Spoles remonts

Eboata meistaru sauc Māris!
13.augusts 2017, 15:18 | links
 
Novēlots paldies eboat.lv Rīgā, Brīvības gatvē 277 Meistaram!
Tā ir vienīgā darbnīca, kur var iegādāties, kādas Shimano rezerves daļas un kvalitatīvi atremontēt Shimano spoles! Cik sapratu, pateicoties Meistara privātai iniciatīvai!
Savulaik, sen, dažādu copes inventāru iegādājos Salmo veikalā. Bet vēlāk izrādījās, ka Salmo nekādu nodrošinājumu Shimano inventāram nedod!
13.augusts 2017, 14:07 | links
 
Vai kāds var ieteikt...!?
Pēc labas, 10 gadu kalpošanas vienai no divām Shimano 4000 bezinerces spolēm nokāvās zobratu pāris...! Gultņi, bremžu sajūga diski, pārējās daļas, vēl oriģinālas, un teicami strādā.
Vai Rīgā var kur iegādāties, vai pasūtīt zobratus- zobratu alumīnija pāri galvenajam pievadam un auklas tīšanas korektoram/vai, kā tur pareizi, nezinu?/ !??
30.jūlijs 2017, 21:58 | links
 
Varbūt vizuāli es šim nepatīku...

Attieksme tur nav tā labākā, tas tiesa, bet savu darbu paveic godam, nav bijušas nekādas aizķeršanās atšķirībā no dažiem labiem šeit ļoti pazīstamiem meistariem, kas saspiež solidola konsistences smēri spolē un par to vēl paprasa naudu.....
15.jūnijs 2017, 16:44 | links
 
usis [14.06.17]: copmans22 [1:31]: noFX [Vakar]: Ir kāds ieteikums kur salabot Larus Wild Carp II 6000, nefiksējās Bait Runners. Biju SALMO servisā, tur salabot nevarēja. Ir vel kādi ieteikumi kur gtiesties? Vēlams tuvāk Vidzemes centram.Tur nekad neko nevar salabot !!Doma ir uz apkopi divas spoles aizvest. Bet salmo veikalā tā riebīgā atieksme pret klientu, ka īsti negribās tur neko atstāt. Tas vismaz kādreiz bija. Nez kā tagat?

bonis99, 14.jūnijs 2017, 06:51
SALMO veikalos nu gan nav riebīga s attieksmes, cik esmu bijis vienmēr esam sapratušies ;)
Daugavgrīvas ielas veikalam nav ne vainas. Tā pat kā citiem salmo veikaliem. Bet pagraba zona tā saucamajam Sīmanim pret klientiem attieksme kā pret noziedzniekiem.
Man tā bija vairāk kā 2 reizes. Varbūt vizuāli es šim nepatīku...
15.jūnijs 2017, 13:26 | links
 
copmans22 [1:31]: noFX [Vakar]: Ir kāds ieteikums kur salabot Larus Wild Carp II 6000, nefiksējās Bait Runners. Biju SALMO servisā, tur salabot nevarēja. Ir vel kādi ieteikumi kur gtiesties? Vēlams tuvāk Vidzemes centram.Tur nekad neko nevar salabot !!Doma ir uz apkopi divas spoles aizvest. Bet salmo veikalā tā riebīgā atieksme pret klientu, ka īsti negribās tur neko atstāt. Tas vismaz kādreiz bija. Nez kā tagat?

bonis99, 14.jūnijs 2017, 06:51

SALMO veikalos nu gan nav riebīga s attieksmes, cik esmu bijis vienmēr esam sapratušies ;)
14.jūnijs 2017, 10:42 | links
 
Ja neplāno to lietot vismaz pusgadu, droši vari vest uz EBOATu:)))

Ir kāds ieteikums kur salabot Larus Wild Carp II 6000, nefiksējās Bait Runners. Biju SALMO servisā, tur salabot nevarēja. Ir vel kādi ieteikumi kur gtiesties? Vēlams tuvāk Vidzemes centram.

noFX, 13.jūnijs 2017, 23:57
14.jūnijs 2017, 09:18 | links
 
copmans22 [14.06.17]: noFX [Vakar]: Ir kāds ieteikums kur salabot Larus Wild Carp II 6000, nefiksējās Bait Runners. Biju SALMO servisā, tur salabot nevarēja. Ir vel kādi ieteikumi kur gtiesties? Vēlams tuvāk Vidzemes centram.Tur nekad neko nevar salabot !!
Doma ir uz apkopi divas spoles aizvest. Bet salmo veikalā tā riebīgā atieksme pret klientu, ka īsti negribās tur neko atstāt. Tas vismaz kādreiz bija. Nez kā tagat?
14.jūnijs 2017, 06:51 | links
 
noFX [13.06.17]: Ir kāds ieteikums kur salabot Larus Wild Carp II 6000, nefiksējās Bait Runners. Biju SALMO servisā, tur salabot nevarēja. Ir vel kādi ieteikumi kur gtiesties? Vēlams tuvāk Vidzemes centram.
Tur nekad neko nevar salabot !!
14.jūnijs 2017, 01:31 | links
 
Ir kāds ieteikums kur salabot Larus Wild Carp II 6000, nefiksējās Bait Runners. Biju SALMO servisā, tur salabot nevarēja. Ir vel kādi ieteikumi kur gtiesties? Vēlams tuvāk Vidzemes centram.
13.jūnijs 2017, 23:57 | links
 
Sen rokās nebija trāpījis jaunības sapnis :) Ar vienu gultni strādā teicami pat šodien




bums, 29.marts 2017, 11:17


Jā, man ir kolekcijā viens 270 modelis, ļoti interesants tehniskais risinājums darba bremzei. Rokturi griežot, tiek saspiesti bremžu diski. It kā vienkārši, bet baigi derētu modernajiem multiem.
17.aprīlis 2017, 12:57 | links
 
Bet spoli ieved Uz lapiņas uzraksti savu tel numuru
Kā saņemšu piezvanīšu Izstāstīsi tuvāk kas un kā
29.marts 2017, 16:23 | links
 
Es mainu ar piemaksu tikai jaunas spoles Tātad dodu spoli /jaunu/pa vairuma cenu noskaitam nost ko var realizēt no tavas un uz priekšu Copē uz nebēdu .....

bums, 29.marts 2017, 15:12

Nu skaidrs!
29.marts 2017, 16:13 | links
 
Es mainu ar piemaksu tikai jaunas spoles Tātad dodu spoli /jaunu/pa vairuma cenu noskaitam nost ko var realizēt no tavas un uz priekšu Copē uz nebēdu .....
29.marts 2017, 15:12 | links
 
Too martinsgrinb
Jebkuram meisteram var trāpītes misēklis Iesaku nest atpakļ to spoli uz to vietu kur Tev viņu laboja Es arī neesmu bez grēka -bet ja spole nav labojama tad klientam piedāvāju to samainīt pret jaunu /ar piemaksu/Un viņa veco laižu reinkarnācijā.Runa neiet par Salmo spolēm Viņiem savs kantoris .Tāpēc Salmo spoles nesiet uz Salmo

bums, 29.marts 2017, 11:25

Sveiks,jā tā ir tā spole,ko nesu tev remontēt.Bet nevainoju jau tevi:)):)Varbūt varu aiznest atkal,lai tu vēlreiz pārbaudītu,ja nekas nav labojams,tad jā,tas būtu ļoti labi iemainīt pret ejošu kādu ar piemaksu.
29.marts 2017, 12:26 | links
 
Too martinsgrinb
Jebkuram meisteram var trāpītes misēklis Iesaku nest atpakļ to spoli uz to vietu kur Tev viņu laboja Es arī neesmu bez grēka -bet ja spole nav labojama tad klientam piedāvāju to samainīt pret jaunu /ar piemaksu/Un viņa veco laižu reinkarnācijā.Runa neiet par Salmo spolēm Viņiem savs kantoris .Tāpēc Salmo spoles nesiet uz Salmo
29.marts 2017, 11:25 | links
 
Sen rokās nebija trāpījis jaunības sapnis :) Ar vienu gultni strādā teicami pat šodien


29.marts 2017, 11:17 | links
 
Nez ko varētu darīt ar spoli,kura kā traktoriņš rūc,kā kkas beržās griezoši rūc,kad griež.Pie meistara vedu,bet nesapratu,varbūt viņš mani nedaudz piešmaucis vai nē.Saprotu,kka visticamāk gultnis kāds beigts!!Nez kur vēl varētu šo spoli uz profilaksi aizvest.Ko lai dara,sezona jau tuvojas,bet ir tā,kā ir??Spole Atemi Spinflex 30 fd.Varbūt kaut kā var atrisināt šo problēmu,bet sezona jau lieliem soļiem nāk:((:((Ko darīt?

martinsgrinb, 26.marts 2017, 23:45


Kā tas saprotams, varbūt meistars nedaudz piešmaucis?
29.marts 2017, 09:00 | links
 
Izmet to krāmu un nopērc normālu spoli.Tas būs izdevīgāk ilgtermiņā un patīkamāk copē.
28.marts 2017, 22:37 | links
 
Nez ko varētu darīt ar spoli,kura kā traktoriņš rūc,kā kkas beržās griezoši rūc,kad griež.Pie meistara vedu,bet nesapratu,varbūt viņš mani nedaudz piešmaucis vai nē.Saprotu,kka visticamāk gultnis kāds beigts!!Nez kur vēl varētu šo spoli uz profilaksi aizvest.Ko lai dara,sezona jau tuvojas,bet ir tā,kā ir??Spole Atemi Spinflex 30 fd.Varbūt kaut kā var atrisināt šo problēmu,bet sezona jau lieliem soļiem nāk:((:((Ko darīt?
iebaaz vati ausiis, lai cirkst


martinsgrinb, 26.marts 2017, 23:45
Ko darīt veči???:(

martinsgrinb, 28.marts 2017, 22:17
28.marts 2017, 22:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager