Makšķerkātu remonts


????????
6.augusts 2010, 13:17 | links
 

???????????
6.augusts 2010, 13:15 | links
 
9 cm nepiestiķēsi Tikai jābūvē jauns posms.Vai arī par 9 cm jāsaīsina špinis -pārliekot riņķus lai daudz maz saglabātu stroju.Vēl varētu būt variants montēt nolauztajā vietai džīga spici un to papildināti ar 1vai 2 riņķiem.Pēc maniem aprēķiniem spicīti būtu jāveido 15 20 cm no gala
6.augusts 2010, 13:12 | links
 
Šāds.
SR842-2/7`light fast action 4-8lb 1/16-5/16 0z
6.augusts 2010, 13:10 | links
 
Gary Loomis MBR783C (IMX) Specifications
Material Modulus Graphite (IMX)
Length 6'6"
Weight 4.23oz
Rating Med-Heavy
Colors Grey Graphite
Action Fast
Recommended Line 4-8lb
Lure Handling wt. Range 1/4-3/4oz

Vai šis ?? ja šamais tad visi lielumi un materiāls ir zināmi
Modulus Graphite Modulētais grafīts Pēc stundas uzzināšu vai ir uz vietas
6.augusts 2010, 13:03 | links
 
Bums.
G.Loomis IMX 2.1 m garš 2-9 gr tests 7 riņķi,nolūza 9 cm no spicītes.:(:(:(
6.augusts 2010, 12:51 | links
 
Pele nu tad pasaki kas tas par brīnumšpini -firma tests garums riņķu skaits .Ja tu tā par viņu cepies.:)))
6.augusts 2010, 12:35 | links
 
Es tikai parādiju principu kā to dara .Vienalga ja arī piemeklēsi spici ne orģinālo Riņķi būs jāpārlāgo.Noliec nost tamboradatas un pamēģini :DDDDDDDDDD
6.augusts 2010, 12:33 | links
 
Vienīgais ka riņķu izvietojumam uz špini ir formula līdzīga ,ka ladu izvietojiumam uz ģitāras grifa.Un vēl noteikti jāzin kādām vajadzībām tas kalpos -trollings u.t.t Spiču sagataves var nopirkt internetā ar otrā posma salāgošanu arī nav problēmu ir pārejas.Visi pričendāli rokturim arī ir pasūtami -korķis -spoles turētāji- riņķi Diegi .Ja ir luste un pacietība var uzmeisterot,ko sirds vēlas.
6.augusts 2010, 12:30 | links
 
Bums.
Tu gan esi īsts draugs,tik skaistu rasējumu ieliki,ka laikam likšu nost tamboradatas un sākšu remontēt salauztus kātus.Ja vēl būtu skrūvspīļu un skrūvgriežņu bildīte tad pie spolēm ar varēt ķerties klāt.:):):)
6.augusts 2010, 12:28 | links
 
pele-gribēju spoli remontēt. bet kad sāku sīki izprašņāt, jo pats ar kko rubīju, tad pretī saņēmu augstprātīgu attieksmi-tipa, ko tu te piep..sies. man tur bija specifiska figņa bija. smirdēja ar pēc athodņaka no šamā....bet agrāk tur kātu spices 3 gab. esmu mainījis-kalpo vēl šodien. tur vairs točna nebraukšu, jo gribējās pa mūli vilkt!
6.augusts 2010, 12:22 | links
 
Var jau visu saremontēt-nomainīt ,bet lai izdarītu visu kvalitatīvi prasa laiku.špiņiem ja lauzta spice tad tādu pašu stroju dabūt ir grūti Parasti piemeklē pašas spices -bez riņķiem.Un tad nosien riņķus pēc orģināla.Parasti izmantoju salauztās spices riņķus.šāda štelle izmantojama tikai retiem un dārgiem modeļīem.Salmo špiņiem naf problēmu aizbrauc uz Salmo un nopērc jaunu cena ap 7 ls.
6.augusts 2010, 12:18 | links
 
nu baigās superzivis nav trāpijušās pēc remonta bet tādas līdz 3kg turēja tāka sūdzēties nevaru tur jeu jāskatās ka salauzsts tas kāts
6.augusts 2010, 12:01 | links
 
Kapraci.
Pats esi tur kautko remontējis.Mani interesē atsauksmes.negribās pa tukšo no Gulbenes braukt ar autobusu.
6.augusts 2010, 12:00 | links
 
 
Neko salauztu vairāk kvalitatīvi salīmēt nevar,lai kāts normāli strādātu jāmaina posms.
6.augusts 2010, 11:34 | links
 
tas ir tad, ja sāc ļerināt, ka velkot zivi garantijas kāts salūza. Tā ir normāls, ja pats zini ko gribi. stiep tik spoli un kātu pie meistara.
6.augusts 2010, 11:31 | links
 
Fazator1.
Man kautkā nesilda zemāk teiktais par to Salmo meistaru un tām gultas kāpšanas štellēm.
6.augusts 2010, 11:25 | links
 
var var salīmēt spiningus daugaugrīvas iela salmo darbnīca pats esmu paris taisijis turās nav bijušas problēmas pagaidām
6.augusts 2010, 11:15 | links
 
Sakiet lūdzu kur Rīgā var salabot salauztu spiningu(spicīte nolauzta),un veikt spolei apkopi(nu negriežas vairs nemaz).Un kādas ir atsauksmes,garantijas u.t.t.?Un vai vispār var kvalitatīvi salīmēt spiningu?
6.augusts 2010, 11:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager