Makšķerkātu remonts

salmo remontmeistars ir baigi iedomīgs pūslis ar nelaipnu attieksmi...moš atkarīgs ar kuru kāju no gultas izkāpis...
dēļ kātu spicēm tik tur vērts iegriezties, jo citur nezinu kur var dabūt.
1.aprīlis 2010, 17:02 | links
 
Normark tiešām tikai shimano remontē.Sazvaniju.
Sazvaniju arī Eboat...tur izklausijās ļoti sakarīgs cilvēks pretī un teica,ka noteikti kautko varot darīt.Paldies tiem,kas palīdzēja ar info.
1.aprīlis 2010, 16:50 | links
 
Makšķerlietu servisu piedāvā arī Normark Latvia SIA, (Rīgā, Ventspils ielā 50, tel.67672275) kas ir oficiālais SHIMANO makšķerlietu izplatītājs Latvijā.

Tiek nodrošināts gan garantijas, gan pēcgarantijas serviss un remonts Shimano kātiem un spolēm. Darbu veic pieredzējis meistars un tiek izmantotas tikai oriģinālās rezerves daļas. Tas pats attiecas uz Minn Kota elektromotoriem.
1.aprīlis 2010, 15:46 | links
 
Un gan jau vēl kaut kur ir :)
1.aprīlis 2010, 15:21 | links
 
Eboat- serviss Brīvības ielā 277
Normark- Venstspils ielā 50 (bet tur cik saprotu tikai Shimano)
1.aprīlis 2010, 15:20 | links
 
Vai tiešām Rīgā vienīgais makšķerlietu serviss ir Salmo???!!!
1.aprīlis 2010, 14:52 | links
 
Lauric, nu Tu pareizi saprati :)) nav man nekāda sakarā ar lēto galu un antireklāmu.
Lociņu salauzu foreļojot- neveiksmīgi iemaucos bebra alā un krītot sanāca salauzt lociņu.
Bet vispār par Shimano spolēm varu pateikt tikai to labāko, ir man dažas arī no lētā gala, pirktas pirms gadiem 5-7 un iet vēl tagad :)
31.marts 2010, 21:26 | links
 
OKUMA laba spole un lēta. Veiklā labāk nopērc:-). Pludiņā uz Slokas ielas bija, vismaz pagājušājā gadā...šogad neesmu bijis:-)_
31.marts 2010, 20:47 | links
 
Neko nezinu par OKUMA,sorry.Pieredze nāk ar laiku un nu nepērku nezināmas izcelsmes un kvalitātes preces.
31.marts 2010, 20:39 | links
 
laurīc.tev taču būs lieka,nevajadzīga okuma:)
31.marts 2010, 20:24 | links
 
Grozs
Es nevienam neko personīgi nepārmetu (ne pārdevējam, ne menedžeriem), bet ja godīgi tracina Salmo politika.Varbūt man neveicas, bet cik esmu iegājis Salmo veikalos nekad bez "pārsteigumiem" neizpaliek,. Starp citu arī "Ēsma" ne diesko, kāpēc,tāpēc ka reiz pārdevējam pajauāju par vobleriem....kur mani aizveda...pie cenas no 17-25Ls. Labi ka salīdzinoši daudz saprotu no makšķerēšanas:-). Lielākie vairumtirgotājs, bet cenas:-)... .
Man ir labi zināmas pašizmaksas pāris lietām, līdz ar to es varu arī spriest par veikala cenām un tas uzcenojums....ir vienkārši dramatiskis lai neteiktu vairāk, diemžēl, bet nākās pirkt. Tas gan lielākajā daļā Mveikalu. Cenas nav samazinātsa(atlaides īsti neskaitās). Un tad brīnās ka sūdīgi iet biznes. Ja nemaldos peļņas procents ES ir apmērām 15-20%(neesmu ekonomists), bet LV vismaz 100-300%.:-)
31.marts 2010, 20:24 | links
 
Sorry,pateicība jeskam...sajaucu! :)
31.marts 2010, 20:21 | links
 
eMKa,paldies par shimano lētā gala antireklāmu. :) Noderēs tāda info. :) ceru,ka dārgākas nav tik švakas.Vnk ir doma iegādāt.
Par remontiem.....tas,ka man slikti saremontēja nenozīmē,ka es tur vēlreiz neiešu.TAČU,tad es daudz nopietnāk pieiešu tam visam.Jo uzticība zudusi.....
31.marts 2010, 20:21 | links
 
eMKa
Pilnīgi Tev piekrītu
Man tieši tādas pašas problēmas bija ar spoli, tagad stāv divas shimano ar līdzīgām problēmām-vienai lociņš 2500, bet otrai (to gan nenesu) netin auklu kā vajag un neatlec lociņš9tā gan 1000) abas catana:-)
Par kātu remontu nemāku teikt...riņķus pats pietinu(protams ne tik smuki), bet parastajam mach kātam spici nedabuju, lai gan katru reizi teica lai pēc nedēļas pienākot:-)
31.marts 2010, 20:14 | links
 
Ješka
Es necenšos nevienam nekādā veidā likt ieprikties vai remontet savas lietas kādā konkrētā vietā.
Tomēr no Jūsus puses nepelnita kritika Salmo virzienā. Tie puikas ir ļooooti daudz darījuši maksķerēšanas kultūras attīstībā.
Nepilnības ir bijušas un vistacamāk, ka būs vienmēr. Jo ar ko gan mēs cīnisimies brīdī, kad viss būs sakārtots?
:)
31.marts 2010, 20:13 | links
 
grozs,speciāli tev lai atskaitītos pameklēju vairāk par to savējo spoli internetā.LINEAEFFE ražo Itālijā.Glūži kautkāda kitaiskā vai made in centrāltirgus nav.Bet arī neslavēju.Nekas dižs no tās spoles nebija un nav.Bet ne par to ir runa.Viņiem bija praktiski identiskas detaļas manai spolei.Toreiz nomainija lociņu,rullīti un gultni.Taču nekas tur negriezās.Tehnika man nav sveša lieta un varu vienu pateikt,ka tas darbs bija izdarīts slikti un ar lielu nolaidību un bezatbildību.Respekts pret tiem krieveļiem ir 0.Ar pareizajiem instrumentiem es pats varētu visu saremontēt,taču man nav tādu štrumu,kā viņiem servisā.Tā lūk.
31.marts 2010, 20:09 | links
 
Nu par vienu un to pašu runājam,tad man laikam sanāk tā,kā Tu runā,ka nolauzts resnais gals.Bildē viss ir skaidri redzams.Abi posmi ir vesali,bet vajag ielīmēt tikai to resno savienojumu,kā Tu saki. :)
31.marts 2010, 19:55 | links
 
Salmo darbnīcas večiem cepuri nost, protams ir lietas kas man arī nav patikušas.
1. Shimano spoli vienreiz salaboja (lociņš bija izlūzis), otreiz pasūtīja dillēs, tipa ej meklē kaut kādu parstāvi, tā arī nekur neaizgāju, nopirku jaunu Shimano spoli, bet citu modeli :))
2. Salmo spiningam bija viens riņķis izļurkājies, bija jāpārtin, it kā viss OK, bet diegs ar ko pietīts rinķis pilnīgi citā krāsā, it kā sīkums, bet.....
31.marts 2010, 19:55 | links
 
Gross
Nu nav tas Salmo nekāds dieva iestādijums...starp citu sen vairs bez vajadzības neeju iekšā, bet reizēm spiež, kaut vai tās pašas spices servisā. Starp itu arī motilis ir dārgākais rīgā un man liekas ka ne tikai rīgā (visur 50Ls, salmo 60), bet vai kāds iedomājas ka pašizmaksa motilim ir ne vairāk kā 15Ls kilogramā-parēķiniet varku. Vēl viens piemērs....gribēju 0.08 un 0.1 aukliņas. Bija kaut kādas atlaides parastai Sigmai. Paņēmu 0.08 apčamdiju, paņēmu 0.1 citu bez atlaides(protams labāku un dārgāku), tā 0.08 bija resnāka. Pajautāju pārdevējam kāpēc tā, atbilde"nu ko tad jūs gribat par tādu naudiņu". šajā gadijumā jau neiet par naudu runa, bet par cilvēku čakarēšanu-nu un tad ka lēta, sūdīga, bet izmēru jau katram vajag tādu kādu vajaga.
Starp citu arī brāķēto mantu veikals pagrabstāvā ir stipri dārgāks kā normālā makšķernieku veikalā par attiecigu kvalitatīvu mantu.
Tālūk:-)
31.marts 2010, 19:53 | links
 
Salmo darbnīcā veči saremontēs Salmo inventāru ātri, nedargi un kvalitatīvi, jo Salmo inventara rezerves daļas bieza slāni ir atrodamas darbnīcas noliktavā. Kas attiecas uz citiem brendiem, jāvadaas no situācijas. Ja noliktava ir Daiwas gultnis, vai Shimano zobrats, tad meistars labos. Ja šo lietu noliktavā nav, tad ieteiks vērsties pārstāvniecību servisos.
Lauri, Tu atnesi hvz kādu draudzīgās tautas republikas spoli un tagad cel neslavu šobrīd labākajiem LV meistariem. Nu nevar viniem but uz vietas jebkurs Tev vajadzīgais ķinas štrunts. Stipri apšaubu, ka meistars izsniedzot salabotu spoli Tev to nenodemonstreja. Parasti problemas noversana tiek paradīta pirms naudinas iekasēšanas. Meklē, lūdzu, problēmu arī sevī!
31.marts 2010, 19:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager