Makšķerkātu remonts

apčakarēt var tikai tos kuri ļaujās!manispēc darat kā zinat.vēlreiz atvainojos,ja kādu,ar saviem spriedelējumiem,aizskāru!
:)))
23.novembris 2010, 14:38 | links
 
Es būtu nepadevies un butu dabujis jaunu spiciti naharen man vajag bojātu stroju?
bet tas katra pasa ziņā ,vnk man riebjas ka copmaņi tiek apcākarēti.
23.novembris 2010, 14:32 | links
 
derexx
neviens jau tevi nespiež to pirkt.bet ja pērc tad pērc to ko gribi,vai to ko vajag.konkrētajā gadijumā,galarezultātā pat spicīte atnāca īsāka kā paredzēta.un tā jau ir lielāka šaize,kā bojātā "tulpīte".ja esat principiāli,tad līdz galam!
:)))
23.novembris 2010, 14:26 | links
 
Kāda starpība cik maksā prece 10 vai 110 Ls vienam 110 Ls nav nekāda lielā nauda citam 10 Ls ir milzīga nauda kāpēc mums ļaut sevi čakaret un pirkt sabojatu preci?
23.novembris 2010, 14:20 | links
 
:)-
23.novembris 2010, 14:13 | links
 
Jau iepriekš ATVAINOJOS par turpmāko tekstu.NEGRIBU AR TO NEVIENU AIZVAINOT vai vēl kānebūt aizskart!tas laikam jums principa jautājums.
bet,manā skatijumā, šajā variantā kkā cauri paspīd kapeiksipēja piegarša!!!
:DDD
23.novembris 2010, 14:08 | links
 
Jā. Par preces garantiju.
:)
23.novembris 2010, 14:04 | links
 
Vieplis
TU taču saproti par ko iet runa?vai ne?
:DDD
23.novembris 2010, 14:01 | links
 
Urmaas, no kādas summas "sākas" garantija?
:)))
23.novembris 2010, 14:00 | links
 
Vieplis
par kādu garantiju var iet runa,ja kāta cena padsmit Ls?dēļ tā ka garantija,~divām nedēļām šķirties no kāta?
:)))
23.novembris 2010, 13:58 | links
 
ja tā darītu, tad beigās točna tas kāts sanāktu dārgāk nekā jauns :))
23.novembris 2010, 13:58 | links
 
tā kā pasūtīju visu augšējo posmu un tas atnāca ar brāķētu "tulpīti", pasaki nafig man labot par paša samaksātu naudu citu kļudu,a? :))
23.novembris 2010, 13:57 | links
 
Urmaas, viens no garantijas priekšnosacījumiem ir pašam nebāzt rokas tur, kur tās nav jābāž.
:))
23.novembris 2010, 13:55 | links
 
Andžus
TU gadijumā neesi sloņķis?Lai mans kādreiz dēļ "tulpītes" sūtītu uz remontu kātu-NEKAD!!!
pašam to izdarīt aizņem pāris min laika.pie nosacijuma,ja tu"tulpīte" ir pa rokai!
:)))
23.novembris 2010, 13:52 | links
 
man salūza Salmo Supreme spinings, augšējais posms, maksāja spinings padsmit latus, pasūtīju augšējo posmu-tas maksāja 9 latus, atnāca mans pasūtītais posms, paņēmu, atnesu mājās, skatos-johaidī gala gredzenā plaisa-laikam gribēja iesmērēt, vai transportējot tā plaisa radās, nezinu, gāju uz bodi atpakaļ, šie sūtīja nu jau manu jauno posmu uz remontu (par to gan naudu neprasīja), pēc nedēļas vai divām (īsti neatceros) atnāca beidzot mans augšējais posms, bet tas gala gredzens, manā skatījumā tomēr kvalitatīvi nebija piestiprināts, laka tā pa pusei tik virsū, un beigās spinings par dažiem cm īsāks kā būtu jābūt.
Rezumē- nebūtu labāk čakarējis savu laiku un piemetis tos 5 ls un nopircis jaunu tādu pašu spini :D Bet tas špinis man bija veiksmīgs, negribējās no viņa šķirties :)
23.novembris 2010, 13:44 | links
 
Chingij
aiznes uz copes bodi un sarunā par remontu.šamie gan aizvedīs,gan atvedīs.un cena nekādīgi nevar būt lielāka par jaunu kātu.cilvēkam mēle ir domāta ne tikai pārtikas stūķēšanai tuvāk kuņģim,bet ari runāšanai.lai veicas!
:)
23.novembris 2010, 13:25 | links
 
E-BOAT.LV Brīvības 277, Rīga

meistars katru darba dienu no 10 līdz 18
23.novembris 2010, 13:19 | links
 
Runājot ka lētāk bus jaunu kātu nopirk nekā labot?
21.novembris 2010, 19:28 | links
 
pats nemaz neriskee, tas nav krievu teleskops!
21.novembris 2010, 19:09 | links
 
Salmo veikals, daugavgrivas iela!
21.novembris 2010, 19:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager