Līdakas

Šitais ir labs.
Nu cepuri nost. Kāds atlaiž un tēlo priekšmēru..es par viņiem vienmēr iesmaidījis esmu un vienmēr arì iesmaidīšu, jo atlaid, vai neatlaid, kāds paņems to zivi, tāpēc arī es nekad neatlaižu, un ko varu apēst es vienmēr paņemu.
18.marts 2018, 19:56 | links
 
18.marts 2018, 19:55 | links
 
18.marts 2018, 19:54 | links
 
Zinu ezerus kur vechi septe ieskaitot burtnieku pa 200udam uz nakti atstaj i lidaka i zandarts i vedzeles lielas..un uz aizkjersanu pa upem mochi vedzeles nakti..a es tik ko garsigu svaigu apest un leduskapi nelieku ..
18.marts 2018, 19:49 | links
 
Nesatraucies, es sodu samaksāšu, man tik tas adrenalīns interesē...

RobisRobis, 18.marts 2018, 19:41

Vai ta tu ka uzticams lv pilsonis savas copigakas vietas radisi kadam...es gan ne tapat pietiek tur tadi pasi ka es..pat kaiminjs staiga apkart un tirgo ..jaslepj tas labas vietas..var tik pateikt vedzele ar uz nakts udu labi kjeras
18.marts 2018, 19:45 | links
 
Nesatraucies, es sodu samaksāšu, man tik tas adrenalīns interesē...
18.marts 2018, 19:41 | links
 
RobisRobis [18.03.18]: Pastāsti gudriniek, ar kādu mērķi ievietoji savu atskaiti?
Manuprāt tev dzīvītē galīgi neiet, tūkst uzmanības, ar naudu švaki, sieviete nav Gribas ar kādu parunāties, bet neesi nevienam interesants. Tad nu nekas cits neatliek kā rakstīt komentārus, kas pretrunā ar saprātīgā vairākma viedokli...
Aizmirsi pieminēt ātros kredītus :) Bet vainīga valsts utt.
18.marts 2018, 19:40 | links
 
Klausies draudziņ :D tu saki tev adrenalīns pietrūkst... Aizlaižam kopā tās ūdas ielikt, man ar drusku noderētu...

RobisRobis, 18.marts 2018, 19:32

Nesanaks ja piekjer bara tad citi sodi..taka varam tik alusbara satikties
18.marts 2018, 19:39 | links
 
Klausies draudziņ :D tu saki tev adrenalīns pietrūkst... Aizlaižam kopā tās ūdas ielikt, man ar drusku noderētu...
18.marts 2018, 19:32 | links
 
Robiti man tevis zel .to tu spried pec sevim kas tev pietrukst..man vis ir sakartots ..ir gimene ir berni ir miljaka pat divas ..bet man patik zivtinjas uz skjivja nevis piesmiet vinjas
18.marts 2018, 19:24 | links
 
Man vis i izcils ne ta ka jus ..lv sabruks bet ieverosiet likumus nabadzinji..un neticu ka 99 prochi visi ir ieverojusi likumu lai tagad ko parmestu..taka nevaig ja
18.marts 2018, 19:21 | links
 
Pastāsti gudriniek, ar kādu mērķi ievietoji savu atskaiti?
Manuprāt tev dzīvītē galīgi neiet, tūkst uzmanības, ar naudu švaki, sieviete nav Gribas ar kādu parunāties, bet neesi nevienam interesants. Tad nu nekas cits neatliek kā rakstīt komentārus, kas pretrunā ar saprātīgā vairākma viedokli...
18.marts 2018, 19:19 | links
 
Jurasasaris [18.03.18]: Man tev trio a zel..pec nosaukuma izskatas ka tev ir otra puse un vel treshais njem tevi un to kas tev i..nezin kas tik meitene vai zens
Izcils komentārs :D
18.marts 2018, 19:18 | links
 
Tas Jurasasaris tak ir kārtējais slimais trollis, nah jūs viņu neignorējat?
18.marts 2018, 19:16 | links
 
Man tev trio a zel..pec nosaukuma izskatas ka tev ir otra puse un vel treshais njem tevi un to kas tev i..nezin kas tik meitene vai zens
18.marts 2018, 19:12 | links
 
Jūras asarītis - analfabēts, kurš nezin ne gramatiku, ne prot normāli izteikties :) Žēl tevis!
18.marts 2018, 19:09 | links
 
Zin ku forsi iet entos km..slepties klusam lavities lai neredz ielikt iznjemt ..un maja pie alinja notiesat..tas i pavisam cits neka vis legali iet ka erglis kjer zivis bucho apmierinas un laiz atpakalj savainotas
18.marts 2018, 19:07 | links
 
Cits kjer adrenalinu atri braucot ..cits vel kka es laizos ar strikiem pa klinti draz...meitenes kaut esmu precejies ..un kjeru zivis ka gribu ka maku bet tik lai garsigi uztaisitu vakarinjas ..tas ir mans adrenalins neieverot likumus
18.marts 2018, 19:04 | links
 
Un sula pa ko tu esi labaks par mani,tads pats drankjis ka es.tip ķer foreles spiningo pa mazam upem bet lidakas tapat tur velc un moci ..izrauj no narsta vietam vinjas ..tapat viss aprauts un nekas nebus..plis puse nomirst..tas i tas pats ka es reiz menesi apedu
18.marts 2018, 19:01 | links
 
Jurasasaris [18.03.18]: Slimi ir tie kas gust baudu nokjerot bez jegas un laizot valja.es eju uz copi kad gribu zivi
Tad jau sanāk ka esi lāga vīrs kurš lieguma laikā ķer līdaku uz ūdu?
18.marts 2018, 18:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager