Maliķu bildes CL mājas lapā

eh urmās :), izklausās tev ir plašs nodarbošanās profils :), es tik pasmējos līdz tev, par tavu tirdzniecību pie pagasta lielveikala :)..
28.februāris 2012, 21:10 | links
 
Urmaas- tavs biznesa plāns un tirgus ir jau aizņemts :D
28.februāris 2012, 20:36 | links

Mjuniors
Kurš no viņiem?
:)))
28.februāris 2012, 20:51 | links
 
Sagittario
Tākā ar GLuumi necopēju,tad pietiks ja atsitīšu degvielas izdevumus!!!Ampērus uz strautu ar nenesīšo.Jo tad pie pagasta "lielveikala" neviens mazvērtīgās fishas nepirks,bet ies lasīt uz strautu.
:DDD
28.februāris 2012, 20:45 | links
 
Sagi,gatavo elektro makšķeri un laid uz SWE,tur tāda cope ir atļauta...:D
28.februāris 2012, 20:41 | links
 
Urmaas: atbalstu Tavu domu. Jāpiezīmē gan, ka Tu tāds sīkmanīgs copmanis un neko neiesitīsi un pie pārticības netiksi. Es apsveru domu par elektrisko zveju (vai ta' sliktāka par tīkliem?) vai sapierisko zvejas paveidu...
:DDD
28.februāris 2012, 20:37 | links
 
Vispār tik daudz eņģeļu spārniņu un tīru dvēseļu še nolasījušās, nimbi ar drošvien ap pakausi plīvo, lasu un priecājos cik godīgi un pamācoši, nu tiešām prieks ka jūs tik godīgi....droši vien kā tā dimanta oliņa Sprīdīša filmā. Man prieks, ka spējat būt tik godīgi un ejat to pareizo ceļu, vispār bails ko rakstīt, ka šai idillē neiemetu kādu darvas pili....
28.februāris 2012, 20:37 | links
 
Urmaas- tavs biznesa plāns un tirgus ir jau aizņemts :D
28.februāris 2012, 20:36 | links
 
es tā no filozofijas gribu uzdot jautājumu! piemēram mēs redzam, ka ir noķēris kāds zivis vairāk kā vidējais loms.. izskan frāze gaļinieks utt.. bet tas cilvēks ir svētdienas makšķernieks un reti dodas copēt.. viņš mazāk zivis paņēma kā apvainotājs pa visu gadu kopa!? (es šobrīd nerunāju par likumu neievērošanu)..
28.februāris 2012, 20:33 | links
 
Es gan braukšu tikai tur kur ar izpūtēju ūdeni var dasniekt.Kā zuve no ūdens ārā.tā grabažniekā iekšā.Ja labi ķersies,tad ar piekabi braukšu.Pēc tam pie pagasta "lielveikala""pa 0,50Ls/kg tirgošu.Vaitad jūs neko neesat dzirdējuši?Ūdeņi tak pilni ar mazvērtīgām zivīm!
:DDD
28.februāris 2012, 20:31 | links
 
Blē, šitādu diskusiju nogulēt, tas ir kaut kas neiedomājams!!! (to es par sevi!) :D
Ko Jūs te ņemas- jāņem tik cik var panest!!! Ko nevar panest, tam var atnākt pakaļ pēc tam, kad pirmais nesamais aiznests!!! Un, godājamie, vai ta' radi nav cilvēki un ēst negrib???
:DDD
28.februāris 2012, 20:26 | links
 
C&R UZSPIEŽ - kādā veidā? - jums kāds nāk un no laivas met zivis atpkaļ? Tādu sviestu maļat, ka paši nesaprotat, ko īsti gribat pateikt!
Sadisti /tirliņi / lohi - sanāk tie, kas paņem cik pats var apēst un pārējās zivis met atpkaļ, bet tie kas ņem mammai/tētim/brālim/māsai/ sēv kādas 3 un piekāš noteikumus, tie ir malači ar uzlavām izceļami cilvēki! Te arī ir redzams, ka bardaks Jums PSRS laiku domājošajiem galvās un ne sūda netiekat laikam līdzi un te nav runa, kas ir moderns un modē, bet par to ka Daba un mūsu ūdeņi ir kas vairāk par rijamā gādāšanas vietu.... Sen jau skaidrs, ka šeit šo tēmu neatrisinās NEVIENS un citam "Gaļenieks" - citam "c&r vāvulis" galerijā rādīsies - bet laiki mainās un uzskati C&R jauniešos attīstās un ies uz priekšu, tapēc laika jautājums un viss notiksies, tā kā "gaļas māšīnas" dzīvojat vien nost un Ne asakas!
28.februāris 2012, 20:13 | links
 
Ēdu gaļu, esmu gaļinieks. Tas ir apvainojums? Es teiktu fakta konstatācija :D
28.februāris 2012, 20:13 | links
 
Gaļenieks ari Āfrikā ir gaļenieks!
:))
28.februāris 2012, 20:01 | links
 
Urmaas -
C&R bļāvēji arī mētājas ar gaļenieku saukļiem :)).. jo redz neatlaižot zivi..
28.februāris 2012, 19:57 | links
 
Mjuniors
Runa neiet par gaļeniekiem.Runa iet par C&R!!!
:))
28.februāris 2012, 19:55 | links
 
urmass ir ir tādi teksti.. man tagad slinkums ir meklēt.. gaļenieks utt..
28.februāris 2012, 19:45 | links
 
...Un vispār,kā var asarim ādu maukt pār acīm?...D
28.februāris 2012, 19:40 | links

Pēc mēneša Tev būs tas gods redzēt dzīvajā.
:)))
28.februāris 2012, 19:44 | links
 
urmaas jau zivis naād...D
28.februāris 2012, 19:43 | links
 
...Un vispār,kā var asarim ādu maukt pār acīm?...D
28.februāris 2012, 19:40 | links
 
Falx samērā pareizi pateica - nevajag grābt 30 līdakas, bet nevajag arī propagandēt, ka ķeršana+atlaišana ir vienīgais un patiesais veids. Nevajag aiziet galējībās.

Diemžēl C&R piekritēji savu viedokli samērā izteikti uzspiež citiem - ak, tu tā nedari? Maita, gaļenieks.
Neesmu manījis, ka gaļenieki kādam uzbāztos ar savu viedokli :)
28.februāris 2012, 19:25 | links

Kautkā sen neesmu lasijis nevienu komentāru par to ka visas zivis būtu jāatlaiž!!!Varbūt vari uzrādīt kādu?Vai tiešām būšu ko garām palaidis?:)
Par to ka nevajag ķert vairāk kā vari apēst,vai vairāk par normu, gan esmu lasijis!
:)))
28.februāris 2012, 19:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager