Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
Ahoi! Neesmu nekad ar drop shotu neesmu spiningojis, tapēc lūdzu iesakiet, kā tur ir ar tiem gramiem? uz diviem metriem svaru likt tādu pašu kā džigojot, vai tur kkas mainās ?

Snaiperis, 3.augusts 2016, 23:48


Noteikti lielāku kā jig. Mana vienkāršā formula būtu vismaz 2x vairāk kā uz jiga. Es drošivien liktu visus 5 mierīgi. Daudz kas atkarīgs protams no kāta. Tieši šodien iefilmēju video par šo tēmu. Drīzumā ielikšu.
4.augusts 2016, 00:14 | links
 
Ahoi! Neesmu nekad ar drop shotu neesmu spiningojis, tapēc lūdzu iesakiet, kā tur ir ar tiem gramiem? uz diviem metriem svaru likt tādu pašu kā džigojot, vai tur kkas mainās ?
3.augusts 2016, 23:48 | links
 
Iesakiet spiningu cenu kategorijā ap 100 daugavas zandartam, lai var ds un kādreiz arī jig. Pašam ir st croix 3-10 gr, bet nu liekas ka būs pa mazjaudigu, tomēr tur tie svini resnāki. Varbūt kādam ir kas lietots un vairs nevajadzīgs? :)
3.augusts 2016, 22:36 | links
 
Ja ir jāpiesien sakabe pie pītās vai flukarbona, izmantoju polomora mezglu (flukarbona gadījumā tas nav labākais, bet citu nezinu flukarbonam). Bet Flukarbona un pītās savienošanai izmantoju to daiwas mezglu sienamā mezglu, bet bez daiwas sienamā (ar parasto boilu verpeja adatu).

sigi, 24.jūlijs 2016, 11:14


Pamēģini šo mezglu. http://www.copeslietas.lv/site/video/player/2643-drop-shot-mezgls.htm
Āķi tur daudz labāk kā palomars.
25.jūlijs 2016, 08:59 | links
 
Ja ir jāpiesien sakabe pie pītās vai flukarbona, izmantoju polomora mezglu (flukarbona gadījumā tas nav labākais, bet citu nezinu flukarbonam). Bet Flukarbona un pītās savienošanai izmantoju to daiwas mezglu sienamā mezglu, bet bez daiwas sienamā (ar parasto boilu verpeja adatu).
24.jūlijs 2016, 11:14 | links
 
artig, ņemo vērā, ka dažreiz nozīme ir tam, cik tālu āķis ar mānekli ir no grunts, tad jau esmu sasējis dažādas DS pavadas ar dažādiem garumiem. Lai nebūtu katru reizi jāparsienas, es pie pītās piesienu sakabi un flukarbona DS pavadas mainu pēc vajadzības. Iespējams, ka tas nav pareizi kāda izpratnē, bet mani apmierina, nepatīk čakarēties ar siešanām..
24.jūlijs 2016, 11:11 | links
 
Man jautājums dropšota speciālistiem,kā labāk fluriķi ar āķi siet pie pītās,vai pa taisno,vai ar griezulīti,cik liela nozīme ir tam,vai ietekmē to spēli!Paldies!

artig, 24.jūlijs 2016, 09:31


Speciālists neesmu, bet ja uzsiesi griezuli 99% ka šķirsies no aukšējā spininga riņķa keramikas, un man vislabāk patīk vai nu burkāna sējums, vai arī slikts nav Daiwas sienamais ātri un ērti, kad piešaujas.
24.jūlijs 2016, 09:37 | links
 
Man jautājums dropšota speciālistiem,kā labāk fluriķi ar āķi siet pie pītās,vai pa taisno,vai ar griezulīti,cik liela nozīme ir tam,vai ietekmē to spēli!Paldies!
24.jūlijs 2016, 09:31 | links
 
Cik sapratu no rakstītā ka dropšotam vajadzīgs kāts no 2.20-līdz 2.40 ar ātru līdz šuper ātru akciju un testu līdz gramiem-vismaz 20.
8.aprīlis 2016, 12:24 | links
 
Es ar iepilināšu...
Pagāšsezon dropoju no laivas Daugavas žani ar 7 pēdu (2,13 m) gariem kātiem (spinis un kastings) un priekš sevis sapratu ka pa īsu. Jo kad rudens žanim vajadzēja likt 1,5 m garu sistēmu (to arī minēja Martins_) iemest bija galīgi nekonfortabli. Iemetienu bija jātaisa no sāniem kas ne vienmer ir ērti izdarāms laivā. Kolega strādāja ar 2,59 m kātu un tā lieta bija daudz ērtāka.
Tagad esmu jauna "rudens-žaņa" kāta meklējumos un noteikti tas būs 2,30-2,40 robežās.

Ps. pie vai zem laivas var dropot arī ar ziemas kātu:)

kaspars71, 8.aprīlis 2016, 10:24


Ar ziemas spinigu - apm 1 m garu es dropoju zem laivas . Parasti viegli dreifējot kad meklēju kur zive grozas. Tikai ašuki ir gadījušies. Pagāšgad sāku izmanot fiksi izmetamo boju tajās vietās. Uz pudeles uztinu auklu ar svinu , kur aktīvi sāk ņemt ,lai nepazaudētu vietu ,uzreiz ielaižu boju . Padreifēju gabaliņu nost ,kamēr izlaižu enkuru ,tad ar lielo ds kātu sāku apstrādāt vietu pie bojas no gabala . Uz ašukiem gāja labi.
8.aprīlis 2016, 11:01 | links
 
Kad pirku savu Croix, tad man sākumā piedāvāja pirkt 2.30m garo, kas ir ekstra fāsts un domāts tieši džigam.. pieļauju, ka dropšotam ar garākām pavadām arī būtu izcils. Ņemot vērā, ka gribēju universālāku kātu (kas der arī twičam), tad paņēmu 2.13m fast versiju. Esmu pilnībā apmierināts, bet pie garākām drop shot sistēmām, piekrītu, varētu kādam būt par īsu.

Tas par cenu kategoriju līdz 250 eur.
8.aprīlis 2016, 10:57 | links
 
Es ar iepilināšu...
Pagāšsezon dropoju no laivas Daugavas žani ar 7 pēdu (2,13 m) gariem kātiem (spinis un kastings) un priekš sevis sapratu ka pa īsu. Jo kad rudens žanim vajadzēja likt 1,5 m garu sistēmu (to arī minēja Martins_) iemest bija galīgi nekonfortabli. Iemetienu bija jātaisa no sāniem kas ne vienmer ir ērti izdarāms laivā. Kolega strādāja ar 2,59 m kātu un tā lieta bija daudz ērtāka.
Tagad esmu jauna "rudens-žaņa" kāta meklējumos un noteikti tas būs 2,30-2,40 robežās.

Ps. pie vai zem laivas var dropot arī ar ziemas kātu:)
8.aprīlis 2016, 10:24 | links
 
Nu nezinu, gaumes lieta tas garums. katram savs, kuram ērti, kuram neērti..sliktam dejotājam arī olas maisa. Man ir garums 1.90m..bija pirms tam labs kats 2.13m..copeju tikai no krasta Rīgā. Desot bija labi, fast akcijas, tagad desoju ar ex fast 1.87m..man ir ērti, nekas nav par isu, viss notiek, patik!
7.aprīlis 2016, 22:37 | links
 
Manā saprasšanā īsie ir copei no laivas un garie copei no krasta. No krasta varētu sākt ar 2,4m. Bet tas jau ar nav ar cirvi sienā tēsts.

urmaas, 7.aprīlis 2016, 13:43


Šī nu gan ir gaumes, pieraduma un 'kā pašam ērtāk' lieta! Zinu cilvēkus, kuri no laivas copē ar 2,7m spiningiem un ļoti veiksmīgi ;)
7.aprīlis 2016, 17:38 | links
 
Manā saprasšanā īsie ir copei no laivas un garie copei no krasta. No krasta varētu sākt ar 2,4m. Bet tas jau ar nav ar cirvi sienā tēsts.

urmaas, 7.aprīlis 2016, 13:43


Nē ,,, ir tā - Īsie ir īsajiem bet garie garajiem :)
7.aprīlis 2016, 16:30 | links
 
Manā saprasšanā īsie ir copei no laivas un garie copei no krasta. No krasta varētu sākt ar 2,4m. Bet tas jau ar nav ar cirvi sienā tēsts.
7.aprīlis 2016, 13:43 | links
 
Ja cope notiek "pie kājām" tad nav ne vainas, citādi varētu būt par īsu gan..
Ar 2,30 liekas ok.
7.aprīlis 2016, 13:41 | links
 
Cik saprotu par tiem īsajiem kātiem jūs runājat par copēšanu no laivas, vai ne? Man ar savu 2.13 no krasta ir sajūta daudz par īsu.
7.aprīlis 2016, 13:27 | links
 
skanīgu vajag toč, vienīgi ar 1,80m var būt grūti žvidzināt šad tad, jo bij reizes, kad tas rupucis gribēja, lai svins ir savu 1,5m zem mānekļa...
7.aprīlis 2016, 12:49 | links
 
Nu katrs jau interpretē pa savam un pielāgo savām ērtībām. Ja vienam patīk to darīt ar 3 metrīgu parabolu un viņam ķerās, tad lai turpina tā darīt :)
7.aprīlis 2016, 11:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager