Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
Bračiņ, tad jau Tevi var saukt par VienīgiTuPeipussDeSistu :)))))))
Gaidām no Tevis traktātu par niansēm ;)
5.februāris 2011, 19:20 | links
 
Vienīgi es esmu provējis ds - peipusā. strādā . Bet tur ir nianses. Dažus smukus ašukus dabūju .
5.februāris 2011, 18:01 | links
 
katrs šeptē ar to kas liekas parocīks.manam ir 6' kātiņš.man pietiek.jo šeptēju tik no laivas.
:))
5.februāris 2011, 18:00 | links
 
Man atkal 2.70 ir labs,jo strādāju ar dubultsistēmu un iemetienu taisīt ir ērtāk kā ar īso .Vēl protams nav mazsvarīgs ūdenstilpnes dziļums ,manā gadījumā tas 1.5-4 metri ar garāku kātu varu noturēt leņķi tālākā distancē.
5.februāris 2011, 17:54 | links
 
Griezeejs,
a tu pamēģini drop shot no āliņģa
5.februāris 2011, 14:40 | links
 
Būs pa garu.
Es ieteiktu 1,80 līdz 1,90.
5.februāris 2011, 14:34 | links
 
Kādu garumu ieteiktu DS kātam no laivas - 2.10 m? Tā, lai viegli strādāt.

Šobrīd skatos uz Cormoran Black Star DS kātu Vienīgi grūti tā saprast, vai varētu būt ērts lietošanā dēļ roktura. Ko sakat ?
5.februāris 2011, 13:54 | links
 
Negribas a vajag!
2.decembris 2010, 22:49 | links
 
Kapēc mani japāniski jālamā :DDDDDD
Es vnk un kautrīx zēns no laukiem ;)
Nu negribas man ziemā copēt. Pagaidām. Vismaz LV negribas. Vot uz Marocu gan būtu coini bassos ziemā aislaist :)))))))
2.decembris 2010, 22:46 | links
 
2 griezējs
Nu ko ta sensej?Pērc kasti,bori,kaut ko siltu mugurā un aidā uz ledus.Gan jau iepatiksies.
2.decembris 2010, 22:38 | links
 
Par to DS ziemā ID kaut ko sapņoja. Es negribu komentēt, jo kā jau Kilka teica, tad ...
... man season closed :(
:DDDDDD pēdējais teikums sanāca ...
2.decembris 2010, 20:32 | links
 
Toties Dr.Griezeejs neko nesajēdz no copes ziemā :DDD Manuprāt galvenais moments varētu būt zivtiņas izmērs, nevis spēle ;)
2.decembris 2010, 11:02 | links
 
Es pat kaut kur dzirdēju, vai lasīju, ka esot ejoša metode - dropšots ziemā.... nez kur tas bija ... varētu izvilkt un palasīt... Vai tikai Griezējs nebija autors? Man sķiet ka tikai viņš kaut ko no Dropšota sajēdz un vēl māk arī trīs vārdus teikumā savirknēt.
2.decembris 2010, 10:54 | links
 
DŠ tā pat kā spinings ziemā ir pilnīgi reāls. DŠ pat varētu būr piemērotāks par spiningu jo visas kustības ir iespējamas lēnākas. Protams ar aromātiem vajag uzmanīties. Ja ir piemērotas ūdenstilpnes, ja ir daudz maz ciešami laika apstākļi, ja ir vēlēšanās, tad tik uz priekšu. Tik daudz asarīšu kā no ledus, nesalasīsi, bet copējam jau priekam, ne gaļai.
2.decembris 2010, 10:53 | links
 
hmm bet pastiprā straumē ar nelielu atsvariņu pat varētu pāris soļus iztaisīt! Jātrāpa uz žoru un tad teorrija jāliek praksē :D
2.decembris 2010, 09:56 | links
 
Par to kādreiz diskutējām. Kopējais viedoklis bija - nu varbūt ar ļoooti mazu zivteli kaut kas izdotos. Bet diez vai. ;)
2.decembris 2010, 09:50 | links
 
Ir kādam pieredze ar DŠ ziemas sezonā? Tīri teorētiski domāju, ka vajadzētu strādāt, jo ja chuby darteri dancinot var sakacināt asari, tad DŠ zivteli varētu kas līdzīgs!
2.decembris 2010, 09:48 | links
 
Mums tādi ir,(izmēru paskatīšos citreiz) tikai tagad man prioritāte ir balzams ar cococolu:)))
27.novembris 2010, 21:58 | links
 
Zaļās ir sūds.
27.novembris 2010, 21:56 | links
 
urmaas, Tu nezini :)
27.novembris 2010, 21:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager