Gumijas zābaki

daddy
arii taisniiba, bet taa kaa es censhos visu pielietot maksimaali visam, tad prieksh juuras copes ziemas zaabiishi man ir kaa reizi :)) taapeec arii tur gribaas lia ir komforts :))
es katraa zinjaa esmu nonaacis pie sleedziena, ka visi ziemas zaabiishi ko turpmaak pirkshu buus gumijnieku tipa ar silto ieliktni (sestdien pirmo reizi uzvilku kamik gorilla un biju apmierinaats kaa ziiilons), kad shitie nokalpos, domaaju panjemt putiniekus :))
7.decembris 2010, 13:29 | links
 
pie -50 un arī -20 nevajadzētu nekur būt ūdenim :)) a pie 0 grādiem ar parastiem gumčiem visdrošāk
7.decembris 2010, 13:14 | links
 
tobish blizzards ir ar biezaaku zekji. trails paredzeets liidz -20*.
un atvainojos, ka taa rakstu, bet man pazuda garumziimes....
7.decembris 2010, 12:46 | links
 
gapp
man bija norffin trail, kas man liekas, ka taadi pashi kaa blizzard vien ir, tikai ar biezaaku zekji un paredzeeti liidz -50* zaabaki jau it kaa feini, bet man nepatika divas lietas - 1) peec zhaaveeshanas to zekji vinjos ir deizgan gruuti dabuut iekshaa!!! 2) paredzeeti saliidzinoshi sausiem apstaakljiem, jo ja ir jaastaigaa pa vietaam kur uudens ir paari tai gumijas daljai, shamie leenaam saak alist cauri uudeni. uz sausa ledus, jau nekas, bet ja uz ledus ir virsuu uudens, tad taa ir kaa ir. Ar vinjiem shogad biju bushu copee. vairaakas reizes uudens uz vinjiem uzshjakstiijas, naacaas iziet cauri vairaakaam peljkjeem, un viss ar to pietika, lai visu atlikusho copes laiku buutu nepatiikami mitra un veesa sajuuta.
7.decembris 2010, 12:45 | links
 
Ko varat teikt par Norfin Blizzard?

http://norfin.info/?pname=cat&mid=45&id=82
7.decembris 2010, 09:25 | links
 
Piedodiet par flūdu...
Dikti smagi gan tie Cabelas zābaki vidēji nav ~2 kg pāris. Par apavu ērtumu un vajadzību pēc izturības? Diskutējams. Uz laipiņas, vai laivā sēžot droši vien vienalga... Arī tad, ja copmanis svarā 55kg - vienalga... ;))
2.decembris 2010, 09:48 | links
 
AndriABC - jā, visi ir sadaļā "Hunting boots"
2.decembris 2010, 09:27 | links
 
1)Izklausās baigi dārgi.
2)Pilnas Cabelas ar šāda veida zābakiem, piemēram item IK-812395 ir tik pa 100$, 3)Cabelās daudz veidu, dažāda garuma zābaki ir ar 1200, 1400, pat 2000g Thinsulate.
2.decembris 2010, 09:22 | links
 
Droši vien, ka tādi zābaki, tik arī maksā. Tikai. Kam viņi ir domāti? Parasti stingrus apavus ražo lai aizsargātu kājas no traumām. Diez vai makšķernieki ir tā īstākā mērķauditorija. Es makšķerējot noteikti dodu priekšroku brīvai kājai un viegliem apaviem. Pat peldošo kombinizonu pēdējo divu gadu laikā neesmu uzvilcis mugurā, man viņš liekas par smagu un neērtu, vienkārši nebraucu uz pirmo un pēdējo ledu. Un nebraucu nekad viens.
2.decembris 2010, 08:33 | links
 
Tajās lapās kurās pa šiem runā ~9990rbļ=~170Ls,bet esot šie amīši to vērts,tā viņi spriež.Noteikti lētāk kaut kur.
2.decembris 2010, 06:50 | links
 
aakkis-kāds ceņņiks?
1.decembris 2010, 23:34 | links
 

Ботинки Rocky BearClaw — это:
* Двойной непромокаемый и «дышащий» материал Gore – Tex
* Утеплитель Thinsulate™ 1000 гр.
* Натуральная кожа и прочный нейлон
* Длительная защита от промокания
* Мягкая перфорированная вставка AirPort™ придает
максимальную циркуляцию воздуха и комфорт
* Подошва Sport Utility для лучшего сцепления и устойчивости
Использование: Несомненно самый прочный и тёплый ботинок предназначенный для холодной погоды
1.decembris 2010, 23:16 | links
 
no putenes zolīte iznāk feina,tik ātri sapresējas ,toties pa lēto
1.decembris 2010, 20:13 | links
 
Jau vakar rakstīju par zolītēm runāparvisu sadaļā.
Es pirku būvniecības veikalos to 8mm putuplēvi Reflekt poly, vai kā tur viņu, kam folija no abām pusēm, un no 1kv.m. izgriezu zolītes veselu lērumu, cena bija ap 2 lvl/kv.m. Pagājušoziem arī pie lielajiem mīnusiem riktīgi labas bija putu zābakos, ar vienu pusbiezo merino villas zeķi kājā pietika.
1.decembris 2010, 19:53 | links
 
Priekš tiem poļu zābakiem var nopirkt zolītes koliek iekšā zābakā AR FOLIJU ļoti palīdz lai varētu ilgāk uz vietas sēdēt.
1.decembris 2010, 18:53 | links
 
ne velna taas zekjes nedilst. tur jau nav kur dilt. nav jau nekaadu sakauseejuma malu, pasham ir lemigo. rudenii pa seeneem/copi, ziemaa pa copi. bet nu ja gribas paseedeet, bet ne paskraidiit -tad nu labaak izveeleeties ko siltaaku
1.decembris 2010, 18:22 | links
 
es izmantoju biezākos folija variantus,man tās plānās zeķes nevisai patika,ar kamiku iekritu,pirmkārt šauri kā jau gunca pieminēja ,smagāki,un beigās gumija saira
1.decembris 2010, 17:57 | links
 
Tās zeķes visiem dilst papēžos!
1.decembris 2010, 17:50 | links
 
aakkis
nu 1 sezonu kalpo, ja valkā intensīvi(rudens, ziema)
1.decembris 2010, 17:45 | links
 
Cik sezonas viens pāris kalpo?,nu ja tur skapī -tas neskaitās,vai 3X pa ziemu iziet pa mežu pavazāties!
1.decembris 2010, 17:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager