Makšķerkātu remonts

Lasot šos komentārus secinu ka man ar Salmo servisu ir veicies , cik esmu griezies ( salauztas fīdera spicītes , salauztas spininga augšējās daļas ) , vienmēr visu ir atraduši , piemeklējuši , pieslīpējuši . Man pretenziju nav .
29.marts 2012, 14:16 | links
 
Iedomaajos tagad taadu lietu. Pērkot spicītes, katru reizi japi**nās ar bīdmēru - tipa cik nu tur bi tas diametrs. Tik bieži jau jamās nelūzt lai atcerētos no galvas tos cīparus. Kā nu būtu ja ne tikai rezerves daļas būtu pieejamas, bet arī informācija. Tipa tabulinja ar pirktākie kāteļi + spices diametri...... NG???

Zinu, ka tulīt pasaksi, ka nemāki exelī strādāt vai arī lai nopērku pirktākos, izmēru un pierakstu:)
29.marts 2012, 14:06 | links
 
Paldies!
Gaidīšu ziņu.
29.marts 2012, 13:41 | links
 
iespējams, ka rezerves daļas vēl nav atmuitotas, katru dienu kāds konteiners tiek muitots vaļā, bet vispār visiem pārdotākajiem kātiem jābūt rezerves daļām, ja manīšu, tad padošu ziņu
29.marts 2012, 13:26 | links
 
to: NG-NG
Ja esmu kādu aizvainojis - atvainojos!
Bet fakti ir sausi:
Ar šo fīderi esmu izdarījis ~70 metienus pērnajā sezonā un 6 metienus vakar.
Posmiņš salūza ~10cm no tievā gala tieši perpendikulāri bez kādas garenas šķēpeles
Meistars piedāvāja remontu, jo tādu posmu viņam nav.
Par attieksmi - tas vienmēr ir subjektīvs vērtējums, jo mēs katrs pats sev esam vis-vis-svarīgākais cilvēks uz pasaules.
Savu viedokli nemainu.
Mans sapnis - iegādāties salauztā posma vietā veselu, jo čeku esmu pasējis
Pārējiem večiem - labas vietas iesakām, bet tos, kuri kļūdījušies, nenorokam. Dodam viņiem iespēju mainīties :-)
29.marts 2012, 13:05 | links
 
Tehņika v rukah dikorja,eto kusok metalaloma.Tas pats ir par kātiem.:))
29.marts 2012, 12:56 | links
 
nu gan pigori. Taifunfederi izrādās tomēr ir iespējams salauzt...
29.marts 2012, 12:54 | links
 
no aptuveni 1300 pa šiemgadiem pārdotajiemTaifun fīderiem šis ir pirmais gadījums, kad dzirdu , ka salūzis šis posms, tāpēc nerunā muļķības, veči ir ļoti apmierināti ar šiem kātiem. Par attieksmi servisā, jā, tur reizām sanāk domstarpības, bet ... ja es tur strādātu, tad par mani sūdzētos daudz biežāk :), arī Sīmanis nav dieva dāvana, bet kātus taisa labi. Nu ļoti rets ir tas gadījums, kad kāds kādam uzbrauc, ja dialogs sākas ar labdien, man te tāda sāpe gadījās .... :):):), piedod, ja es kļūdos, tavu pirmo tekstu izprintēju un servisā to pārrunāšu ar večiem, bet ļoti bieži redzu arī klientu attieksmi pret meistariem ne to labāko, tāpēc tādai vienkārši dir...nai negribu piekrist, ja ir problēmas, tad tās jārisina, prasi priekšniecību, izrunāsim kas un kā, 99% gadījumu visu vienmēr atrisinam klientam par labu, ja to var izdarīt
29.marts 2012, 12:03 | links
 
Jā , arī es biju Salmo darbnīcā Daugavgrīvas ielā, lai nomainītu spiningam riņķi, attieksme augstprātīga un vienkārši kretīniska , pie šiem "papagaiļiem" vair jau nu noteikti neiešu un nevienam to neieteiktu . Pretīgi !!!
29.marts 2012, 11:58 | links
 
Kāts maksāja ~20 naudiņas.
Patiesībā nav nekas pret to cenu kā tādu, bet attieksme gan bodē gan darbnīcā bija ....
Pats vainīgs, ka pirki ekonomisko kātu, tagad pats arī bučo
Ja tie ir draņķi, tad nepārdod!!!

Tāpēc šobrīd labāk atdošu tos pašus 7 Ls par labošanu, vai nelielu kapeiku par jaunu posmu citur, bet ne Salmo Daugavgrīvas:-(
29.marts 2012, 11:47 | links
 
ups...Nezinitis,cena iespejams nebus letaka,tapec ja kats nav no dargaiem dazreiz remonts nav izdevigs.Cilvekam par darbu jamaksa un tada veida remonts nav nemaz tik vienkars! Tas gandriz ka kirurgam un par to 2Ls sanemt ir nezeligi! :)
29.marts 2012, 10:16 | links
 
Brivibas iela Eboat.lv tur diezgan kvalitativi remonte.
29.marts 2012, 10:13 | links
 
Vai ir kādam ideja, kur varētu nomainīt/saremontēt fīdera tievāko posmu (aiz spicītes)?
Kāts ir Salmo Taifun FEEDER 3.6.
Salmo Daugavgrīvas ielā vairs negribu iet - tur "ekonomiskās klases" rīku īpašnieki nav cilvēki:-(
Vispār viņi mani pasūtīja - neesot viņiem tādu posmu. Par remontu prasīja 7 Ls
29.marts 2012, 10:08 | links
 
nu cik apskatiju nekadas papildus plaisas nav, smuki parplisis bezmazvai ka nozāģēts, un gardā kur pirku spiningu šiem tā modeļa spices atsevišķi neesot, varbut vel kads var pateikt kur tieši spicītes būtu pieejamas, jo servisu daudz bet izbraukāt visus ir laiks un nauda :D, man tā remontēšana arī īsti nepārliecina
7.septembris 2011, 14:57 | links
 
Priekš testa 5-25g spices remonts 30-40 cm no gala nekādas būtiskas izmaiņas kāta darbībā neradīs. Tik daudz, ka remonta izmaksas nebūs mazākas par jaunas spices izmaksām, ja tādu var nopirkt. Diez vai Salmo ir vienīgā vieta Rīgā, kur remontē kātus. Un ir taču arī citi meistari.
7.septembris 2011, 08:17 | links
 
Salmo servisa vecis izceļas ar savu attieksmi pret klientu....tāpē tur vairs neiegriežos, jo jūtu, ka nevarēšu savaldīties un iedošu bietē. tālāk no grēka, kā teikt!
6.septembris 2011, 19:56 | links
 
Atkārtoju tā ir nepateicīga padarīšana Spiču restaurācija jo šajā gadījumā arī bez ārējās šinas neiztikt .vēl jautājums ? Lūzums ir konkrēti vienā vietā vai plaisas aizgājušas pa blanku .Otra fīča -ja liek ielāpu no iekšpuses strojs mainīsies Tā ka grozies kā gribi dirsa vien pakaļā sanāk Tāpēc teicu ka šis darbs ir nepateicīgs.Jāmēģina sameklēt spici -neba Salmo ir vienīgā vieta :DDDDDDDD
6.septembris 2011, 19:38 | links
 
p.s paņirdzu kad salmo man mēģināja notirgot spici no 270 un pavisam citu akciju un vel 10ls par tadu noplest :D, kad atteicos, šis bezmazvai ar aizvainojumu un smīniņu noteica ka citur tā pat nedabūšot neko labāku
6.septembris 2011, 18:18 | links
 
varbūtu vari ieteikt kā rīkoties? Būtu vecāks spinings mestu mēslainē un daudz nedomājot ņemtu nākošo, bet šis jau 1. copē dabuja nelielu triecienu no vizuļa un pārlūza ~cm 30-40 no gala, pietam patika viņš pēc sajūtām...
6.septembris 2011, 18:15 | links
 
tas spiču remonts ir viena šaizīga padarīšana :DDD
6.septembris 2011, 17:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager