Maliķu bildes CL mājas lapā

skatos, ka te būtu zivju ētikas kodekss jāievieš.. noķer, atvainojies, palaid vaļā..vēl nedēļu piešķir bezmaksas barību lūpas ārstēšanai utt..
28.februāris 2012, 19:39 | links
 
Tieši tā....špļauj cik gribi,tāpat acs jau piešpļauta:)))
28.februāris 2012, 19:25 | links

Tas varētu nozīmēt - spļauj kur gribi,tāpat vabuļe priekšā???
:)))
28.februāris 2012, 19:35 | links
 
Un vēl es nesaprotu - nahren jālauž asariem tās mutes? par acu bakstīšanu līdakām te mauro, bet šis ir Ok?
28.februāris 2012, 19:32 | links
 
Tieši tā....špļauj cik gribi,tāpat acs jau piešpļauta:)))
28.februāris 2012, 19:25 | links
 
Falx samērā pareizi pateica - nevajag grābt 30 līdakas, bet nevajag arī propagandēt, ka ķeršana+atlaišana ir vienīgais un patiesais veids. Nevajag aiziet galējībās.

Diemžēl C&R piekritēji savu viedokli samērā izteikti uzspiež citiem - ak, tu tā nedari? Maita, gaļenieks.
Neesmu manījis, ka gaļenieki kādam uzbāztos ar savu viedokli :)
28.februāris 2012, 19:25 | links
 
Trīs reiz pārspļauj pār plecu. Nav ko piesaukt nelaimi :D
28.februāris 2012, 19:23 | links
 
urmaas,davai tel,nr,vārdu lai zinātu kā uzrunāt:))
28.februāris 2012, 19:20 | links
 
Jātaisa tik augšā zivju uzpirkšanas punkti,tepat ēLVē.Tad pat zveinieki nobālēs.
:)))
28.februāris 2012, 19:17 | links
 
Tā jau būtu labāk,bet piemiņai ar gribās ko atstāt,tā ka nav labuma bez ļaunuma un otrādi....
28.februāris 2012, 19:10 | links
 
Par tiem C&R piekritējiem man arī ir pāris nelabi vārdi sakāmi... Ja reiz laidiet vaļā zivi, tad neņemiet ārā no ūdens, nekabiniet uz svariem, nefotogrāfējiet... Ja es esmu nolēmis atlaist zivi, tad to daru neizceļot viņu no ūdens, nevis pozēju fotoaparāta priekšā miljons rakursos un tad atlaižu... Un vēl uzfilmēju video, kā zivs tiek atlaista, jo redz visiem tak ir jāzin, ka es zivis laižu vaļā...
28.februāris 2012, 18:49 | links
 
interesanti,bet lai ieliktu kjeshaa arii valjaa jaalaizh:)
28.februāris 2012, 16:33 | links
 
Visi tādi vaļā laidēji. Interesanti būtu palūrēt kas tiem vaļā laidējiem ķešā.
28.februāris 2012, 16:03 | links
 
Lasu un smīnu.Re,sīks sadistelis!Tieksme spīdzināt dzīvu radību.Noķert izcelt no ūdens,apdedzināt karstām rokām un vēl nobikldēt.Izdzīvos?Neizdzīvos?
Iesaku vispār nemakšķerēt.Tad saprotu,būsi īstens dabas draugs!
28.februāris 2012, 15:40 | links
 
kfart:
dzhams:
Jums bazars vajadzīgs! ;D
Nē nu kādam jābūt idiņam, lai nesaprastu ka zivis var arī atlaist? Kā tad ievērotu noteikumus , ja nevienu zivi neatlaistu?
Labi karoče es jau pateicu man krīt uz nerviem šitie needušie un šitie pareizie! Es palieku pie sava Jūs pie sava! ;)
p.s Protams tauta laižat vaļā visas zivis, nevaig ar tām barot sētas kaķus un kaimiņus.
Kautgan dažreiz es atdodu savas zivis kaimiņam, jo es zinu, ka saņemšu pretīm šampi, kurš savukārt garšo manai draudzenei, kura savukārt neēd zivis :D
28.februāris 2012, 15:26 | links
 
Nu, tur mūsu domas sakrīt. Atbalstu, ka būtu ļoti lietderīgi samazināt paturamo zivju skaitu. Bet ne vispārējā mērogā ar vienu lineālu, katrai ūdenstilpnei ir jāpiemēro savi noteikumi! Bet pie mums to var panākt tikai ar licencēto makšķerēšanu, pašvaldībām tam ir rokas par īsu :D

Nu, garšo man zivis. Varu vienu dienu paņemt trīs-četras, bet nākamās copes reizes nevienu.

Ai, te vispār ir cita tēma :D
28.februāris 2012, 12:29 | links
 
falx un andriskkk: Nu re, protams, katrs dara pēc sirdsapziņas un šeit cl.lv tak visi arī izsakās pēc savas sirdsapziņas! Vienkārši tautieši vajag iemācīties uztvert kritiku un pasmaidīt,un tas ir vienkārši, ja reiz esi rīkojies pēc savas sirdsapziņas - nevis tai vietā stāvēt kā pāvam ar izgāztu krūti un bļaut : "Tu te nemāci mani!"
Redzams, ka Jums arī ir mēra sajūta, bet daudziem tādu nav un tāpēc ir labi, ka ATGĀDINA, ka zivi var arī atlaist un popularizē šo procesu! Ja esat copmaņi, kam patīk šis process un ejat uz copi, lai gūtu emocijas, tad atlaista zivs rada daudz vairāk šo emociju pēc kurām mēs arī tiecamies! Un var tak omei/mātei/meitai/ (dēlām - NĒ -> lai pats ķer) atdot to vienīgo zivi un tas būtu pat cēlāks žests! Tīri subjektīvi mans viedoklis, ka 5as vienas sugas (lielizmēru zivis, kā līdaka, zandarts, ) vai 3 samus - ir par daudz uz vienu copmani! Ja reiz domājam par rītdienu un nākotni, vajag katram saprast, ka nevar tikai kāst un kāst savus ūdeņus, kaut kas ir jādod pretīm! Ja nevar ielaist vietā zivis, tad Ķer un atlaid ir pirmais un vienkāršākais solis savas iecienītās vietiņas uzturēšanai! Ne asakas!
28.februāris 2012, 09:58 | links
 
Hehe, Flax, un ja mums būtu bagāta valsts, tad varētu grāpt zivis cik grib? Tajā videjo ar tiem amīšu lohiem jau skaidri redzams, kas notiek ar cilvēku, ja dzīvo pārticībā.
28.februāris 2012, 09:27 | links
 
dzhams: pēc manas stratēģijas un saprašanas ir labi , kā ir pēc sirdsapziņas!
Bet ņemot vērā, ka mums ir nabadzīga valsts un copes reizē noķeras daudz smukas līdakas vairāk par divām ņemt nevajadzētu.
27. februāra komentā plkst. 7:09 viss jau bija pateikts!
ne asakas
28.februāris 2012, 06:57 | links
 
Dzams, a, ja copēt brauc katru dienu? :))))

Protams, ideālā variantā būtu laist visas zivis vaļā, neēst gaļu, kura nāk no lielajiem dzīvnieku mocīšanas uzņēmumiem, neprasīt lielāku algu, mīlēt valdību, kaut vienīgais, ko viņi ir spējīgi - daudz muldēt.

Tikai tāpēc vien, ka cilvēks ņem tās piecas līdakas copes reizē (aizved pa reizei kādu ommei, mammai un ģimenei arī kādu atstāj), nevar bļaut, ka viņš ir kaut kāds tur nezvērs un vispār stulbs iezemietis. Un aicinājumi iet uz tirgu ir vispār tuk-tuk prātiņu piedāvājumi (no kurienes tad tirgū rodas zivis? dieviņš uzbur? :D)

Protams, neatbalstu zivju grābšanu, ka jātur pilnas saldētavas, jādala kaimiņiem, visiem radiem, radu radiem. Bet pa retai reizei pārsteigt kādu tuvāko radu? Neredzu tur neko traģisku...
27.februāris 2012, 23:46 | links
 
falx: A kas ir labāk pēc tavas stratēģijas un saprašanas: teiksim vienā līdaku copes reizē -> 2paņemtas un 3 atlaistas mēra līdakas vai 5as un vairāk beigtas?
27.februāris 2012, 22:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager