Maliķu bildes CL mājas lapā

Urmaas- tavs biznesa plāns un tirgus ir jau aizņemts :D
28.februāris 2012, 20:36 | links
 
Vispār tik daudz eņģeļu spārniņu un tīru dvēseļu še nolasījušās, nimbi ar drošvien ap pakausi plīvo, lasu un priecājos cik godīgi un pamācoši, nu tiešām prieks ka jūs tik godīgi....droši vien kā tā dimanta oliņa Sprīdīša filmā. Man prieks, ka spējat būt tik godīgi un ejat to pareizo ceļu, vispār bails ko rakstīt, ka šai idillē neiemetu kādu darvas pili....
28.februāris 2012, 20:37 | links
 
Urmaas: atbalstu Tavu domu. Jāpiezīmē gan, ka Tu tāds sīkmanīgs copmanis un neko neiesitīsi un pie pārticības netiksi. Es apsveru domu par elektrisko zveju (vai ta' sliktāka par tīkliem?) vai sapierisko zvejas paveidu...
:DDD
28.februāris 2012, 20:37 | links
 
Sagi,gatavo elektro makšķeri un laid uz SWE,tur tāda cope ir atļauta...:D
28.februāris 2012, 20:41 | links
 
Sagittario
Tākā ar GLuumi necopēju,tad pietiks ja atsitīšu degvielas izdevumus!!!Ampērus uz strautu ar nenesīšo.Jo tad pie pagasta "lielveikala" neviens mazvērtīgās fishas nepirks,bet ies lasīt uz strautu.
:DDD
28.februāris 2012, 20:45 | links
 
Urmaas- tavs biznesa plāns un tirgus ir jau aizņemts :D
28.februāris 2012, 20:36 | links

Mjuniors
Kurš no viņiem?
:)))
28.februāris 2012, 20:51 | links
 
eh urmās :), izklausās tev ir plašs nodarbošanās profils :), es tik pasmējos līdz tev, par tavu tirdzniecību pie pagasta lielveikala :)..
28.februāris 2012, 21:10 | links
 
A kurš mums ir pagasta lielveikals..:-)
28.februāris 2012, 21:15 | links
 
Ja kāds spētu ieskatīties mūsu dvēselēs, ne to vien (lasi- lielveikalu) ieraudzītu... :DDD
28.februāris 2012, 21:34 | links
 
Pareizi Urmaas dzīvojam kapitālismā : Noķer -pārdod !!!. Tā būs vispareizāk. Jāieved kāds ļimons ķīniešu - varēs mierīgi mailes ķert un tirgot ... visu izgrābs pat nepaspēsi no laivas izkāpt :))))))
28.februāris 2012, 21:57 | links
 
Šāda zveja arī nav aizliegta.Tikai tāds sīkums,trāpīt;))
http://www.youtube.com/watch?v=pqv_xdh2gHU&feature=related
28.februāris 2012, 22:04 | links
 
28.februāris 2012, 22:10 | links
 
Mjuniors
Mans bij domāt,kuru no šiem:
1.atvērt zivju uzpirkšanas punktus,
2.Tirgot pie pagasta "lielveikaliem"?
:DDD
Vecumdienām gribās "sviestiņam" piekrāt.:DD
28.februāris 2012, 22:13 | links
 
vienam sagadaa baudu zivi atlaist,citam apeest,abas lietas atbalstu un nenosodu
28.februāris 2012, 22:14 | links
 
Bračiņ:)
Tu tik par ķīniešiem.Man gan labpatiktos mulates,kuras ar vēdeklīšiem odus copeslaikā atgaiņās.
:DD
28.februāris 2012, 22:15 | links
 
vispār šo tēmu laikam izveidoja, jo nebija mierā ar to bildi, kur uz žebērkļa noķerta līdaka.. visi baigi nolika to faktu, ka tas ir šausminoši, bet ar ko atšķirās zemūdens medības!? ar ko!? rīki tie paši! :D.. medībās piemēram, mēra lādiņa ātrumu, lai dzīvnieku ātrāk nogalinātu, lai dzīvnieks nemokās sāpēs... bet par zivīm ir tas atrunāts!?:) ar rokas spēku es zivi ar varu pieveikt..!?
28.februāris 2012, 22:19 | links
 
:DDDDDDDDD
28.februāris 2012, 22:19 | links
 
Lai nebūtu pārpratumu: mani sasmīdināja pēdējais (nu gan pateicu- tfu tf tfu :D ) Urmaasa komentārs.
28.februāris 2012, 22:21 | links
 
pie šāda pensionēšanās vecuma tiešām ir jāsāk pašam krāt :).. urmaas vēl jau trešais variants, sāc kaltēt voblas (uzglabāt var ilgi :)).. draudi ir redzami jau tagad,peipuss izskāsts.. tā, ka cenas tik kāps :)
28.februāris 2012, 22:24 | links
 
Vēl vajadzētu mēģināt atbrīvot no šitās mazvērtīgās zivs arī Usmu! :DDD
28.februāris 2012, 22:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager