Maliķu bildes CL mājas lapā

Pa nopietno - nevajag tādas bildes likt ,kaut vai privātajā dīķī ķertas.Ja nepamatos ka sava dīķa nozveja, vai kaut kā tā - nesmuks piemērs jaunajiem un vispār principiem ko CL piekopj.
Gluži nepiekrītu " copes lietām " par informācijas ievietošanu kur,kad,uz ko ķerts. 70 % šeit reģistrēto ir izlūki un nedo dies ,pateiksi vietu kur ir bijis kāds labs loms . Tā tiks pašam zaudēta un iznīcināta tiešā veidā. Domāju ka administratoram ir jāpiestrādā pie foruma dalībnieku plašākas informēšanas - ja parādās līdzīgas bildes tad izdzēst. Kādu tiesāt un nosodīt nevar ja nezin visus apstākļus.
26.februāris 2012, 19:07 | links
 
Viņš ir tiesnesis - surikāts, bet tu advokāts -kaputārps :D
26.februāris 2012, 18:58 | links
 
Surikaats - Anoniimais Interneta Reindzeris :D (AIR)
26.februāris 2012, 18:57 | links
 
Ir varda briviba! Ja vins var atlauties lielities ar savu nelegalo lomu, un teikt ka labi pavadijis laiku! Tad es varu apgalvot ka vins ir pi...
26.februāris 2012, 18:56 | links
 
Tārp, vispirms izlasi, ko es uzrakstīju un tad tikai spļauj kaut ko ārā.
26.februāris 2012, 18:54 | links
 
surikat
kas Tu tāds esi lai viņu tiesātu?
26.februāris 2012, 18:51 | links
 
Andriskkk -"kāmēr nav pierādīts pretējais" te nav nekāda tiesas sēde un es neesmu prokurors, ka man jāpierāda viņa vaina. Es vienkārši vēlos, lai cilvēki zin sejā tos, kas klaji ignorē likumu. Trakākais ir tas, ka ar to vēl lielās savu draugu priekšā. Blakus nestāvēju, bet šajā situācijā acīmredzams, ka džeks ir maliķis, jo sākumā tas viņs rakstīja, ka saķēra zivis Driksā, bet pēc uzbraucieniem centies rast attaisnojumu savai rīcībai un saka, ka privātā dīķī.
26.februāris 2012, 18:38 | links
 
Sulla, aprobežots Tu esi, tas jau sen pierādījies. Cilvēks ir uzrakstījis, ka ķēris savā dīķi. Kamēr nav pierādāms pretējais, tikmēr jūs negaļinieki ar savu... nu, pats saprati vai tomēr vēl jāpiepalīdz saprast?
26.februāris 2012, 17:19 | links
 
Spinings25> tādi andrīši, gaļenieku advokāti te ir dučiem, kuri ar lielu enerģiju metas knābāt katru kurš izsaka aizrādījumus zem bildēm ar acīmredzamiem MN pārkāpumiem.
26.februāris 2012, 17:14 | links
 
Ko ta andriskkk apklusa? Vairs nav komentaru par privataja upe legalajam lidakam???
26.februāris 2012, 17:09 | links
 
Un vispār.pavasaris nāk,drīz būs iemesls šo to paspridzināt.-
http://www.youtube.com/watch?v=FHrlXY9Gd6c&feature=related
26.februāris 2012, 14:59 | links
 
Izskatās apmēram šādi-
http://www.youtube.com/watch?v=Geui7xzB0GE&feature=related
26.februāris 2012, 14:51 | links
 
Usi. DDD
26.februāris 2012, 14:42 | links
 
brusi, tirgum zivis jādod agri no rīta, tāpat ar govi slauca 5os, lai paspētu uz pienmašinu, a ko tu vispār saproti no nakts copes burvības, jau pievakarē normu saķer;)
26.februāris 2012, 14:39 | links
 
Ruu,zvejnieki labi zina,ja ieliks bildes,viņu tīkliem un murdiem būs čau.Kā tu domā,kāpēc tie lomi tiek vilkti tikai nakts laikā?
26.februāris 2012, 14:35 | links
 
Pēc bildes komentāriem draugos redzams, ka 22.02. viņš pats atbildēja uz jautājumu kur noķēris zivis- Driksā (upe). Viņš upes nosaukumu uzrakstījis ar kļūdām. Kopš kura laika upe ir privātīpašums? Varbūt ja viņš neprot pareizi uzrakstīt upes nosaukumu, ar Makšķerēsanas noteikumiem arī nav iepazinies.
26.februāris 2012, 14:31 | links
 
intresanti,kapeec zvejnieki nelielaas ar savaam lomu bildeem:))?Teiksim mees nobaaleetu uz to tonnu fona.Ja ir savs iipashums,tad ar apsaimnieko to un nav ko plaatiities apkaart.
26.februāris 2012, 13:33 | links
 
A tur jau viss nokartots!
26.februāris 2012, 13:11 | links
 
Spinings25, tagat tam čomam draugos jāraksta atvainošanās vēstule:)))
26.februāris 2012, 13:09 | links
 
ES savu viedokli pateicu! Tu pateici savejo. Man par to nav jacepas!
26.februāris 2012, 13:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager