Maliķu bildes CL mājas lapā

ne jau vienmeer ar taas 5 atljautaas var sakjert un tieshaam 80 gadiigajai vecmaaminjai iedot kaadu liidaku nav tas lielaakais noziegums,pa pensiju jau Rimi lashus nepieeediisies.Biezhi redzu sheit bildes ar zivju pereboru,kur laimiigais izvilceejs pozee ar lepnumu un smaidu pa visu muuli,kad tiek aizraadiits ka par daudz un nevienaa likumaa neiekljaujas,uzreiz tiek teikts,ka tas jau kjerts uz 2iem,vai 3jiem vai privaataa uudens tilpnee:)Man teiksim pashlepnums neljautu bildeeties ar sveshaam ziviim.Katraa zinjaa tas viss ir puflo,vienkaarshi cilveekiem gribas atziniibu un vienalga kaadiem liidzekljiem un veidiem,kaa pie taam ziviim ir tikts.Katraa zinjaa pareizi Braaliitis saka,taas bildes ar 10 liidakaam ir nepareizs signaals jaunajiem,kas skataas un grib tiem iistajiem vechiem liidzinaaties.
26.februāris 2012, 20:54 | links
 
Copet tieku tad kad atlauj darbs, sieva un berni! Visi prasa savu laiku un uzmanibu, bet nu man gimene saprotosa taka nu reizes 3 menesi tieku noteikti!
26.februāris 2012, 20:57 | links
 
tulit saaksies :)
26.februāris 2012, 20:57 | links
 
Ruu es vispār bildes nelieku . Man liekas neestētiski fočēt beigtu ,pliku līdaku :))))))
26.februāris 2012, 21:03 | links
 
Spining25, Tu laikam nesaprati... Baudi copi un necepies. Mani nu vismazāk interesē Tava drauga līdakas. Ne par to bija stāsts.....:-)
26.februāris 2012, 21:04 | links
 
kk3 tu zaudēji !!! :D Ņemot vērā ka vismaz 1x ko viņš tiek uz copi ir necope ,tātad tu noķer mēneša laikā vairāk zivis nekā spinigs :))) Sagaidīšu pavasari ,braukšu pie tevis ciemā ,tad turpināsim šos aprēķinus :)))))))))))))
26.februāris 2012, 21:06 | links
 
Jus kads vispar izlasijat sis Temas sakumu??? Ja ja tad pricom tur mana bilde, tevi taja kas aizskar?
26.februāris 2012, 21:07 | links
 
ja pamanīji tur ir takai tavs teksts.. es saprotu, ka tu esi tik unikāls dabas draugs,izcils cilvēces paraugs.. atvainojos, ka aizskāru tevi.. ;)
26.februāris 2012, 21:08 | links
 
spining nopietnā daļa beigusies ........ sākas vakara relax :))) Uz redzi visiem - man nopietnāks pasākums - jāiet Cirku spēlēt ar bērniem :)))
26.februāris 2012, 21:12 | links
 
Jaa tiesam pietiek!
26.februāris 2012, 21:14 | links
 
Jāā, Brālīt, zaudēju.. Nu ko nu būs darīt.? Iešu nu ka rīt un izlaidīšu kādas pārsimts zives brīvībā!!! Jācer tikai ka neatnāks draugiem elvē...
26.februāris 2012, 21:15 | links
 
ēē vīri, jūs tur pārcepumojušies, vai ozonu pārelpojušies, ka svētdienas vakarā viens otram māca pie kādām zivēm drīxt bildēties un pie kādām nav pareizi. :DD lol
26.februāris 2012, 21:54 | links
 
Nupat izlasot šo sludinājumu sapratu,ka esam tur kur esam-
Продаю мерожи, качественные, ручной работы, недорого и удобно.
Звоните в любое время не пожалеете.
Marka: Мерёжи
Modelis: Ручная работа
Stāvoklis: jaun.
Cena: 1.00 Ls
26.februāris 2012, 22:05 | links
 
Kāds kaut ko muldēja,ka tīklu tirzniecība tagad esot sakārtota;))
26.februāris 2012, 22:07 | links
 
tiiklu tirznieciiba internetaa tieshaam ljoti sakaartota:D
26.februāris 2012, 22:11 | links
 
Es te lasīju , lasīju ... Man viss vairāk patika Brālīša prātojums par to beigto , pliko līdaku fočēšanu , man radās tādas aizdomas , ka Brālītim tas ķīniešu šņabis vēl nav beidzies . DDD
26.februāris 2012, 22:46 | links
 
Gintsg ..... -biju Peipusā saķēru asarus.Pliki viņi svēra 10 kg.DDDDD
26.februāris 2012, 23:05 | links
 
DDD Brusi , kurā veikalā Tu biji ?
26.februāris 2012, 23:12 | links
 
Ķīniešu šņabis? WTF? Kas tas tāds? Man arī ļoti interesē Brālīša ģeniālo domu pirmavots!
27.februāris 2012, 00:02 | links
 
Raih to Shimanu Tavam čomam rīt ievedīšu Bruņiniekos :))
27.februāris 2012, 00:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager