Makšķerkātu remonts

Kāds var pateikt kā visefektīvāk salabot kātu?(Fīdera kāts)
otrajā posmā no spices....
21.novembris 2010, 18:45 | links
 
Viepli nezini cik tas vareetu maksaat un vai radiitaas mikro plaisaas nevar veelaak paraadiities un kaats kluut neizturiigs? Buutu saapiigi, ka shis saluusut pie manas muuza lielaakaas zivs.:-)))
19.novembris 2010, 09:31 | links
 
Nes pie meistara, ieliks šinu un salīmēs.
:)
19.novembris 2010, 08:59 | links
 
Man ir karpu kaats 360cm, divdaligs, parluuza kaadus 55cm no augshas, ko iesakat dariit?
19.novembris 2010, 08:51 | links
 
Neiet runa par tulpīti,bet gan salauztu spices galu.Protams ka var mājās visu darīt,mainīt riņķus uz lielākiem,vai mazākiem,bet spici klāt nu nezinu vai varētu tā izdarīt kā Meistas kas dara to katru dienu un gadiem.
21.septembris 2010, 17:48 | links
 
es atkal esmu darījis tā(gan ne spicītei, bet nakamajiem rinķiem) - uzmanīgi izplēšu ārā vecā grafīta paliekas, nomēru met.rinķa iekšējo diametru, nopērku tādu kas der un ar superlīmi ielīmēju rinķī iekšā. arī ir ok un turas
21.septembris 2010, 15:53 | links
 
Paldies par ieteikumiem.

Nekur nenesu, remontēju mājās. Ar sildīšanu dabūju nost veco un ar superlīmi klāt jauno tulpīti.

Ieteikums citiem pionieriem rinķu sildīšanā - nelieciet pie uguns nolakoto posmu. Lakai gribās degt nevis vienkārši uzsilt :-)). Bišku šoku dabūju, kad tā aizdegās.
21.septembris 2010, 10:13 | links
 
Mēs krievu laiku puikas pieraduši visu taisīt un labot paši.Es pasildu ar lodāmuru un nost ir.
20.septembris 2010, 23:42 | links
 
Veikals Burinieks,Smiltenē. sataisīta spicīte vienkārši super,liels paldies.Veikalam BURINIEKS,Lai veicas arī turpmāk,Veikalam ar pircējiem.Un atvainojos par komentāru,ne jau vienmēr var visu sataisīt tik ātri cik grib pircējs,takā ne asakas.
20.septembris 2010, 20:47 | links
 
Nav nekādas vajadzības nekur nest , to pats vari izdarīt 2 - 3 minūšu laikā .
12.septembris 2010, 21:58 | links
 
Ko Jūs te stenat aiznes uz darbnīcu Brīvības 277 un miers mājās.
12.septembris 2010, 21:32 | links
 
Nebiju domājis līmēt to pašu tulpīti :-)).
12.septembris 2010, 18:51 | links
 
Laikam mani nesaprati, cikiem ir sildīts, nekādu problēmu nekad nav bijis no tā , sliktākā (pašā sliktākā) gadījumā, kad tas darīts jau 5 reizi(uz tās pašas maksķeres), tad gan kādu cm nākas dažreiz nogriezt no spicītes ...Tikai nevajag visu tur nosvilināt līdz baltkvēlei !
12.septembris 2010, 18:51 | links
 
Donka
tu tāds izliecies vai kā?divreiz vienu tulpīti nekad neesu līmējis.līmē normālu tulpīti un viss būs bumbās.jo parasti viņa jānoņem tikai tad kad to sa'jakarē.nu nemaksā viņa tik daudz lai uz viņu taupītu!!!
:)
12.septembris 2010, 18:47 | links
 
īsināt gan negribas.
pamēģināšu tad uzsildīt.

bija doma ar superlīmi likt jauno rinķi, taču ja nu atkal jāmaina? Tad jau sanāk, ka, labāk jauno rinķi likt ar termoplastu, lai nākamreiz atkal var sildīt?
12.septembris 2010, 18:45 | links
 
Donka,esmu tā ķīlējis ne tās lētākās bolonēzes...i ne vainas!
12.septembris 2010, 18:43 | links
 
Donka
beidz muļķoties.protams ka ar šķiltavām pasildi,tik nededzini,un mauc no.tad biku ar nazīti paskrāpē to mellumu un sēdi virsū jauno.tik mazo superlīmīti biku vajag uzpilināt!
:)
12.septembris 2010, 18:43 | links
 
cikiem ir sildīti tie spiču gali nav problēmu, var jau to spicīti saīsinat par kādu cm , nekas briesmīgs jau nenotiks ..
12.septembris 2010, 18:40 | links
 
Stulbi sanāca, rādīju puikam kā jātais piecirtiens un ar spiņa galu uzsitu pa garāžas sienu. Rezultāts - gala rinķim sabira ieliknīši:-((.
Vīri, vai kādam ir padoms, kā dabūt nost to rinķi no spicītes? Uzlikt jaunu mācēšu, bet kā dabūt nost veco?

NG atbildēs bija rakstījis, ka vajagot uzsildīt ar šķiltavām un tad nāks nost. Taču man nav pārliecība, vai grafītu var karsēt un arī NG runāja par ziemas makšķerītēm par kurām nezinu pilnīgi neko.
12.septembris 2010, 18:37 | links
 
1,5 mēnesi tas nav nekas , veikalā ,, Pie Bloma ,, man drīz būs gads kā apsolīja nedēļas laikā jaunu kāta posmu atvest , lai savu brāķi nomainītu , tā vēl jo projām ved , nekad vairs neko nepirkšu tajā veikalā , aicinu arī citus padomāt , pirms kaut ko tur pirktu .
6.septembris 2010, 15:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager