Līdakas

Jau gadu iepriekš rakstīju, bet...nekas nemainās...
Kas labāk?
Saķert dvušku ar ikriem 28.februāŗi un ņam, ņam...
vai...
saķert to pašu dvušķu 30.aprīlī un "bez bučas"(tas lai paliek šī žānra cienītājiem) palaist?
13.aprīlis 2018, 22:40 | links
 
to jurcik
viss sabiedrības labā, viss, viss! Un sev nekā? Dāsns gan esi palicis, kaut kā ļoti dāsns, pilnīgi apskaužami...
13.aprīlis 2018, 22:36 | links
 
ok !
13.aprīlis 2018, 22:27 | links
 
pelecis [13.04.18]: jurcik gribeeju zinaat , kuraa graamatiņa veel tavu bildi var redzēt? tu esi mosp biedrs, vai eetikas kodeksa autors.
Neesmu msop biedrs un neesmu etikas kodeksa autors. Palūdza vai var izmantot manu bildi par cik tiek pareizi turēta. Stasta beigas.. vis tik vienkārši. Un atlīdzību ari par to nesaņēmu. Tas ir sabiedrības labă.
13.aprīlis 2018, 22:25 | links
 
a tu maartiņsi ludzu aizver savu hlebarezku :) !
13.aprīlis 2018, 22:23 | links
 
Nu kā Plēsīgais, azarts, velme copēt, mednieka dzinulis - noķert. Mes visi makšķernieki esam vienādi, tas ir mūsu hobijs, tikai patirēšanas velme atšķiras. Un es neteiktu, ka baigi braucu un tagad ķeru. Labi ja 1x 2 nedeļăs izskrienu līdz upei paķert taiminju vai asarus.
13.aprīlis 2018, 22:23 | links
 
jurcik gribeeju zinaat , kuraa graamatiņa veel tavu bildi var redzēt? tu esi mosp biedrs, vai eetikas kodeksa autors.
13.aprīlis 2018, 22:22 | links
 
Jurcik OK !
Vieglāk dzīvot ja skatās caur smieklu prizmu ! ;)
P/S ! Ja drīkst jautāt kāda būs Tava atbilde uz Skutanam uzdoto pēdējo jautājumu ! ( Slinks ;) neatbild ) !
Kas dzen ķer un atlaid piekritējus trenkat zivtiņas nārsta laikā ?
Saprotu gaļiniekus , viss maisā !
Saprotu Makšķerniekus , paņem tik cik vajag !
Bet , kas Jums . . .?
13.aprīlis 2018, 22:14 | links
 
Plesīgais, neuztver nopietni, ar atsevišķiem personažiem to domāju. Man līdzìgi kā Tev patik labs sarkasms ;)
13.aprīlis 2018, 21:54 | links
 
MartinsSi [20:27]: Juri nestrīdies ar šiem muļķiem. Ir reizes kad nav vērts tērēt klaviatūru ;)Kādreiz jau vajag ar šo netradicionāļu kopienu pakomunicēt. :D

Jurcik, 13.aprīlis 2018, 20:28


Ā ! Jurcik Tu mani arī pieskaiti netradicionaļiem !
Jeb es ko nesaprotu ? ;)
13.aprīlis 2018, 21:51 | links
 
vīri, vai kāds nezin, kurai rukšu silei ir Jurciks pietuvināts, ka tik nepārstāv ētikas kodeksu ?!

pelecis, 13.aprīlis 2018, 20:13


Viņš ir līdzskrējējs !
:)
13.aprīlis 2018, 20:43 | links
 
Aivar Luter, voblerus neizmantoju vispār. Un tev gadijumā nav dels Martiņš Luter, kurš interneta ari jau paspējis izcelties ar debilismu :D

Jurcik, 13.aprīlis 2018, 19:53


Cik tev ir gadu, ja spried par ,,to kā bija PSRS laikos,, , ja nav vismaz 40+ ej labāk ar tirgus sievām papļāpāt par to kā būtu ja būtu.
13.aprīlis 2018, 20:41 | links
 
MartinsSi [13.04.18]: Juri nestrīdies ar šiem muļķiem. Ir reizes kad nav vērts tērēt klaviatūru ;)
Kādreiz jau vajag ar šo netradicionāļu kopienu pakomunicēt. :D
13.aprīlis 2018, 20:28 | links
 
Juri nestrīdies ar šiem muļķiem. Ir reizes kad nav vērts tērēt klaviatūru ;)
13.aprīlis 2018, 20:27 | links
 
pelecis [13.04.18]: vīri, vai kāds nezin, kurai rukšu silei ir Jurciks pietuvināts, ka tik nepārstāv ētikas kodeksu ?!
Ko tu gribi zināt? Jautā pa tiešo! To ka esmu trofejzivju ķer un atlaid piekritejs jau vismaz 10 gadus zina daudzi. To ka Atbalstu Atlaid mammu akciju ari zina daudzi. Nu ko tad vel..
13.aprīlis 2018, 20:26 | links
 
vīri, vai kāds nezin, kurai rukšu silei ir Jurciks pietuvināts, ka tik nepārstāv ētikas kodeksu ?!
13.aprīlis 2018, 20:13 | links
 
Aivar Luter, voblerus neizmantoju vispār. Un tev gadijumā nav dels Martiņš Luter, kurš interneta ari jau paspējis izcelties ar debilismu :D
13.aprīlis 2018, 19:53 | links
 
Jurcik [13.04.18]: Un atbildi godīgi pats Sev , cik ir tādu kā Tu , un cik ir tādu kas šito bardaku izmanto ! Atrunajoties , mēs jau ķeram un atlaižam , vai līdakas NEBAROJAS !

plesigais, 13.aprīlis 2018, 15:34

Tāda sajūta, ka tie kas brakareja sapņu zemes laikā PSRS, tie ari brakere tagad. Tie kas bļava tad, bļauja ari tagad. Tā ir tāda cilvēku kategorija.
Bardaku pamanās attiecīgais kontingents ari izmantot, bet nejauciet šo visu ar ķer un atlaid piekritējiem, kam ar to nav nekāds sakars!
Ā, bet tu mums tas latentais gaļinieks un c&r kartākais fans kurš kropļo līdakas ar vobleriem un tad laiž vaļā. :) Tev līdz praidam arī viens solis tik palicis.
:)))))
Es to par tām ,, tavām sajūtām,, .
13.aprīlis 2018, 18:25 | links
 
Demon [13.04.18]: svens76 [15m]: Demon [39m]: svens76 [45m]: Es arī nākamnedēļ braucu uz privātu ezeru līdakās. Ezers sekls, līdaka iznārstojusi.Par pārkāpēju sevi neuzskatuPrivāts ir privāts, jau gadus 25us tā ir norma! Bet ko tu gribēji ar to teikt?
Es lidoju ar privāto lidmašīnu un drāžu stjuartes kā gribu - vai tam ir kāds sakars ar aviosabiedrībām?Gribēju ar to pateikt, ja forumā ielikšu foto ar līdaku lieguma laikā, lai neuzrodas @$%sēji .:) Pievieno komentārā par privāto ezeru un ja kāds ko tad d..... tad tā ir diagnoze. Bet normālie sapratīs.
Labi šef:)
13.aprīlis 2018, 18:24 | links
 
svens76 [13.04.18]: Demon [39m]: svens76 [45m]: Es arī nākamnedēļ braucu uz privātu ezeru līdakās. Ezers sekls, līdaka iznārstojusi.Par pārkāpēju sevi neuzskatuPrivāts ir privāts, jau gadus 25us tā ir norma! Bet ko tu gribēji ar to teikt?
Es lidoju ar privāto lidmašīnu un drāžu stjuartes kā gribu - vai tam ir kāds sakars ar aviosabiedrībām?Gribēju ar to pateikt, ja forumā ielikšu foto ar līdaku lieguma laikā, lai neuzrodas @$%sēji .
:) Pievieno komentārā par privāto ezeru un ja kāds ko tad d..... tad tā ir diagnoze. Bet normālie sapratīs.
13.aprīlis 2018, 18:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager