Spoles remonts

Unikis
nu nu ka tik ne ari man ir Okuma spole ko pirku anglija un nesen salmo veikala redzeju so spoli pa 11.50ls sesus gadus nokalpoja spole un vairaki simti lidaku tika nokerts anglija proti tik lielaka bija 4kg bet videjais izmers 2kg!un tik ar vienu gultni si spole bija!!!un ja nopirks vismaz pa 50ls spoli ar ko vina atskirsies no letas tikai ar cenu un viss!tas ja perk Latvija! arzemes ir citas kvalitate un kvalitates prasibas!
22.maijs 2012, 12:39 | links
 
Tini pīto vai mono?
Ja pīto, tad tā ir normāla parādība, ka uzlien stipri mazāk, kā paredzēts.
22.maijs 2012, 12:36 | links
 
Plus ari uz spoles kasetes noraditais auklas diametrs un ietilpiba neatbilst!man bija rakstits uz match spole 0.20mm 100m bet uzgaja tik 70m nu tas ar nav normali bet kad uztin vairak tad muk nost aukla!
22.maijs 2012, 12:35 | links
 
Lētā gala spoles ir domātas iesācējiem. Tās ražojot tiek paredzēts, ka šo spoļu īpašnieki zivis nepratīs noķert ;)

Tad, kad sāk ķerties zivis, jāpērk kaut kas virs 50LVL, bet jo labāk- virs 150LVL ;)
22.maijs 2012, 12:31 | links
 
lacuks007
tas tocna pa garantiju garantija Salmo ir tikai veikala ka izej no veikala ara nav garantijas un pie visa vainigs tu esi nevis vini!protam ir bijis man ka esmu vainigs bet tad nemaz uz garantiju neesmu gajis!
22.maijs 2012, 12:27 | links
 
lacuks007
nu man taspats esmu tris reizes bijis un nu sajuta tada ka ko tu te atvilkies lasies prom netaisisu neremontesu!bija spole krakskeja kautkas ieksa sis man atbil tas ir normali tam ta jabut!es saku ka aiziesu uz veikalu augsa un panemsu jaunu spoli un tai tadas skanas nabus!nu tas pec 10 min diskusijas panema nakamaja diena pakal aizgaju un to spoli uz tas letes nometa kipa savac un lasies ka tiec un vairak neradies!un pie vainas bija viena plasmasas detlina rokturi kurai puse bija noluzusi bija tik janomaina un klusi stradaja!tagad nesen nopirku Salmo diamond match un kad tin ieksa kautkas strikeja nezinu nemaz vai nest uz garantiju jo tapat atbildes ka tam ta jabut tas ir normali!
22.maijs 2012, 12:23 | links
 
ak jā un par garantijas remontu salmo "lietām" varat aizmirst! vienmer vainīgs būsi tu!
22.maijs 2012, 12:18 | links
 
vispār par Salmo srvisu neko labu nevaru pateikt! un Sīmaņa kungs ir pikts un ļoti neadekvāts atieksē pret klientu! man likās ka nākosais vārds no viņa būs pasol nakuj....
cik reizes esmu bijis pie viņa laikam 3 un ta katru reizi!
22.maijs 2012, 12:16 | links
 
Pilnigi piekritu Lizzy man te bija cope ar spiningu un bija lietus gazes pec tam spole saka ieksa braksket!karozija izdarija savu aizsutiju uz salmo darbnicu sataisija bet aizvakar izvilku lidaku 2.5kg un saka atkal kautkas ieksa striketies pie slodzes!tada sajuta kavini itka salabo bet lai pec kada neilga laika saplist kautkas atkal un lai atkal nes uz salmo remontu!Vienigi ta nav Shimano spole bet gam Mistral OLYMPIC!bija ari ar salmo spolem problemas pec paris copem kautkas ieksa braksk aiznesu uz garantiju meistars saka ka tas ir normali tam ta jabut kad citigak uzstaju tad panema un sataisija tai spolei bija plasmasa detala kas janomaina!
22.maijs 2012, 12:08 | links
 
Shimano spoļu īpašniekiem: ja nepieciešams spoles remonts nesiet tās uzreiz uz Ventspils ielu 50, vai Brīvības gatvi 277. Visu cieņu, bet Salmo servisā tām tiek vairāk nodarīta skāde nekā labums.
21.maijs 2012, 23:34 | links
 
nē ir jau cita spole vienkārši pabiju ārvalstīs un nebija laika.
30.aprīlis 2012, 18:26 | links
 
Tev vajadzēja 23 dienas lai attaptos ,ka uz 1 maiju spolei jābūt gatavai :DDD
30.aprīlis 2012, 12:31 | links
 
Bums!
Kur pazudi?
30.aprīlis 2012, 12:22 | links
 
BUMS Labi būtu ja parādītu Izdarīt varēšu tikai donoru kur lai atrod? Praktiski kājai jābūt līdzīgai? Nav jābūt no tās pašas spoles modeļa? Ko vajadzētu iegādāties salikšanai līme u.t.t.?
Paldies!
7.aprīlis 2012, 10:28 | links
 

Es paņemtu ,bet tiešām daudz darba un nebūs laika Tāpēc ieliku bildi ar pamācību Ja nobriedīsi remontam uzrakstīšu un parādīšu/bildēs/kā uzlikt šinu
7.aprīlis 2012, 09:04 | links
 
Tur ir jāliek šina un neviens Bizonis to krunku neturēs /ir jau taisītas tādas bēdu ielejas/. Ja man netici vari droši aizčāpot līdz Daugavgrīvai,bet es kopā ar ArtursK
7.aprīlis 2012, 08:42 | links
 
nes uz spolu remontu SALMO, eboat piem
7.aprīlis 2012, 00:30 | links
 
tauruss.Ja kāds tev varēs palīdzēt,tad tas ir neviens cits kā tikai -bums !
6.aprīlis 2012, 23:42 | links
 
Ar neveiklu kritienu turot spini rokās rezultāts sanāca tāds ka spole nolūza no pēdas .
Ja bidilde nav te tad to var apskatīt manā galereja! SPOLE - Daiwa RSI 3500 (air ball) (infinite anti-reverse)
6.aprīlis 2012, 22:57 | links
 
Tauta: kur lai saremontā daiwas elektrisko spoli.
31.marts 2012, 07:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager