Makšķerkātu remonts

gagārin domāju, ka var vietējā makšķerbodē sarunāt, lai aizved uz remontu vai atved spices. ja tev salmo kāts, tad domāju,ka lieta pavisam vienkārša, pasūti modelim attiecīgās spices un pēc nēdēļas gatavs.

pirms iemtiena ar pirkstu ar kuru turi auklu vajag pakustinat auklu vai brīvi staigā, jo parasti apmetas liekot aiz muguras.

vispār, a ko tu fīderēji?
2.aprīlis 2011, 23:05 | links
 
tad jau jāsaka, lai uzreiz kādas 3 spices dod, tikai, vai viņi atcerēsies!? :)) Domā tur kkas var atšķirties, nepietiks, ja pateikšu modeli un garumu?
2.aprīlis 2011, 23:03 | links
 
Prātīga doma,tikai iedod to otro posmu līdzi, lai var piemērīt.
2.aprīlis 2011, 22:59 | links
 
Veči!!!!!!!! Šodien gadījās baigā čibele, nu baigi nepatīkamā. Vienā iemetienā pītā laikam bija apmetusies ap galējo gredzenu un fīdera spicīte metot tikš... Jau pirmajā sezōnā salūza pirmā spice, tagad pēdējā, līdz brekšu sezonai vairs nav tālu, bet uz Rīgu tikt man nekādas lielās iespējas nav. Kādas idejas, kā lai pie spicēm jaunām tiek? Parunāt vietējā makšķernieku veikalā, lai braucot uz Rīgu sagādā... kādas vēl idejas?
Liels paldies!!!
2.aprīlis 2011, 22:55 | links
 
Domāju ka var. Bija arī man tāda šaize, ne Salmo kātam un Sīmanis no Salmo sataisīja pāris minūtēs.
1.aprīlis 2011, 17:26 | links
 
man catanai pienāca X diena.
pirmajam un pēdējam riņķim SIC keramika ārā izlidojusi un protams salūzusi.
vai ir iespēja to keramiku atsevišķi nopirkt?
vai riņķi jāmaina?
1.aprīlis 2011, 17:16 | links
 
Es domāju Vairi. :-)))
5.decembris 2010, 16:52 | links
 
Paldies Aivar, nebūtu iedomājies.
5.decembris 2010, 16:52 | links
 
didzisxxx-es jūras kātam diegus pārlakoju ar sieviešu nagu laku!Forša krāsu unt cenas izvēle:)
5.decembris 2010, 15:53 | links
 
Man spininga kaatam paraadijaas plaisa:
Aptinu ar stingru diegu uzliku staipiigu liimi, bet nezinu kaadu laku likt virsuu. Vai ir kaadi ieteikumi?
5.decembris 2010, 12:33 | links
 
Urmass priekš Lukumieša licenzi nopirki,tagad tur vajag!
23.novembris 2010, 18:25 | links
 
pilni copes veikali.napaslinko-ieej kādā no tiem.
:)))
23.novembris 2010, 17:23 | links
 
man atkal vaig ūdas ar karogiem bet nekur vel neesmu maniijis.;(
23.novembris 2010, 17:17 | links
 
gandrīz nekā.vēl tirgo pērnās lietas.svaigs nekas nav pievests!
:)
23.novembris 2010, 17:11 | links
 
Urmaas ko labu bodē noskatīji?
23.novembris 2010, 17:06 | links
 
Gunča56
un vēl ar pilnu autobusu aizbraukšu.ja būs brīvas vietas,ielikšu sludinājumu!
:DDD
23.novembris 2010, 17:03 | links
 
Es Tev Lukumieti , Urmasam tik parādi vietas viņš uzreiz visu pagastu pasauks līdzi.
23.novembris 2010, 16:48 | links
 
Andžus
starp citu ir doma uz pirmo ļadu laist uz Lūkumīti.ja vēlies varu aizvest SALMO Supreme kātiņu.2.4m un tests ja nemaldos tad 7-30gr vai kkā tā.velcei laps.tāpat garažā bez vajadzības mētājas.viss originalish.nekas nav lauzts vai mainīts.ja interesē tad raksti pm.
:)))
23.novembris 2010, 14:54 | links
 
Urmaas domaju ka nevienu neaizskāri, vnk izteici viedokli par konkrēto gadījumu,šaja gadījumā es ar labak būtu samaksajis tos 2 Ls un tulpīti tur pat ari apmainijis. Nevis braukajis entās reizes un pa celu iztērējis 2tik :))))
23.novembris 2010, 14:45 | links
 
p.s.
un vispār-laidīšu uz bod,kko ziemas copei ielūrēt!
:)))
23.novembris 2010, 14:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager