CORMORAN spoles

Ko jūs varētu pastāstīt par Cormoran spolēm?
Paldies par padomu ;)
27.jūnijs 2009, 16:58 | links
 
Jāzin vietas kur iegādāties preces! Es preci pērku no piegādātājiem! Tas nozīmē nekāds pvn un veikala uzcenojums! Tad arī pa summu 25 lati varēsi nopirkt izcilu cormoran spoli kas veikalā maksā apmēram 60 latu! Bet tā, protams, ka nekad veikalā pa 25 nepērc brandu spoles!
27.jūnijs 2009, 15:39 | links
 
Daudz kas atkarīgs kam tā spole domāta, makšķerei var arī prastāku, spimingam vajag drusku labāku, jo slodze daudz lielāka, pašam pirms gadiem 15 bija "shimano", jau pirmajā sezonā bremze nobira, tad bija "cormoran" trīs sezonas nogāja, pēc tam salūza lociņa fiksators, tagad jau četrus gadus strādāju divu izmēru "Salmo" daimond sēriju, cena 17-20 Ls , pagaidām iet bez problēmām, domāju, ka spoles par tādu naudu var pirkt arī tad, ja viņas nostrādātu divas sezonas, galu galā, ja kas notiek ar spoli tad nav žēl, būtu skarbi ja spolīti par 100 Ls iesistu mašīnas bagāžniekā vai kāds netīšām uzkāptu.
27.jūnijs 2009, 10:23 | links
 
Tātad nākošā spole ko es pērku - ne dārgāka pa 15 LS un ne Cormoran :)
27.jūnijs 2009, 09:29 | links
 
Nu par volvo arī tav nepiekritīšu :)
bet boškas tirgū var atrast ar interesantiem nosaukumiem...
26.jūnijs 2009, 22:35 | links
 
Archa, nevar salīdzināt to Salmo spoli, kas pirms 10-15 gadiem maksāja 20 Ls ar tām, kas tagad maksā. Un tā ir praktiski ar visu- sākot ar Adidas kedām un beidzot ar Volvo mašīnām! Tāpēc arī tādā ziepē dzīvojam, ka cilvēce pārstāja cienīt mantu, kas grūti nopelnīta, jo jebkurā laikā varēja aiziet un uz līzi paķert citu. To diemžēl saprata arī ražotāji...
26.jūnijs 2009, 22:30 | links
 
Par salmo nepiekrītu. Man pirmā spole ir Salmo, cena ap 20 Ls. Iet jau ap 10 gadu !!! Rudeņos aizvedu uz Daugavgrīvas ielu saeļot un viss notiek...
Copēju arī ar Shimano Exage, arī lētais gals. Nav ne vainas. Piekrītu ka patīkamāk copēt ar kvalitatīvām mantām, bet ...
26.jūnijs 2009, 22:13 | links
 
Mans viedoklis ir tāds, ka labāk nebrendots ķīnietis par 7Ls nekā brendots lētais gals. Iziet caur 4 "dīleriem" un tapēc maksā 25 Ls, kaut vērtība tie paši 6-7 Ls vien ir.
26.jūnijs 2009, 21:28 | links
 
GatisBB
Kristīne ir ļoti laba pārdevēja un arī ļoti laba makšķerniece. Jā,domāju ka tomēr tev taisnība ka nevar jau noteikt kāda ir tā spole,laikam jau tā ir mana vaina ka nepadomāju un nepaprasīju draugiem kādu spoli labāk ņemt. Nekas,ganjau nākamreiz zināšu! ;)
26.jūnijs 2009, 21:08 | links
 
WhitENiggA - ja Tu strādātu copes veikalā, tad varētu noteikt, kura spole ir laba, kura nē? Visas taču nenotestēsi. Pārdevējs Tev iesaka to, par ko ir bijušas atsauksmes un Cēsu veikalā vienīgā pārdevēja ir Kristīne, kura par copi zina reizes 100 vairāk kā Tu. Tā kā ja nezini, tad nedirs (atvainojos par izteicienu)!!!
P.S. Tad jau var salīdzināt Maxima pirktu uzbmašīnu ar Makita - celtnieki sapratīs!
26.jūnijs 2009, 19:56 | links
 
Ja gribas lēto galu, tad jārēķinās ar to, ka juks nost. Ar Cormoran spolēm jau 3 gadus šancēju, tikai pirku 2x dārgākas nekā Tu. Par Salmo gan varētu oponēt, jo šai firmai gan lētais, gan dārgais gals ir nekam nederīgs.
26.jūnijs 2009, 19:50 | links
 
Nē,cerēju ka vnk būs laba spole un nokalpos 2-3 gadus :)
26.jūnijs 2009, 19:40 | links
 
Nigga, ko nozīmē "kreisā"? Cerēji, ka Japānā taisīta?
:)
26.jūnijs 2009, 18:36 | links
 
manam sencim un citiem paziņām ir gadījies arī šitāds štrunts bet vienreiz pārdevējs atvainojās un iemainija to pret citu tā paša veida spoli kas iet vienkārši lieliski
26.jūnijs 2009, 18:32 | links
 
Njaa tādi jau ir tie pārdevēji,nekad nepasaka neko sliktu par savām precēm,ka tikai pārdot :(
26.jūnijs 2009, 16:26 | links
 
Tas pārdevējs ir muļķis, jo otreiz tu uz to veikalu neiesi. Vismaz tā darītu es. Besī ārā man šitie pārdevēji, paskatās ka jauns gados, un nu tik nogrūst sūdīgo preci, un batonus ausīs sabāst. Kad mēs ar paziņu aizgājām uz veikalu ar to spoli, pārdevējs ieteica paņemt nopirkt mīkstu pīto auklu, cipa tad viss kārtībā. Pat parādīja kuru, kad teicām, ka tieši šī aukla stāv virsū, ta gan žoklis atkārās un vairāk ko samuldēt nezināja.
26.jūnijs 2009, 15:39 | links
 
Spoli pirku cēsīs BB copē. Pārdevēja teica ka esot laba spole,tomēr nav gan laba.
26.jūnijs 2009, 15:27 | links
 
Nu vienkārši man paziņa arī Cormoranu iegrābās, arī nebija no dārgajām. Dodu diezgan lielu procentu, ka Cormoranam lētā gala spoles nav tajā labākajā kvalitātē.
26.jūnijs 2009, 15:17 | links
 
Man Shinamo lētā gala spole ap 30Ls joprojām kalpo jau 2. gadu bez problēmām. Labam brendam arī lētais gals būs labas kvalitātes, manuprāt.
26.jūnijs 2009, 15:06 | links
 
Redz, te ir tāpat kā ar BMW. No sākuma maksā par brendu, pēc tam par lietu. Varēji paņemt pa 25 SALMO, un spole jau nebūtu no lētā gala. Nu vismaz es tā domāju. Ja pērk šīs markas spoles, es uzskatu, ka zem 50 Ls vispār nav ko ņemt! Galīgs štrunts nav, bet daudzus klientus veikali zaudē, jo iesmērē sūdu, un pēc tam klients vairs nenāk. Kur pirki?
26.jūnijs 2009, 15:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager