Makšķerkātu remonts

sveiki, varbūt kāds varētu pateikt kur rīgā vel ir makšķerlietu serviss kur būtu pieejamas spiningu spicītes, daugavgrīvas ielā neviena nederēja. Spinings pokee infinity 240 cm 5-25g
6.septembris 2011, 17:05 | links
 
uurmas: Paujautā šeit veikala Garda "ekspertam" ;)
6.septembris 2011, 15:06 | links
 
Vajadzīga informācija.
Kurā veikalā,Rīgas pusē,varētu iepirkt makšķerkātu riņķus.Interesē tādi,kuriem stiprinājums pie kāta ir uz abām pusēm no riņķa.
Jau iepriekš Paļdes.
:))
6.septembris 2011, 14:57 | links
 
Man šodien Rotiņā meistars piedāvājās sataisīt džigkātu, vēl neizlēmu vai nesīšu, gribas jau jaunu. Nezinu, laikam jau aizspriedumi pret remontētiem kātiem, bet varbūt ka nemaz tik slikti nav. Kāda ir pieredze ar tādiem, lūzt tajā pat vietā vai citur? Kādi parasti ir varianti, ļauties lai pats ķīmiķo vai ieteikt kādu konkrētu variantu? Kaut gan, ja gudri izrunāšos, tad "ierīvēšu kanti" un pierunās ka jauns būs 100% jāpērk :)). Vai ir kāds tur labojis? Atsauksmes?
14.jūlijs 2011, 23:08 | links
 
daugavgrīvas 112.tel.29175694.
19.maijs 2011, 19:01 | links
 
Vai riga ir katus labo tikai Salmo un Eboat vai ir vel kada vieta?
19.maijs 2011, 11:14 | links
 
Nori: paldies par padomu. Jaapakalkulee izmaksas un tad jau redzees vai veerts nonjemties. Skjiet blankai nav ne vainas.
Micuks: nosuutiiju pastu.
3.maijs 2011, 22:09 | links
 
marisv za vashi dengi ljubije vashi kaprizi. Ir LV meistars kurš var satjūnēt kātu nejēgā, spēj tik maksāt par materiāliem.
3.maijs 2011, 20:45 | links
 
Marisv ja nu tiešām ir tāda vēlme, tad tehniski tādu apgreidu būs sarežģīti izdarīt, it sevišķi roktura maiņu! Labāk pārdod, un pasūtī jaunu custom kātu ar labāku blanku, titāna riņķiem un visiem navarotiem cik maks atļauj.
3.maijs 2011, 20:40 | links
 
AndriABC. Nu nav tam loomim ne tuvu titaans, un rokturis ir ljooti smagneejs prieksh 1-5 gramu testa. Man 2.40m graphitleader ir stipri vieglaaks. Par minima gredzeniem ir jaapadomaa.
3.maijs 2011, 20:03 | links
 
UL kātam jau neko īpaši neuzlabosi, domāju, ka viņam jau ir titāna gredzeni, vai vismaz SICi, balans UL arī maz ko maina. Vienīgais dizainu salīdzinoši ar Loomi stingri var uzlabot. Ja lieto mono auklu, titāna gredzenu vietā var likt Minima gredzenus, ar lielāku iekšējo diametru un tādu pašu svaru kā titānam.
3.maijs 2011, 19:56 | links
 
Ir doma uzlabot vienu G-Loomis UL kaatinju (TSR801). Uzdevums: maximaals svara samazinaajums ar saglabaatu normaalu kaata balanseejumu un akciju (titaana rinkji, daliitais rokturis, fuji spoles tureetaajs utt.) Ir LV kaads meistars, kas profesionaali nodarbojas ar kaatu tuningu? Nepaarprotiet: kaats ir labs, bet gribas veel labaaku.
3.maijs 2011, 18:04 | links
 
Nevar būt , Rīgā katrā veikalā spices atsevišķi var nopirkt . Domāju ka Ventspilī arī jābūt , tev vienkārši līdz šim nevajadzēja , tāpēc arī neredzēji , pajautā bodniekam .
3.aprīlis 2011, 00:54 | links
 
A es pēctam nolauzu viņu līdz galam, lai varētu pārējo dienu copēt :))
Ventspilī spices atsevišķi nepārdod
3.aprīlis 2011, 00:33 | links
 
Gagarin , ko tu gaudo , tā nav nekāda lielā bēda , tev ir veseli četri varianti :
1 . Pasūti bodē lai atved .
2 . Piemeklē jebkuru citu firmu , kurai atbilst diametrs .
3 . Nopērc jebkuru spicīti ar resnāku diametru un ar smaku smilšpapīru pieslīpē .
4 . Jā nolauzi pašu galiņu , pārlīmē riņķi un miers , būs dažus centimetrus īsāks , un kas par to ?
2.aprīlis 2011, 23:59 | links
 
Irbes upes tēmā ir nelaimīgā atskaite :))
Ehh ... tas kātiņš, vairāki rekordi viņa kontā :) tikai ne pats galvenais - brekša :(
2.aprīlis 2011, 23:16 | links
 
kāts ok, man ar tāds ir. pareizāk sakot brāļa, kas glabājas pie manis :))
palūdz bodniekam, lai atved fīder spices, ja būs jau salmo meistariem, tad dabūsi.

KO COPĒJI?
2.aprīlis 2011, 23:14 | links
 
Sveiks, Ērgli. Vaitad es pirmo gadu ar fīderi? Vienmēr esmu ar pirkstu pārbaudījis (lūgums nepiesieties) , vienmēr... bet nu pienāca tā liktenīgā reize :( pirmā cope šogad, kkā vēl nebiju piešāvies pie metieniem, nu gadās
Salmo Taifun special feeder 90, nav jau nekāds krutais, bet nu kā lai pasaka, mīļš kātiņš, un kāda zive ar to ir vilkta ... :)
2.aprīlis 2011, 23:09 | links
 
jārunā ar bodnieku, no kurienes vedīs spices. ja atvedpar resnu, tad var ar smalku šmilšpapīru piedzīt, bet labāk jau protams dabūt īstā izmēra spices.
2.aprīlis 2011, 23:09 | links
 
Jā, ar to aptīšanos jābūt baigi uzmanīgam. Es ar vienu šādi salauzu, bet izdevās sataisīt, jo nolūza pie paša pirmā riņķa.
2.aprīlis 2011, 23:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager