Maliķu bildes CL mājas lapā

Jus kads vispar izlasijat sis Temas sakumu??? Ja ja tad pricom tur mana bilde, tevi taja kas aizskar?
26.februāris 2012, 21:07 | links
 
kk3 tu zaudēji !!! :D Ņemot vērā ka vismaz 1x ko viņš tiek uz copi ir necope ,tātad tu noķer mēneša laikā vairāk zivis nekā spinigs :))) Sagaidīšu pavasari ,braukšu pie tevis ciemā ,tad turpināsim šos aprēķinus :)))))))))))))
26.februāris 2012, 21:06 | links
 
Spining25, Tu laikam nesaprati... Baudi copi un necepies. Mani nu vismazāk interesē Tava drauga līdakas. Ne par to bija stāsts.....:-)
26.februāris 2012, 21:04 | links
 
Ruu es vispār bildes nelieku . Man liekas neestētiski fočēt beigtu ,pliku līdaku :))))))
26.februāris 2012, 21:03 | links
 
tulit saaksies :)
26.februāris 2012, 20:57 | links
 
Copet tieku tad kad atlauj darbs, sieva un berni! Visi prasa savu laiku un uzmanibu, bet nu man gimene saprotosa taka nu reizes 3 menesi tieku noteikti!
26.februāris 2012, 20:57 | links
 
ne jau vienmeer ar taas 5 atljautaas var sakjert un tieshaam 80 gadiigajai vecmaaminjai iedot kaadu liidaku nav tas lielaakais noziegums,pa pensiju jau Rimi lashus nepieeediisies.Biezhi redzu sheit bildes ar zivju pereboru,kur laimiigais izvilceejs pozee ar lepnumu un smaidu pa visu muuli,kad tiek aizraadiits ka par daudz un nevienaa likumaa neiekljaujas,uzreiz tiek teikts,ka tas jau kjerts uz 2iem,vai 3jiem vai privaataa uudens tilpnee:)Man teiksim pashlepnums neljautu bildeeties ar sveshaam ziviim.Katraa zinjaa tas viss ir puflo,vienkaarshi cilveekiem gribas atziniibu un vienalga kaadiem liidzekljiem un veidiem,kaa pie taam ziviim ir tikts.Katraa zinjaa pareizi Braaliitis saka,taas bildes ar 10 liidakaam ir nepareizs signaals jaunajiem,kas skataas un grib tiem iistajiem vechiem liidzinaaties.
26.februāris 2012, 20:54 | links
 
Atsaucu savu humoru un jautājumus spinigam - pa nopietnu ,un dusmīgs ar gana izklausās :)))))
26.februāris 2012, 20:54 | links
 
vienu vakaru par politiku ,citu par zivīm :)) Lai slavēts tas kas izdomāja internetu ,,pienāks pavasars ,nevarēs tā čatot - mājas darbi paverās :))
Spining25 paēdīsim tevi šovakar . Cik reizes nedēļā tu copē ? Vai ūdeņi tev tuvu mājām?
26.februāris 2012, 20:52 | links
 
mjuniors> tu Pirms ko raksti, padoma vai kadam ar savu tekstu neboja redzi!
26.februāris 2012, 20:51 | links
 
Es esmu no tiem makskerniekiem kas so hobiju uztver ka hobiju ne viss iztikas avotu. Un taja bilde manas lidakas ir tas kas rokas, tas kas uz laivas mana kolega. Un par manu atieksmi pret zivim varat uzjautat cilvekiem ar ko so nodarbi dalu. Piem Dalderu laivu bazes darboniem Vai Iecavas karjeru saimniekam. Un galu gala, vai man seit butu ko stastit, es pietiekosi esmu darijis lai pec manis ari mani berni varetu dalit so copes preiku, ar pareizu atieksmi pret dabu!
26.februāris 2012, 20:49 | links
 
Brālīt, Tur jau tā sāls, ka pēdējoreiz karpu noķēru janvārī pirms ledus noklāja krastmalu.. Un copēju stipri, stipri retāk kā baroju....:) Kā Tu domā, cik drīkstēšu virs normas paņemt, ja gadā pāris tūkstošus ielaidīšu???:) Bet matemātika par 25spiningiem nav korekta, jo mēs nekad to neuzzināsim cik bieži viņi copē. Būtu zem bildes PASKAIDROJUMS, nebūtu JAUTĀJUMS...:):):) Vispār jau uzjautrinājos dikti visu šo lasot. Man vismaz svētdiena un vakars izdevies!!!
26.februāris 2012, 20:44 | links
 
Spinings25 teksts: "Ir varda briviba!", "Tad es varu apgalvot ka vins ir pi..." te ir redzama demokrātijas cena..
26.februāris 2012, 20:43 | links
 
piedod man "b""g"klavierē slikti spiežas - čibriks ar spēlēm klavieri sabeidzis :)
26.februāris 2012, 20:37 | links
 
kk3 apstiprinu un , tev jau vispār eldorado :) Rīta kafiju dzerot pie tevis uz terases -vienā rokā kafija otrā kāts kur galā staipās apm .3 kg karpa ,sēdi klubkrēslā izbaudi rīta kafiju un kā otrā rokā karpa staipās :)))) Spiningam jau nav nekāds pārkāpums profila bildē. 5 gb - norma . Mammai,omei,kaimiņam,māsai - un gala rezultātā pašam viena vien paliek :)) Man vismaz tāds rēķins ja lai ķeras. Reti kurš var iziet uz sliekšņa un vakariņām noķert zivtiņu . Citreiz aidu brīvdienu,tad ceļš,visa diena pa lielo ezeru......... un atsoss:))) Nenopel kk3 spinigu25. Domāju ka viņš ar ne katru dienu tiek pie ūdens . Un ja matemātiski parēķina viņš vienā dienā(ar noteikumuka copē 1x nedēļā) paņem normu 5gb ,bet tu ja tev ir zivju ēšanas nedēļa 1 gb x1d. 5dx1gb =5gb. Tātad rezultāts ir vienāds :))))))))))) Ja tas notiekkatru dienu -tad tā jau ir negausība . Man no sākuma likās dīvaini M noteikumi Bulgārijā kur drīkst copēt tikai brīvdienās bet tagad matemātiski pieejot tai lietai saprotu , ka tas pat ir pareizi .
26.februāris 2012, 20:35 | links
 
Spining25, vai Tu tās 5 līdaciņas spēji apēst??:) Es vairāk par vienu nekad uz virtuvi neesmu paņēmis.... Un lielākas par 2 kg vispār laižu vaļā. Tas tā, sportam... Jautājums un skaidrojums...:)
Un pat Brālīts apstiprinās, ka esmu nežēlīgs catchasmuchpossible&releaseevenmore atbalstītājs.
Tātad, manā skatījumā, Tava profila bilde man liekas tāda bikiņ maliķīga....:) Es te nerunāju par LV likumiem, jo tie ir domāti priekš tiem latviešiem, kuri to baļķi tikai citu acī pamana....
26.februāris 2012, 20:13 | links
 
Protams vislabakais ir pagriest muguru un izlikties ka neko neredzu! Ja mes saksim dzivot pec tadiem principiem nekas labs nav gaidams. Skatisimies patiesibai acis un atbildigos sauksim pie atbildibas!
26.februāris 2012, 19:20 | links
 
Surikaatam skauzh, taapeec arii cepaas. Pasham atliek vien izeest taarpu bundzu un doties maajaas :)
26.februāris 2012, 19:11 | links
 
Labi, labi, kārēr nemainīsies cilvēku attieksme pret dabu varēsim visi turpināt braukt uz Peipusu, Zviedriju, maksas dīķiem utt., jo šiet tikai vīķes kaķim varēs saķert.
26.februāris 2012, 19:10 | links
 
Surikāti ēd tārpus ka šnakst vien :)
26.februāris 2012, 19:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager