Carpfishing - jeb modernā karpu makšķerēšana

Šī tēma ir pārcelta. Iet uz jauno vietu »
Carpfisheri, kads ir roka tureejis un grozijis sis spoles, var padaliities ar atsauksmem, sajuutam- Shimano Aero Technium 10000 MgS XSA ?????
26.janvāris 2010, 23:26 | links
 
JAuns rekords un uz SOLAR CLUB MIX boilas, jaaaa, respect.
26.janvāris 2010, 23:18 | links
 
Robinson Carp, vecuk ,ari Tu esi noskatijis Century NCS , ari es, uz so sezonu gribu divus parisus 13 ft 3.5Lb, LV nemaz nezinu, kurs lieto, pec forumiem- labi kaati, ilgi vinjus peetu un beidzot noleemu!!! par teltim runajot, man baigi patik FOX Ranger Euro Dome ari gribu nomainit pret FOX Euro Easy dome!!Varbuut esi kaut ko par NCS dzirdeejis, krustu skersu esmu izstudeejis, liekas baigi ok ????!!!
26.janvāris 2010, 23:16 | links
 
Mans cīņu biedrs A.Barons pārdod tikkai un vienīgi - "Ehmanns Hot Spot 2 Man" divvietīgo profesionālo karpu telti, kas lietota nepilnu sezonu. Telts ideālā stāvoklī. Uz doto brīdi telts cena 1/2. Papildus kā bonusu dod līdzi Overpapu -kopējā cena 220LVL, pārdod nejau dēļ tā ka viņa slikta vai krīze māc, bet tikai un vienīgi - mainām jaunu ekipējumu šai sezonai (ņemsim EHMANNS fishing Hot Spot Maxi)
Hot Spot Maxi Bivvy

Tāpat ir iespēja iegadāties ļoti mazlietotus1/20 sezonu jeb 3 copes FOX Warrior Elite 12 3.25LB x 4 kātus, kuru cena 65 LVL par 1gab., jo ir kāti, kas mani neliek personīgi mierā kā piemērs Century NCS...:)
26.janvāris 2010, 17:16 | links
 
automeistar - tu viņai klizmu taisīji? :DD
Līdakām arī neviens neķeselē apēstās zivteles ārā pirms svēršanas ;)
26.janvāris 2010, 15:01 | links
 
automeistar, tas būtība vairs nav svarīgi :D
26.janvāris 2010, 14:08 | links
 
Un ja atskaita to vienu kg.ko iebaroja,ja viņa to apēda,tad ir tikai 41,6kg.
26.janvāris 2010, 13:26 | links
 
Uz divām Solar Club Mix un Top Banana Everlasting pop-up.
26.janvāris 2010, 13:09 | links
 
A British angler is celebrating after landing the biggest carp ever caught on a fishing trip in France. Dartford resident Martin Locke reeled in the 94 lb mirror carp at the Rainbow Lake near Bordeaux, thereby beating the previous world record by 3 lb. Making the catch was no easy feat for Mr Locke, who was alerted to the presence of the monster fish by his rod alarm at 06:00 in the morning.
26.janvāris 2010, 12:31 | links
 
 
Rekur ir tā lielākā karpa noķerta 11. janvārī -3 grādu salā!

[img]http://img.metro.co.uk/i/pix/2010/01/11/article-1263200602277-07CF9E03000005DC-257670_636x385.jpg
26.janvāris 2010, 10:52 | links
 
Kirmis: kāda būtu labākā(cenas,kvalitātes,lieluma ietvaros) boilu cool bag,vajadzētu iepirk..tikai nevaru izvēlēties!???

lietoju šādas, strādā gan no 12V gan 220V, der gan pārtikai, gan tārpiem ;), ir tepat uz vietas.
http://www.oga.lv/index.php?lapa=produkts&veikals=4&kategorija=23&grupa=45&subgrupa=268&avots=eoga&kods=ACB21%20MS
26.janvāris 2010, 08:40 | links
 
Kamēr mēs gaidam pavasari,tikmēr Angļi pasasaules rekordu izvilkuši Francijā 42,6 kg spogulene :) Vaidzētu tak Latvijas rekordu ar šogad kādam pārspēt :)
25.janvāris 2010, 23:24 | links
 
Intereanta tā Chub Vizor 2 telts izskatās. Chub'isti mēģinājuši pārspļaut Fox'u un Trakker'i. :)
Papētot tuvāk aizdomīgi likās ventilācijas lūkas ātrslēdži un tās konstrukcija kopumā.


Tur prasītos kaut kas "heavy duty", bet tā vietā redzam diezgan trauslus (tā vismaz izskatās) ātrslēdzīšus. Chub telšu īpašnieki, kā ir ar ātrslēdžu izturību?
Varētu būt interesanta arī šī telts, kas tiek šūta tieši UK.
25.janvāris 2010, 23:02 | links
 
taa Chub Vizor 2 Man izskataas tiiri ok peec izskata un gan jau ka arii ir laba lietoshanaa. Tracker Armo Mk2 var dabuut pa 320 paundiem bez wrapa. bet nu man personiigi pavisam nedaudz labaak patiik taa chub ja jaizveelas starp shiim divaam :)
25.janvāris 2010, 21:53 | links
 
Ko jūs varat teikt par Chub Vizor 2 Man Bivvy?
http://www.climaxtackle.com/chub/vizor_bivvy.htm
25.janvāris 2010, 21:00 | links
 
Bij doma pašam paņemt jauno Chub Vizor 2 Man Bivvy, nu bet tagad tiešām nezinu varbūt tad tev taisnība, ka labāk jāņem TRAKKER ARMO II BIVVY AQUATEXX 2010 MODEL pa 400 funti plus vēl piegāde
25.janvāris 2010, 20:48 | links
 
Pirmā bija Fox Frontier-vienvietīgā,lietota- pamaz vietas,jo ne vienmēr ir vēlme likt broliju priekš visām mantām,otrā bija Chub divvietīga,pēc konstrukcijas un izskata kā pirmā- pie lielām temperatūras svārstībām ir neliels kondensāts uz auduma,plašums ok,ātri saliekas. Runājot par jauno izvēli-palasijos pa svešzemju saitiem,paskatijos Lietuvā mačos čomiem un sapratu ka tā ir štelle,daudz vietas,širmīts lai lietu nesit iekšā,ventilācija un t.t. Kam Tev tas overraps,mīnusos es domāju tāpat necopēsi!!!
25.janvāris 2010, 20:38 | links
 
delins kāda tad telts bija, ka maini, un kādi tai bija mīnusi? Kapēc domā ka pēc gada jāmaina? Doma pašam iegādāties divvietīgo, bet nevaru izdomāt kādu ņemt, bij doma ņemt Ehmanns, bet pēdējā mēneša laiā karpas.lv jau divas personas pārdod, laikam kautkas neapmierina. Jaunā TRAKKER ARMO II BIVVY AQUATEXX 2010 MODEL kopā ar wrapu biki padārgu sanāk 635 funti ka nekā
25.janvāris 2010, 20:25 | links
 
Cik copmaņu tik viedokļu- par šo ciparu var jau iepirk ļoti labu telti+overrapu. Viss ir atkarīgs vai brauc copēt viens pats vai ar kādu,arī uz kurieni brauc un cik ilgu laiku-šīm visām lietām ir liela nozīme!!! Pats jaunajai sezonai mainu telti-Tracker Armo Mk2 (divvietīgo) laikam pēc cenas,ietilpības,auduma materiāla ir ļoti labs variants,kuru cerams nebūs pāec gada atkal jāmaina!!!
25.janvāris 2010, 20:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma ir pārcelta. Atbildēt var jaunajā vietā!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager