Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
man liekas, ka juus paarspiileejat ar to oglekli. Man ir Rozenmeijer DS kaats, kursh peec akcijas atgaadina speedmaster.
principaa, ja gribaas samzinaat izmaksas uz extra fast kaatu peec amiishu klasifikaacijas tad der aatrs peec eiropas standartiem, vecs kaats ar nolauztu spici. var i twichot i shotot. zaudee protams iemetienaa, bet izdevumi ir 0 saliidzinaajumaa ar GL
4.marts 2011, 08:40 | links
 
Dēliņ, viss atkarīgs no pļentaka svara ;))
Tur, kur tu ar fāteri dragā, tādu kātu vajag ;))
3.marts 2011, 22:25 | links
 
vislabak dropšotot ar ļoti cietu katu līdz 2 m
pats šopavasar sakšu izmantot st croix katu fast action garums vinjam 188 cm
3.marts 2011, 22:21 | links
 
kr4 GRiezēj, nav runa par ezeru, bet par kanālu :):) 2.1m daiwa megaforce jigger 1-9 tests. ezers aizaug un to DS pat netiktu iekustināts un jau varētu celt ārā zāles :):)
3.marts 2011, 21:55 | links
 
DSojot arī ar superspeciālo kātu ir iespējams neko nenoķert. Jigspin kātam varētu būt ne vainas (it sevišķi uz asariem), ja usmanīgi uz spici skatās. Bet Liepājas ezerā arī skatīšanās nepalīdzēs :))))))))))
3.marts 2011, 20:36 | links
 
Dzērve pamēģini - tas būs tas pats kas ar armatūru spiningot :)) Nē - tur vajag elastīgu vieglu kātiņu. Es to daru ar ultra light - ir labi. Re ku Griezējs - visus jaut pie viņa - viņš ir specs . Viņš drošika pēc tava jautājuma sirds drapes jau dzer :)))
3.marts 2011, 20:33 | links
 
Dzeerve
ar karoti dārzu ar var apart!:)))
Džigam paredzētie kāti ir ar mīkstāku spicīti.DSošanai kātiņi ir bomīgāki!
:)))
3.marts 2011, 20:29 | links
 
Ar džiga spiningu ir norm DSot?
3.marts 2011, 20:26 | links
 
Tajā veikalā ir pietiekami izglītoc personāls, lai nesasietos ar briļļainiem. Vismaz es tā darītu, jo pret briļļainiem man .... ;)
3.marts 2011, 20:20 | links
 
Tie āķi Griezēj jāprasa tam lecīgajam pārdevējam ar brillēm -kurš nekā nejēdz no Ds-a?? :))))))))))))
3.marts 2011, 20:16 | links
 
Tie, kas fano par stand-out āķiem, tos var atrast D-grīvas Salmo. Pēc tam, kad šodien iepirkos tur, vēl nedaudz palika. Pie kam - pa lēto :)
3.marts 2011, 20:06 | links
 
Vēl šitādas ienāksies, ~ 6 cm garas.
Viens no krāsu paraugiem:
5.februāris 2011, 20:03 | links
 
Apskatījos . Gribu !!!
5.februāris 2011, 19:53 | links
 
Brālīt, šajā pašā tēmā 27.novembrī bildītes ieliku, pazaveries, tur salīdzinājums ar spičku ;)
5.februāris 2011, 19:51 | links
 
Teicu tev Kilka . Jūs graužat tur - es te ..... tā mēs dzīvojam :))
5.februāris 2011, 19:48 | links
 
Bračiņ,
mēs ari tagad cepumus graužam,un ko nu???
:DD
5.februāris 2011, 19:46 | links
 
Aug :)) Viņi jau tikai tēlo čomus ,,, dzer pa kluso ,,copē pa kluso ,, ar ds zivtiņām nedalās :)) Pieturas džeki pie vecā teiciena : "Jesļi hočeš biķ zdorov ---- žri oģin i v ķemnoķe :)) Uz pavasari vajadzēs - tad tramdīšu tevi .
5.februāris 2011, 19:44 | links
 
Čau KILKA:)))
GRIBU VĒL!!!
:)))
5.februāris 2011, 19:41 | links
 
Čau, Brālīt. Nu, kinderšpīlers jau paaugās drusku? ;) Par mazām DS ziftelēm, varu nostučīt, ka urmim ar Gunžu te dažas ienācās ;) Paprasi, lai parāda, ja iepatiksies, sagādāšu Tev a' ;))
5.februāris 2011, 19:39 | links
 
Nianses i zivtiņu izmērā. Pa teļefonu tu jauman apsolīji no savas kolekcijas pašas mazākās - tās 3 - 4 cm. man tikmazas nebij - sagriezu savas 3 lielās ,karsēju,veidoju -pats uztaisīju tādas uz 2 cm. Svina vietā izmantoju vecu volframa lielu murmuli. Visu sasēju kā klasiski jābūt DS ā .Tikai ar maziņu āķīti smalku auklu (0,10) ,notestēju spainī :) Liepājā karaostā tie velli uzreiz saplosīja manu ražojumu - dabūju ar dažus smukuļustad visu aprāvu :(( Pēc nedēlas peipusā jau biju ar jaunu kolekciju. Cope ļoti interesanta :)) savādāks dancis kā vasarā jātaisa. Domāju ka efekts pat no migrodžigas varētu būt peipī pat labāks . Tikai noteikti jāliek DS zivtiņa viņai ir pavisam cita spēle nekā parastajam silikonam .
5.februāris 2011, 19:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager