !
Tieši otradies , sargās un pat baros ! Un maliķiem neļaus !

Jus paši tracinat, traumejat , traucejat nārstu un vēl dodat iespeju gaļiniekiem uz Jūsu rēķina iznicinat ! ?

Varētu saprast Sullu ! Fotografs ( zelta objektivs ) bilde ar skaistu lašu mammu ! Prestižš , muļku apbrīna ! Ok , ok !

Bet pārējie ?

Ko Jūs iegūstat , kam Jus ko pieradat !

Paši sev , sievām , ģimenēm , draugiem ?

Un kāpēc Jums kas jāpierāda ?

Esat tik nevarīgi pārtikas gadataji ?
13.aprīlis 2018, 22:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager