Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
Griezējs, Tevi LČ nemaz neredzēju...pēc sačiem uzreiz ātri aizlaidām prom (tiesnesim uz šanci jāiet bija).Tas nu tā, kilka man iedeva Tavu nr., rīt sazvanāmies...ir šādi tādi jautājieni.A par DS interesējos dēļ 2. posma:), jo ar džerkiem tak tur nebūs aršana:).
31.maijs 2010, 19:56 | links
 
Rīt es copēšu, zander season opening taču, un kad copēju, man phonu nepatīk cilāt. LČ biju jau no 4dienas vakara, vispābā ;) Es tur Izumi pārstāvēju nedaudz. 5dien no rīta pacopēju, bet 6dien par tiesnesi biju.
31.maijs 2010, 20:04 | links
 
Shon 1. reizi meegjinaaju dropot...iisteniibaa nepatika...kaa juus to darat 10-30metru attaalumaa taa arii nesapratu...veejsh izpuush cilpu un viss...10 - zem kaajaam veel bij okeij...kko vareeja saprast...rezultaataa uz klasisko dzigu 15 zandarti un smuks asaris..uz drop shotu 0 :(
Sapratu ka tas nav mans...klasiskais dzigs...texas rig un carolina man tuvaak sirdij :)
1.jūnijs 2010, 16:24 | links
 
Nu redz, katram savs. Tev Jig ir piemērotāx, citiem vobleri, vai ar dzīvo :)))
Nu Jun1 tas laix ... Vēšš tiešām liels, bet 10m attālumā točna varēja dragāt. Vismaz tur, kur bijām. Un ar 20g svinu, grunti arī juta.
Kad mēģināju Carolina, man neiepatikās. Tas savukārt naf priekš manis. Bet Mirtins gan taisās Carolinistos / Texasiešos iestāties :)))))
3.jūnijs 2010, 20:55 | links
 
Griezēj, DS jūrā arī strādā ?
4.jūnijs 2010, 09:10 | links
 
Griezeejs - ir jau iegādāts un ir rezultāti. Pagaidām gan īpašinav ar ko lielīties... mēģinu saprast sistēmu... ja izdosies... tad palielīšos :DDD
4.jūnijs 2010, 10:19 | links
 
Mirtins -> Rezultāti ir pozitīvi, vai ar citu zīmi? :)))
Marix -> Varbūt. Neesu mēģinājis jūrā. Daugavā jūras asarim garšoja riktīgi :)
4.jūnijs 2010, 10:29 | links
 
Jūrā ir mēģināts, bet tad kad asars pienāk pie krasta rīt izšķīlušās zivtiņas, citi paņēmieni ir efektīvāki, jo var ātrāk lielākus laukumus apcopēt.
4.jūnijs 2010, 10:34 | links
 
Kad saķersiet,tad
4.jūnijs 2010, 10:44 | links
 
Es ar laikam ar mazu Jigu vai rotu mēģinātu. Kā jau esu raxtījis, lieliem laukumiem / meklēšanai DS naf diezko piemēroc.
Uzraxtīju turpinājumu par nedaudz Jun1.
4.jūnijs 2010, 10:46 | links
 
Bijām trešdien Rīgas ezerā.Pirmais zemmērs pieteicās ap 9.30,otrais pēc stundas.Trešais un 4 asari pietiecās pārdesmit minūtēs,laikam uzgājām virsū.Kopumā ar copi apmierināts.Kopā paņemts 1 mēra zanders un 4 asari.Jaunais shininghami 2,60 kāts 7-27 gr ir labs (ciets) un nav vajadzības skatīties uz spici,čomam ir Salmo DS kāts 2,70 m bišku mīkstāks tests 10-30 gr.Paldies Griezējam par saturīgu rakstu CL!
4.jūnijs 2010, 11:29 | links
 
Asari ir stulbi.Redzēju krievu super video kur ašuks uzrāvies uz rotiņa pie laivas vēl paķer tvisteri - vot tas bij skats- tā kā viņam pofig ka rotiņš mutē -vēl viņam vajag otra copmņaņa gumiju vēl paķert-tā viņi ar diviem kātiem izvilka vienu ašuku .Rij visu kas kustas.
Strāda DS arī jūrā tikai aktīvi jādragā - Pavelc ,pakrati galu ( to otru ar var pakratīt :) )) ,atkal pavelc un šamais jau bliež.pacēlu svinu kādus 10 cm līdz zivtiņai ,,liekais gals tirinājās līdz un netraucēja. Viņi ņēma pie grunts un uz pavilkšanu.Uz vietas tirinot bij švaki.
Vakar/šodien naktī patirināju Augstrozē (iegāju iekšā tikai ap 23 ,,, nikuja nebij copes,,,pārgāju uz džigu -ar nikuja....tā kā ja ir nikuja tad viņš ir pamatīgs.
4.jūnijs 2010, 15:41 | links
 
Viens variants asariem un zandartiem
9.jūnijs 2010, 11:31 | links
 
Labdien, biedri! Vēlos lūgt speciālistu viedokli/ieteikumus....
Pirmoreiz pagājušogad uzzināju par DS un nolēmu izmēģināt, protams, ka nekas no tā nesanāca :) Šogad nolēmu pievērsties šaj lietai cītīgāk un vakar pat iegādājos DS kātu :) šorīt Daugavā pamēģināju paDSot, un, protams, atkal nekas no tā nesanāca - spēcīgs vējš un pieredzes trūkums...
Jautājums par auklas stāvokli pēc iemetiena - vai jūs to turat nostipetu visu laiku, vai tikai pa briižam pievelkot? Lielākā attālumā nejūtu vai svins neatraujas no grunts, tāpēc nesaprotu, kurā brīdī tā gumijas zivtiņa spēlē un kurā vienkārši peld? Kādā amplitūdā/virzienā tas kāts jātirina, lai būtu pārliecība par ēsmas spēli? Padalieties pieredzē ar info, vizuaalo informāciju (video u.c), visi taču mēs kādreiz kautko sākam no nulles ;)
Ne asakas!
13.jūnijs 2010, 15:21 | links
 
MrOizo, es arī vakar mēģināju Daugavā DS un arī rezultāts līdzīgs:).Man liekas, ka vislabākais ir mēģināt mierīgā laikā un kopā ar kādu spečuku, lai var redzēt kas un kā...Tagad esmu nobriedis vēl kādu reizi pamēģināt Ventā!
13.jūnijs 2010, 15:45 | links
 
Tā jau ir, kā Tu saki, Buks! Norimsies vējš un būs jāprovē kādā vakarā pēc darba iemest, paeksperimentēt.
Izlasīju visu forumu, paldies Aakkim par filmiņām, tikai vienā redzēju, kā jeņķu copmanis rausta to kātu, no malas izskatās, kā zacepu raustītu. Vai tad tik brutāli to dara DeSojot?
13.jūnijs 2010, 17:27 | links
 
Čau visiem. Sen gan neko neesmu rakstījis, nu bet mēģināšu palīdzēt.
Mr. Oizo
Ja nejūti grunti- jālieto smagāks svins.
Auklai visu laiku vābūt nospriegotai, jājūt kur atrodas svins.
Stiprs vējš, protams, ļoti traucē, bet ir iespēja mest pa vējam.
Tirināšanas virzienam nav nozīmes, parasti gan visērtāk sanāk no lejas uz augšu- spinings apm.45grādu lenķī. Spininga spice tiek piepacelta no lejas uz augšu apm.10cm(tas var mainīties atkarībā no svina attāluma līdz māneklim, kā arī ir tieši saistīts ar iemetiena attālumu).
Raustīšana- apm. 2-3 reizes sekudē.
Tas viss, protams, ir nosacīti un mēdz būt daudz papildus apstākļi(vējš, straume, dziļums u.t.t.).
P.S.
Kad pirmo reizi trāpīsi uz zivju bara, viss arī būs skaidrs, nekā tur sarežģīta nav.
13.jūnijs 2010, 17:39 | links
 
brasco23
nu mans no dr..š varbūt neko nesaprot bet interesanti ka var raustīt 2-3 reizes sekundē manam naf tads atrums un dropšotot laikam nevarēšu
13.jūnijs 2010, 18:20 | links
 
mlg2
Nezinu, ko tu saproti ar vārdu "raustīt", bet ...
Es biju domājis ar vārdu "raustīt"- spinings spices piepacelšanu, pavilkšanu uz sāniem u.t.t.
13.jūnijs 2010, 18:32 | links
 
viss normāli:)mans vienkārši atcerējās Griezēja pamācības
13.jūnijs 2010, 18:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager