Līdakas

Ta kā es nebaidos piesarņot topiku ! Tieši otrādi , vēlos vēl kādu pievērst normālai COPEI !
Nesam gaļinieki , nebažam visu maisā un nesam perversuļi nemokam zivis !
Ejam , copejam ņemam cik vajag , laižam vaļā kas par daudz vai nav kalibra ! Un liekam mierā nārsta laikā !
Viss ! ;)

plesigais, 13.aprīlis 2018, 17:45[/quote]
Visprecīzākā atbilde mnā skatījumā!!!!!!!!!!
13.aprīlis 2018, 18:17 | links
 
Demon [13.04.18]: svens76 [45m]: Es arī nākamnedēļ braucu uz privātu ezeru līdakās. Ezers sekls, līdaka iznārstojusi.Par pārkāpēju sevi neuzskatuPrivāts ir privāts, jau gadus 25us tā ir norma! Bet ko tu gribēji ar to teikt?
Es lidoju ar privāto lidmašīnu un drāžu stjuartes kā gribu - vai tam ir kāds sakars ar aviosabiedrībām?
Gribēju ar to pateikt, ja forumā ielikšu foto ar līdaku lieguma laikā, lai neuzrodas @$%sēji .
13.aprīlis 2018, 18:09 | links
 
Demon [13.04.18]: svens76 [42m]: Es arī nākamnedēļ braucu uz privātu ezeru līdakās. Ezers sekls, līdaka iznārstojusi.Par pārkāpēju sevi neuzskatuPrivāts ir privāts, jau gadus 25us tā ir norma! Bet ko tu gribēji ar to teikt?
Es lidoju ar privāto lidmašīnu un drāžu stjuartes kā gribu - vai tam ir kāds sakars ar aviosabiedrībām?
Stjuartes drāžu bet ar privātu lidmašīnu nelidoju
13.aprīlis 2018, 18:04 | links
 
Un atbildi godīgi pats Sev , cik ir tādu kā Tu , un cik ir tādu kas šito bardaku izmanto ! Atrunajoties , mēs jau ķeram un atlaižam , vai līdakas NEBAROJAS !

plesigais, 13.aprīlis 2018, 15:34

Tāda sajūta, ka tie kas brakareja sapņu zemes laikā PSRS, tie ari brakere tagad. Tie kas bļava tad, bļauja ari tagad. Tā ir tāda cilvēku kategorija.
Bardaku pamanās attiecīgais kontingents ari izmantot, bet nejauciet šo visu ar ķer un atlaid piekritējiem, kam ar to nav nekāds sakars!

Jurcik, 13.aprīlis 2018, 17:49


Vai pats saprati kādas muļķības esi uzrakstījis?
13.aprīlis 2018, 17:53 | links
 
Un atbildi godīgi pats Sev , cik ir tādu kā Tu , un cik ir tādu kas šito bardaku izmanto ! Atrunajoties , mēs jau ķeram un atlaižam , vai līdakas NEBAROJAS !

plesigais, 13.aprīlis 2018, 15:34


Tāda sajūta, ka tie kas brakareja sapņu zemes laikā PSRS, tie ari brakere tagad. Tie kas bļava tad, bļauja ari tagad. Tā ir tāda cilvēku kategorija.
Bardaku pamanās attiecīgais kontingents ari izmantot, bet nejauciet šo visu ar ķer un atlaid piekritējiem, kam ar to nav nekāds sakars!
13.aprīlis 2018, 17:49 | links
 
Es arī rīt braukšu uz līdakām. Nevaru vien sagaidīt!
Tā kā esmu C&R atbalstītājs, tad lūdzu neuztraukties - neviena līdaka netiks paturēta lomā, bet gan tiks saudzīgi atlaistas.

juvelieris, 13.aprīlis 2018, 15:31


PALDIES par PM !
Ta kā es nebaidos piesarņot topiku ! Tieši otrādi , vēlos vēl kādu pievērst normālai COPEI !
Nesam gaļinieki , nebažam visu maisā un nesam perversuļi nemokam zivis !
Ejam , copejam ņemam cik vajag , laižam vaļā kas par daudz vai nav kalibra ! Un liekam mierā nārsta laikā !
Viss ! ;)
13.aprīlis 2018, 17:45 | links
 
svens76 [13.04.18]: Es arī nākamnedēļ braucu uz privātu ezeru līdakās. Ezers sekls, līdaka iznārstojusi.Par pārkāpēju sevi neuzskatu
Privāts ir privāts, jau gadus 25us tā ir norma! Bet ko tu gribēji ar to teikt?
Es lidoju ar privāto lidmašīnu un drāžu stjuartes kā gribu - vai tam ir kāds sakars ar aviosabiedrībām?
13.aprīlis 2018, 17:42 | links
 
Es arī nākamnedēļ braucu uz privātu ezeru līdakās. Ezers sekls, līdaka iznārstojusi.Par pārkāpēju sevi neuzskatu
13.aprīlis 2018, 17:21 | links
 
Spriežot pēc komentiem, daži te padomju laikā vispār ir vēl šūpojušies tēva kulē, taču viedoklis par tiem laikiem ir.
Ne mirkli neesmu apgalvojis, ka tad bija labāk. Grūti laiki bija, bet sakarīgāki gan -vismaz copes lietās.
Tagad jau visam, pat gadu simtos sen zināmām patiesībām, lielāko tiesu spļauj virsū, tā tas ir copē, tā tas ir mežu lietās, tā tas ir lauksaimniecībā, kur vien pagriezies tur ir tā, kā jau nu dzīvojam.
Kam tas ir labi - kam nav tik labi.
Bet ko padarīsi - dažam nepatīk, ka to traucē laulības apkopšanas laikā, citam, pilnīgi iespējams, ka šāds traucējums ir neaizmirstams kaifs, var izrādīties. Kas nu kuram...
13.aprīlis 2018, 17:09 | links
 
Man šķiet - ne ar ko ! ;)
Ja nu vienīgi ar Tavu alkatību un vēlmi pašapmierinaties !

Skutan es ticu un esmu pārliecināts ka Tu proti noķert ar mikro gan asari gan lidaku , sapali , meženi un foreli !
Bet mani interesē kāpēc tieši nārsta laikā ? ( Jeb kuras zivs ) ?
13.aprīlis 2018, 16:04 | links
 
Nezinu nevienu copētāšu, kurš lieguma laikā ķertu līdakas, izmantotu attiecīga kalibra vizbuļus ,draugu, paziņu, d-kolēgu vidū tādu nav. Strīpainīti jā, šams nupat kā sāksies uz maza mikro vizbulīša.

skutans, 13.aprīlis 2018, 15:39


Un ar ko atšķiras asaru mamma pilna ar ikriem no līdakas ! Jeb Tava sieva setitaja mēnesī no kaimiņa sievas , tajā paša mēnesī ?
13.aprīlis 2018, 15:53 | links
 
Es arī rīt braukšu uz līdakām. Nevaru vien sagaidīt!
Tā kā esmu C&R atbalstītājs, tad lūdzu neuztraukties - neviena līdaka netiks paturēta lomā, bet gan tiks saudzīgi atlaistas.

juvelieris, 13.aprīlis 2018, 15:31


Ticam ticam !
Varu tikai parfrazet man uzrakstīto PM ! ;)
Kaut Tu ar tam lidaku asakam aizritos , kaut Tev infarkts piemestos sievu dražot ! TĀPĒC KA TU TO NODARI LĪDAKĀM !
ATVAINO !
Nav mans teksts , tādu PM saņēmu ! ;)
13.aprīlis 2018, 15:39 | links
 
Nezinu nevienu copētāšu, kurš lieguma laikā ķertu līdakas, izmantotu attiecīga kalibra vizbuļus ,draugu, paziņu, d-kolēgu vidū tādu nav. Strīpainīti jā, šams nupat kā sāksies uz maza mikro vizbulīša.
13.aprīlis 2018, 15:39 | links
 
1. Man un ari citiem ķer un atlaid piekritējiem, nav nekāda skara ar likuma izmaiņām un esošo situāciju, tur pie varas ir tādi paši padomju laiku cilvēku kā jūs te un ari mums nav saprotami tie lēmumi.


Jurcik, 13.aprīlis 2018, 15:18


Sakara nekāda, bet pavicināt pīcku plēsēju nārsta laikā gatavs, kaut uz asari, vai ne?:D
13.aprīlis 2018, 15:38 | links
 
Vispār varētu salikt pāris lietas pa plauktiņiem:

1. Man un ari citiem ķer un atlaid piekritējiem, nav nekāda skara ar likuma izmaiņām un esošo situāciju, tur pie varas ir tādi paši padomju laiku cilvēku kā jūs te un ari mums nav saprotami tie lēmumi.
2. Neviens ķer un atlaid piekritējs pa krūmiem neslapstās un neko neslēpj, es un daudzi citi džeki nemaz nemakšķerē tagad līdakas. Ja nu kāds uz asari iet, ari es piemēram šad tad kamēr officiālā sezona nav sākusies.
3. Ja kāds paņem pašpatēriņam līdaku, tad neviens nesauc viņu par gaļinieku. Gaļiniekiem ir cita nozīme, dažreiz te bildēs var redzēt čupas ar līdakām.

Jurcik, 13.aprīlis 2018, 15:18


Nu izklausījās jau normāli ;) ! Un atbalstāmi ! Plusa ja vēl izturies cienīgi pret narstojošam līdakām un oponentiem ! ;)

Tīkai kur Tu ņemi ka es veršos tieši pie Tevis ( vai pretTevi ) ? Un nevis pret sistēmu ( un atbalstītājiem ) kopumā ?

Es vēršos pret tiem ( aga bijušajiem KP ) kas to visu pieņem un viņu pakaļlaižam , kas ar putām to visu aizstāv !

Un atbildi godīgi pats Sev , cik ir tādu kā Tu , un cik ir tādu kas šito bardaku izmanto ! Atrunajoties , mēs jau ķeram un atlaižam , vai līdakas NEBAROJAS !
13.aprīlis 2018, 15:34 | links
 
Pilns spiningošanas pavasara liegums ir tikai atbalstāms (no 1. marta līdz 1. maijam), veikalnieki pacietīs drusku. Ķer un atlaid tēma ir neizsmeļama, tāpat kā tēma demokrāti pret komunistiem vai baltie pret sarkanajiem. Abās frontes pusēs savu taisnību gatavi aizstāvēt līdz absurdam. Galvenais ir kopējā copmaņu kultūra un ētikas līmenis jāceļ. Es pats vasaras mēnešus dzīvoju pie upes un to apmeklēju bieži, ja ne katru dienu. Nu tad saskaldīt divus spaiņus ar asariem žāvēšanai vai no pļēcku laukiem saravēt savu desmitu zobaino nav māksla. Pašlaik tehnika, pīckas, mānekļi utt iet uz priekšu un paņemt pat guļošu zivi nav grūti, ar eholotu izravēt bedres ar nav grūti. Papildus informācijas aprites ātrums - ja pa dienu uz bedres uzgāja ka ir ienākuši kaulainie - tad vakarā nebūs kur enkuru iemest. Presings uz plēsēju ir briesmīgs un bez ķer un atlaid nu nekas mums nesanāks. Visa tā vāvuļošana ka paņem savu zivi un pietiek neiztur nekādu kritiku - nonākot uz zandartu bara paņemsiet 10 minūtēs savus knapmērus un uz mājām?, necerot ka tur apakšā ir 7-10kg bonus - neticu, visi sēdēs līdz pirmajām zvaigznēm jo cerība mirst pēdējā. Par to ka atlaista zivs nosprāgst arī nav taisnība, es savā dīķī laukos savu meniķa līdaku esmu noķēris reizes 10, nu i nekas, varbūt vēl kādu reizi noķeršu, bet vasarā zandartus uz dzīvo vairs neķeru - tiem gan ir beigas jo dzīvo ierij līdz galam. Uzrakstīt likumus visiem durakiem nav tak iespējams, tāpēc kamēr nepazudīs cilvēki ar kartupeļu maisiem un pa krūmiem ložņājoši tā pat vien viss būs, sākumā ir jāārstē galva, pārējais viss pats sakārtosies.
13.aprīlis 2018, 15:33 | links
 
Es arī rīt braukšu uz līdakām. Nevaru vien sagaidīt!
Tā kā esmu C&R atbalstītājs, tad lūdzu neuztraukties - neviena līdaka netiks paturēta lomā, bet gan tiks saudzīgi atlaistas.
13.aprīlis 2018, 15:31 | links
 
Vispār varētu salikt pāris lietas pa plauktiņiem:

1. Man un ari citiem ķer un atlaid piekritējiem, nav nekāda skara ar likuma izmaiņām un esošo situāciju, tur pie varas ir tādi paši padomju laiku cilvēku kā jūs te un ari mums nav saprotami tie lēmumi.
2. Neviens ķer un atlaid piekritējs pa krūmiem neslapstās un neko neslēpj, es un daudzi citi džeki nemaz nemakšķerē tagad līdakas. Ja nu kāds uz asari iet, ari es piemēram šad tad kamēr officiālā sezona nav sākusies.
3. Ja kāds paņem pašpatēriņam līdaku, tad neviens nesauc viņu par gaļinieku. Gaļiniekiem ir cita nozīme, dažreiz te bildēs var redzēt čupas ar līdakām.
13.aprīlis 2018, 15:18 | links
 
plesigais [13.04.18]: Nu skumji !
Jau entos gadu desmitus dzīvoju Ventas krastos ! Un tādus badakašus nesmu sastapis komunistu laika !
Jā , copes ( žora ) laikā paņēma desmit un vairāk ( ja inspektors nenoķera ) , bet pēctam lika upei mieru , vai orentejas uz citām zivīm ! Lika tiklus , murdus un udas , arī nakstšnores ! Bet lika konkrētam vajadzībām !
Pārējā laikā vienkārši nebija laika !
Nekā jau nebija ;) bija jādomā kā ģimeni pabarot vai drēbes nopirkt un visiem obligāti bija jāstrādā !
Arī pagasti nedalīja tīklu licenzes pa labi un kreisi , un inspektori pa krūmiem vazajas !
P/ S arī šodien stradajot pavasara darbus , noveroju ka gar Ventu grozās špiningotaji ! Un pie tam brauc ar labiem autiņiem un aprīkojumu ! Nevis peņšuki ar bambusenem !
Negribu pat domāt cik lidakbernu un iespējams narstojošo mammu tiks brutāli izrautas un krūmos nosleptas !
Pateicoties onkuļiem kas iebilst nārsta liegumiem , vai popularizē - līdakas NEBAROJAS ! Un ķer un atlaid ir tikai piesegs visām šādām cucibam !
+++++
13.aprīlis 2018, 14:20 | links
 
Nu skumji !
Jau entos gadu desmitus dzīvoju Ventas krastos ! Un tādus badakašus nesmu sastapis komunistu laika !
Jā , copes ( žora ) laikā paņēma desmit un vairāk ( ja inspektors nenoķera ) , bet pēctam lika upei mieru , vai orentejas uz citām zivīm ! Lika tiklus , murdus un udas , arī nakstšnores ! Bet lika konkrētam vajadzībām !
Pārējā laikā vienkārši nebija laika !
Nekā jau nebija ;) bija jādomā kā ģimeni pabarot vai drēbes nopirkt un visiem obligāti bija jāstrādā !
Arī pagasti nedalīja tīklu licenzes pa labi un kreisi , un inspektori pa krūmiem vazajas !
P/ S arī šodien stradajot pavasara darbus , noveroju ka gar Ventu grozās špiningotaji ! Un pie tam brauc ar labiem autiņiem un aprīkojumu ! Nevis peņšuki ar bambusenem !
Negribu pat domāt cik lidakbernu un iespējams narstojošo mammu tiks brutāli izrautas un krūmos nosleptas !
Pateicoties onkuļiem kas iebilst nārsta liegumiem , vai popularizē - līdakas NEBAROJAS ! Un ķer un atlaid ir tikai piesegs visām šādām cucibam !
13.aprīlis 2018, 14:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager