Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
Bums tu osetnieku vienmēr liec? es lieku uz atvadu padiņu tikai tad ja cope švaka un asaris gumiju žļambā nevis iesūc...

uber, 4.augusts 2013, 13:09

Ofsetu lieku tikai Engurei Usmā parastais āķis
4.augusts 2013, 16:51 | links
 
kautkas lidzigs otvodnojam jeb ka vins tur moscow rig
4.augusts 2013, 16:06 | links
 
Bums tu osetnieku vienmēr liec? es lieku uz atvadu padiņu tikai tad ja cope švaka un asaris gumiju žļambā nevis iesūc...
4.augusts 2013, 13:09 | links
 
Paldies atsaucīgie ! Būsim mēgināt. Un tad sanāk, ka mainot svina atrašanās attālumu līdz pavadai, pie īsa svina attālumam līdz pavadai, brīvais gals -aukla karājās- plandās, kā Buma bildē! OK! Operatīvi mānekļa augstumu tiešām varēs mainīt. Re. Mūžu dzīvo, mūžu mācies. Paldies!
4.augusts 2013, 11:27 | links
 
Es to saucu Dropšots ar pavadiņu :DD
4.augusts 2013, 11:08 | links
 
Izver auklu un ievelc ar nelielu piepūli šaurajā galā un viss Paraktiski ar šo svinu un sānu pavadiņu 50-70 garu pašalaik Usmā un Engurē kaut ko var izmānīt .tas ir domāts lai varētu ātri izmainīt mānekļa horizontu virs dibena un aizķeršanās gadījuma nebojāt visu sistēmu ,bet zaudēt tikai svinu
4.augusts 2013, 11:02 | links
 
Sveicināti. Nopirku Dropšot sviniņus ( tā tos sauca veikalā...). Un uzmanīgāk apskatot, radās nesaprotams to piesiešanas-stiprināšanas veids. Galā virpulītis, bet virpulītim savāda, ļoti saspiedoša cilpiņa, kurā jebkura aukla tiek ļoti saspiesata. Metāla bajonete arī neiet....Kā to lietot?

Rxq, 4.augusts 2013, 09:48


tā arī lieto iespiež auklas galu tajā šaurākajā galā un viss! svins ieķersies kkur pazaudēsi svinu ne visu sistemu! kautkā tā!
4.augusts 2013, 10:38 | links
 
Sveicināti. Nopirku Dropšot sviniņus ( tā tos sauca veikalā...). Un uzmanīgāk apskatot, radās nesaprotams to piesiešanas-stiprināšanas veids. Galā virpulītis, bet virpulītim savāda, ļoti saspiedoša cilpiņa, kurā jebkura aukla tiek ļoti saspiesata. Metāla bajonete arī neiet....Kā to lietot?
4.augusts 2013, 09:48 | links
 
urmaas :)Liels ,Liels Tev PALDIES:):)
6.jūlijs 2013, 22:15 | links
 
1.Es lietoju kātu ar testu 3-15gr.
2.Ja runa iet par pamatauklu, tad viennozīmīgi lietoju pīto 4-8Lb.Sistēmai mono 0,2-0,3.
3.Svars atkarīgs no sistēmas.Varētu būt 10-16gr.
4.Var lietot ari parastos āķus.
6.jūlijs 2013, 21:50 | links
 
Labs video un daudz ko apguvu.
Bet nezinu vel 4 lietas::

1.kādam ir jābūt kātam, testam utt?
2.Kāda diametra aukla?
3.cik gr liels svars ir nepieciešams copējot 5 metru dziļumā(stāvošā ūdenī)???
4.Un vai var izmantot jebkāda veida āķus vai tikai speciāi DS domātos???

Būšu pateicīgs, ja kāds pastāstīs:):),
6.jūlijs 2013, 20:26 | links
 
Skaties un mācies:
6.jūlijs 2013, 08:25 | links
 
Aha,beidzot šo tēmu ar sakustinājuši.:)
Sākoties mdž modei, Speshl gumijas DeSošanai LV bodēs ir retums.Kautko jau salasīt var, bet ne to ko gribās.Var ari pielāgot citas gummi pat nepārtaisot.Viss atkarīgsa no vietas un apstākļiem.
6.jūlijs 2013, 00:56 | links
 
2 gadi atpakaļ:)Tikai kur lai viņu dabon??Paldies
5.jūlijs 2013, 23:35 | links
 
Es pats nekad neķēru uz dropšotu, bet manuprāt derēs medium un fast un ex.fast kāts, dropshotam jau nav lielas nozīmes itkā. Āķi ofsetnieki. CL žurnālā gadu vai divus atpakaļ bija viss inventārs aprakstīts.
5.jūlijs 2013, 20:30 | links
 
Labdien,Kāda testa (un akcijas) kātu vajag dropšotam.Un kādi izskatās drop shota āķi???
5.jūlijs 2013, 18:49 | links
 
Copmaņi, kā, Jūs, tirinat to štelli. Šogad ir mērķis padropšotot, bet čujs, ka daru kko nepareizi. Kā es saprotu, svins stāv pie zemes un zivtiņa jāpalaiž uz leju un jāpacērt uz augšu, tad veidojas tā spēle? Cik daudz tiriniet un cik daudz pievelkiet auklu?
14.maijs 2013, 08:16 | links
 
aa PALDIES!!
30.augusts 2012, 13:21 | links
 
Slinks,slinks (man kauns)):):)
30.augusts 2012, 13:20 | links
 
Viskij, vai http://www.youtube.com/watch?v=Rr8NOppUB7s derēs?
:)))))))))
P.s. Tu slinks, ... vai izliecies?
30.augusts 2012, 13:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager