Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
Labdien varbūt kādas var pateikt kur var atrast video par DROP SHOT?labāk LV var būt arī UK .!1!
29.augusts 2012, 21:36 | links
 
Tad jau Urmaasam kruti! Abas rokas brīvas,ja kātu ieliek statīvā.Vienā rokā gurķītis,otrā glāzīte....,a zivis pašam nav jākabina nost?Vai tas tik tā-nemaz neuzķerās!k Pareizi ir-ko tur rokas smērēt-tā pat viņš beidzot copi visas atlaiž!!DD
9.augusts 2012, 23:57 | links
 
Pa vienu viskiju no Urmāsa nopērc viņakruto spolipriekš Ds-a .Viņš teica ka viņam viņu vairs nevajagot. Viņai ir viens slēdzis ar kuru viņš pat kātu nekustina , - auklu maziem uzsitieniem spole pati uztin - Ds-jot blakus laivā biju gatavs dzimteni pārdot tās spoles dēļ . Latvijā tādu toč nav - tikai no usa var iepirkt. Pēcpirmā viskija domāju pat uzdāvinās tev :))
9.augusts 2012, 20:46 | links
 
Nu skaidrs ar jums. Viskijs no manis:):)
9.augusts 2012, 20:34 | links
 
Viskij paņem viskijus un ej pie Griezēja vai Urmāsa . Par tiklabu niku - gan parādīs ,gan vēlreiz parādīs... un tā divas dienas :)) Es visu laiku Ds-oju bet no manis mācīties nevar - - es nepareizi to daru - bet zives tik un tā ķeras :))) Man vienmēr pa rokai Ds uzkabe . Neiet Ds uzkabinu pavadu ar mikrodžigu . neiet ne viens ne otrs .... sauļojos :))
9.augusts 2012, 20:23 | links
 
īsumā- meklē you tube, būs vieglāk saprast nekā no aprakstiem.
9.augusts 2012, 18:41 | links
 
Labdien,kāds varbūt var īsumā izstāstīt kas ir DROP SHOT.Kādas zivis pārsvarā ķeras,kādi mānekļi jāizmanto???:)
9.augusts 2012, 17:26 | links
 
Tas bija Farniram domāts!
8.augusts 2012, 08:35 | links
 
 
Nevajag, tikai sien mezglus, kuri pamācībā norādīti.
5.aprīlis 2012, 23:26 | links
 
Kā domājat, jauno Nanofil auklu var lietot DS? Es domāju bez papildus pavadām.
Es sev nopirku, tagad domāju, vajag likt monofilo vai fluorkarbonu kā pavadu vai arī ofsetnieku patiesho siet?
5.aprīlis 2012, 23:03 | links
 
Saprotams ka prieki,bez pavadiņas izvilkt kaitinot asarus!
5.aprīlis 2012, 22:47 | links
 
Es kā pamatauklu izmantoju pīto.Pārējais - mono.
4.aprīlis 2012, 18:14 | links
 
Iesakat lūdzu,kā būtu pareizāk vai labāk.Uz spoles tīt pīto kā pamatauklu un tikai fluorkarbona pavadu vai visu spoli tīt fluorkarbonu.
4.aprīlis 2012, 18:07 | links
 
Andi,no kura laika tu tāds azartisks copmanis esi palicis,vai ta "pakot''jau apnicis?
21.februāris 2012, 22:47 | links
 
Andi , apskaties manā albumā ,, Mani lējumi ,, , tur ir visi svari .
21.februāris 2012, 22:17 | links
 
Gint,ieliec šeit vai atsūti cenas stienīšiem.Kādi svari Tev ir?
21.februāris 2012, 22:13 | links
 
Tu ieliec cenas tad uzreiz būs pieprasījums .Tas ka esviņas zinu - tas neskaitās.Mēs dzīvojam kapitālismā -visi māk rēķināt :) Ja nezini kurā brīdī to darīt - zvani .Tagad visiem vajag bļitkas un ragavas :))
21.februāris 2012, 21:51 | links
 
Brālīti , stienīši ir un būs , citas formas arī būs jā būs pieprasījums .
21.februāris 2012, 21:29 | links
 
Ginčas sviniem nav ne vainas - ceru ka citas formas ar sāks taisīt. Pagāš Sezonas laikā esmu tikai 3 gb norāvis.S;akumā gan rāvu pa biežo . Man patīk stienīši, ginčam cerams būs . Ar viņiemforši spēlēt jojūti ka pacel stienīti stāvus no grunts , tad var eleganti iztirināt.Bumbiņas un lāsītes uzreiz atraujas ,tur smalkāka padarīšana.
21.februāris 2012, 21:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager