Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
9.aprīlis 2011, 09:06 | links
 
pīto lietoju 15Lb.fluorcarbons ir sūc.labāk mono ~0,3.pielietot var visādus sutus,tik vai to vajag?
:)))
9.aprīlis 2011, 08:10 | links
 
Primārā mērķauditorija asari. Nav problēmu tur pat dabūt sliekas un mailītes. Varbūt nemaz nav vērts īpaši iespringt uz gumijas zivēm?

Vai kāds ir empīriski salīdzinājis, teiksim, gumijas un dzīvās (beigtās) zivis dropšotam? Vai ir vērā ņemama atšķirība?
9.aprīlis 2011, 00:13 | links
 
Tātad iepirku 2,10 m speciālo dropšot kātu, tests 5-30g. 0,21mm fluorkarbona aukla arī ir. Kaut kādus āķus arī iepirku. Pīto auklu atrast arī nebūs problēmu. Svinus no e-veikala vai e-bay arī.

Tātad jautājums ir par spoli - ieteikumi? Līdz 50 Ls. (Bet var mierīgi būt arī mazāk.) No laivas, dziļums 2-10m, domāju 0,10mm pīto auklu likt.

Zivis ir doma pirkt e-veikalos vai e-bay, īpaši http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/en/dropshot-method-g5-a204.html

Vei varat ieteikt, kas būtu labāks no šī veikala sortimenta? Vai arī ir vēl kāds vērā ņemams e-veikals vai īpaša zivīšu marka, ko pameklēt citur?

Zivīšu cenai nav nozīmes. Galvenais, lai ir labas. Izmērs 5-8cm. Vieta: Daugava zem Ķeguma HES. Asari, zandarti, līdakas.

P.S. Es biju noskaņojies uz Balzer Barsch-Killer, bet šobrīd tā nav šī e-veikala piedāvājumā. Vai kādam ir komentāri par šīm zivītēm?
8.aprīlis 2011, 23:58 | links
 
nu ja to Tu zini un zini kādas ir pītās auklas īpašības, tad tas jautājums mans domāt bija pilnīgi lieks :)))
29.marts 2011, 16:55 | links
 
tas ka vislabak ir pita to es pats labi zinu, tapec jau jautajumu uzdevu par monofilajam,
29.marts 2011, 16:49 | links
 
karusa
es gan esmu galīgs lūzeris šajā jautājumā, bet man liekas, ka bez pītās auklas šitas pasākums ir praktiski neiespējams....ja tomēr gribi provēt ar mono, tad pavisam noteikti pašu neelestīgāko, jo tur svarīgs katrs pieskāriens....
29.marts 2011, 13:02 | links
 
kadu monofilo auklu izveleties dropshotam kautko lidzigu fiderauklai(cietaku) vai ari elastigaku staipigaku
29.marts 2011, 12:52 | links
 
Dzērvēn
ieraksti mātē googlē Drop-shot un ver tik vaļā tās lapas.būs gan bilži,gan kino!
:)))
6.marts 2011, 17:27 | links
 
:DDD
varbūt iemetien gan to bilžu.tik būtu vēlams,lai būtu ar smaržu!
:DDD
6.marts 2011, 17:22 | links
 
kāds var iemest kādu bildi kā jāizskatas ''supermīksta'' silikona zivtiņai?
6.marts 2011, 17:19 | links
 
manam tests ir biku niknāks.starp citu,šīs sadaļas pirmās lapas(~20-28) izlasi.un daudz kas taps skaidrs!
:)))
6.marts 2011, 17:10 | links
 
urmas tavs kats ir ap 180, bet kads tev tests, pats es domaju kaut kur pa 5-20, varbut vajag lielaku testu
6.marts 2011, 17:02 | links
 
pašam ir sešu pēdu kātiņš.un esmu apmierināts.
no laivas copējot,nemaz garus kātus nevajag.
6.marts 2011, 16:48 | links
 
seit no foruma gruti sprast viens min tadu, otrs tadu, kadu tu ieteiktu garumu un testu, apmeram, varbut vari pateikt kadas ir prieksrocibas isakam katam(vai tad ar garaku katu nebutu vieglak zivtinu raustit)
6.marts 2011, 16:25 | links
 
spiningošanai ari līdakām būs laps.DSošanai gan stipri par garu.vismaz es ar tādu neDSotu!
:))
6.marts 2011, 16:18 | links
 
atradu iesakumam sadu spinigu salmo Spinings Taifun Jig Spin (SA) garums 270, tests 5 - 20, mērķis ir asari ka ir ar testu (makseresana tikai ezeros)
6.marts 2011, 15:56 | links
 
liec normālu monofilo,i viss būs bumbās.
:))
6.marts 2011, 15:08 | links
 
vai fluakarbon aukla obligata sistēmai, parasta monofila ari deres, maksereju ezeros kur grunts vairak dunaina(ieprieks foruma rakstija vinu izmanto tāpēc, ka tai lielāka nodilumizturiba vai tā?)
6.marts 2011, 14:46 | links
 
nu bet ka butu ja panemtu kadu vienu lielaku un ar zileti izgriztu mazakas, ekanoija nebut
6.marts 2011, 13:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager