Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
Bračiņ. Neko neesmu metis pie malas. DeSa ari āfrikā ir DeSa. :))
24.novembris 2014, 20:36 | links
 
Sveiki, kolēģi,
Jautājums pieredzējušākiem drop shot matadoriem - iemēģināju drop shot (pie pītās auklas cilpu cilpā iesēju apmēram 1.5m fluorokarbonu, tā galā svinu, apmēram 30-40 cm no svina ar Palomar mezglu iesēju ofsetāķi) un rezultāti patīkami pārsteidza - asara un līdaku atsaucība bija ievērojama. Bet ir divas problēmas:
1) daudz nerealizētas copes - tas laikam tāpēc, ka lietoju ofsetāķi?
2) pāris nopietnas līdakas nokoda 0.27 fluorokarbona auklu vietā, kur āķis iesiets fluorkarbonā.
Saki lūdzu, kā un vai iespējams šīs problēmas risināt?
Paldies!

esjauneko, 21.augusts 2014, 11:46


Nu par baigo speciālistu sevi saukt nevaru bet mācījos 3 gadus atpakaļ pie Griezēja un Urmāsa . Abi gan jau tam metuši ar roku bet es spītīgi palieku uzticīgs Ds-am. Man patīk,un lomi ar priecē zandarti,asari . Šogad pat pārgāju tīri uz gumiju -labi gāja.Sevišķi uz asariem labi.Iekabināju jebkuram kas darbojās ar mikrodžigu.Vismaz tiem ar kuriem kopā biju uz copi. Uz zandartiem tomēr pieturējos pie pārbaudītas lietas - ēdamgumijas vietā 90% gadījumu lieku mailes fileju (gareniski nogrieztu) .Rezultāti bij labi.

Te palasījos un ieraudzīju vienu kļūdu.Fluorokarbonu nevajag likt tik tievu .Es lieku 0,32 - 0,34 . Labāk spēlē zivtiņa un neviena līdaka ar vēl nav pārkodusi f-karbonu . - šogad divas . Ofset ar nekad nelieku ,lieku tikai izcili asus āķus - 0 izmēra moskīts ( pie Zarazas nopērkams) ,otru japānu nosaukumu neatceros bet ar ļoti labs - owners pat klāt nestāv. Asu āķi vajag jo cope atšķiras no parastās džiga vai dzīvās un vajag strauji iedot zanderam pa mūli ,asarim tā nevajag. Izcils rezultāts bij vasarā ,jūrā uz ašukiem kad zivtiņas vietā liku sliekas - sliekšots :) . Ds ir foršs .
24.novembris 2014, 20:23 | links
 
Labdien.
Ar džigu un visiem tā paveidiem esmu iepazinies tā tuvāk tikai šogad, un darot rodas jautājumi.
Saprotu, ka džiga izmantošana ezerā, kur ir dūņu slānis ir vairāk kā neefektīva, tapēc rodas jautājums par to, vai šādās vietās būtu ieteicams vai iespējams strādāt drop shot tehnikā?
Vienkāršāk, kādi varētu būt padomi, par gumiju dancināšanu ezerā, kura grunti klāj dūņas?
Un interesē arī "esjauneko" uzdotā jautājuma atbilžu varianti!
Paldies.

suupys, 22.novembris 2014, 14:15


Esmu mēģinājis arī sekojošu sistēmu - klasiskais džigs (manā gadījuma MJ vai vieglais džigs) un pavisam nedaudz augstāk, samērā īsā pavadā, neliels āķītis ar kādu tvistergumiju. Tendence tāda - augšējais salasa mazo asari, bet pats džigs - jau rupjāku. Bet, protams, gadās arī pārsteigumi. Šo sistēmu provēju vasarā, kad traucēja nevis dūņas, bet zāles paklājs upē.
22.novembris 2014, 15:12 | links
 
Ja virs tās mīkstās grunts tomēr ganās žanis un ašuks, var droši mēģināt DSot, līdakai gan otvodnojs būs saistošāks. Bet pamēģināt der visus variantus.
22.novembris 2014, 15:08 | links
 
Labdien.
Ar džigu un visiem tā paveidiem esmu iepazinies tā tuvāk tikai šogad, un darot rodas jautājumi.
Saprotu, ka džiga izmantošana ezerā, kur ir dūņu slānis ir vairāk kā neefektīva, tapēc rodas jautājums par to, vai šādās vietās būtu ieteicams vai iespējams strādāt drop shot tehnikā?
Vienkāršāk, kādi varētu būt padomi, par gumiju dancināšanu ezerā, kura grunti klāj dūņas?
Un interesē arī "esjauneko" uzdotā jautājuma atbilžu varianti!
Paldies.

suupys, 22.novembris 2014, 14:15


"Otvodnoj povodok" varētu palīdzēt
22.novembris 2014, 14:31 | links
 
Labdien.
Ar džigu un visiem tā paveidiem esmu iepazinies tā tuvāk tikai šogad, un darot rodas jautājumi.
Saprotu, ka džiga izmantošana ezerā, kur ir dūņu slānis ir vairāk kā neefektīva, tapēc rodas jautājums par to, vai šādās vietās būtu ieteicams vai iespējams strādāt drop shot tehnikā?
Vienkāršāk, kādi varētu būt padomi, par gumiju dancināšanu ezerā, kura grunti klāj dūņas?
Un interesē arī "esjauneko" uzdotā jautājuma atbilžu varianti!
Paldies.
22.novembris 2014, 14:15 | links
 
Sveiki, kolēģi,
Jautājums pieredzējušākiem drop shot matadoriem - iemēģināju drop shot (pie pītās auklas cilpu cilpā iesēju apmēram 1.5m fluorokarbonu, tā galā svinu, apmēram 30-40 cm no svina ar Palomar mezglu iesēju ofsetāķi) un rezultāti patīkami pārsteidza - asara un līdaku atsaucība bija ievērojama. Bet ir divas problēmas:
1) daudz nerealizētas copes - tas laikam tāpēc, ka lietoju ofsetāķi?
2) pāris nopietnas līdakas nokoda 0.27 fluorokarbona auklu vietā, kur āķis iesiets fluorkarbonā.
Saki lūdzu, kā un vai iespējams šīs problēmas risināt?
Paldies!
21.augusts 2014, 11:46 | links
 
Nezinu par ko un kam tu netici bet:
http://www.youtube.com/watch?v=sTGmztiBR14#t=552
Es stāstu kā ir. :)

urmaas, 3.janvāris 2014, 17:45

cik esu dzirējis ka dziļumos zivis nedzīvo jo tur nav skābekļa tas ir par ezeriem domāts
4.janvāris 2014, 07:28 | links
 
urmass, nevaru nepiekrist!
3.janvāris 2014, 19:25 | links
 
Uz ziemu šamie paliek nedaudz kūtrāki. Līdz ar to mānekļa spēlei ir jābūt mierīgākai kā vasarā. Ar džigu uz vietas mānekli izspēlēt ir gandrīz neiespējami. Tāpēc DS rullē. :)
3.janvāris 2014, 18:34 | links
 
urmaas, man liekās, ka mēs copējam vienā ūdenstilpnē, un sajūta tāda, ka zandarti patreiz ķerās labāk nekā vasarā. Vasarā labi strādāja jigs, tagad dropshots.
3.janvāris 2014, 18:15 | links
 
Nezinu par ko un kam tu netici bet:
http://www.youtube.com/watch?v=sTGmztiBR14#t=552
Es stāstu kā ir. :)
3.janvāris 2014, 17:45 | links
 
Vietās kur copēju ir 7-12m dziļš. Par lomiem nesūdzos. :)

urmaas, 3.janvāris 2014, 17:12

man kaut kā ne visai tas shots ((( bet runājot par dziļumiem tur tev gluži nepiekritīšu 100 %
3.janvāris 2014, 17:24 | links
 
Vietās kur copēju ir 7-12m dziļš. Par lomiem nesūdzos. :)
3.janvāris 2014, 17:12 | links
 
Kā resnā aukla ietekmē spēli, zandarti ķerās? :) Labi, tad iepirkšu resnāku auklu.


Šis vīrs diezgan uzskatāmi parāda, kā siet palomaru.
3.janvāris 2014, 17:10 | links
 
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WHhRN46YfGo#at=264
Šajā video ir abi biežāk pielietojamie mezgli. Es pārsvarā izmantoju otro. Tik viena šaize-pie mums veikalos nevaru atrast normālus āķus ar labu cilpiņu. pārsvarā visiem ir no presēti pielocīts gals. Līdz ar to auglu griež pušu asās malas. Lai izietu no situācijas tad pēc mezgla uzsiešanas uzpilinu ātro līmīti. Tad aukla nenoslīd līdz asajām malām un tai vietā vairs negriež pušu.
3.janvāris 2014, 17:02 | links
 
Vīri, padalieties ar pieredzi. Āķi sienu palomar mezglā, bet ik pēc laiciņa, metienā sistēma aiziet tieši mezgla vietā. Šodien upei atdevu 2 sistēmas. Lietoju 0.2 sunline kong fluorokarbonu. Varbūt ka ir citi mezgli, kurus varētu pamēģināt. Starp citu dropšota svina gudrais griezulītis, pie zacepa, nogriež 0.2 fluorokarbbonu ka prieks... :)

Morda, 3.janvāris 2014, 16:43

Tu vēl 0.1 aukliņu uzliec un tad brīnies. Pats asariem tievāku par o.27 DeSai nelieku.Bet ja eju uz zanderiem tad 0.35.
p.s.
Mezgls, lai kāds ari tas būtu, ir jāsien ļoti akurāti.To neievērojot jebkurš mezgls plīsīs kā diegs.
3.janvāris 2014, 16:50 | links
 
Vīri, padalieties ar pieredzi. Āķi sienu palomar mezglā, bet ik pēc laiciņa, metienā sistēma aiziet tieši mezgla vietā. Šodien upei atdevu 2 sistēmas. Lietoju 0.2 sunline kong fluorokarbonu. Varbūt ka ir citi mezgli, kurus varētu pamēģināt. Starp citu dropšota svina gudrais griezulītis, pie zacepa, nogriež 0.2 fluorokarbbonu ka prieks... :)
3.janvāris 2014, 16:43 | links
 
Tu takš tiko pats pateici kāda starpība ...:DDDDDDD
Usma 10 m Engure 10 cm :DDDDDDDDDDDD
4.augusts 2013, 21:42 | links
 
Kāda tur starpība,Usma vai Engure,viss atkarīgs no tā,kādu mānekli un kādā veidā tu to uzspraud un kā to gribi izvadīt konkrētā vietā. Ofsetnieki domāti lai pieslēptu gumijā āķa asmeni un lai tas mazāk aizķertos 'zacepos'.Es ofsetniekus vispār nelietoju.
4.augusts 2013, 20:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager