Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
Vēl viens nodevējs.
Kad es Tevi apķeršu, tad Tu raudāsi gaužas asras!
Kilka, man tās gumijas vajag. Es Tevim ielikšu rīt linku, un Tu man tās sameklēsi. Ja sameklēsi, tad nepasūtīšu.
27.oktobris 2010, 22:25 | links
 
Čau Muno:)
Tā Tev bija sagadīšanās:)))
Par āķiem es ar ar Griesēju ne to strīdējos, bet nepiekritu gan.Un pats trakākais, kad Zivnieks bij uz DS apmācību, dēļ ofsetnieka nedabuja vairākus zandartiņus. Tā arī turpina maišotot. Un tas tikai āķu dēļ:)))))
Šķērsām zivtiņu nespraustu, ja pat ekstrasents pateiktu, ka dēļ tā zive būs:)) A jūs dariet kā gribat:))
27.oktobris 2010, 22:20 | links
 
Vai, muno, to gan ne, man gan tās tālu jameklē... :(
Hmm nez, kur varētu atrast??
Hmm, ā, laikam taču atvilknē dažas paciņas ir!!
:D
27.oktobris 2010, 22:19 | links
 
 
Par pasūtīšanu. Tu jau ātrāk par ZS šeit neparādīsies. Un tajā brīdī, desot nesanāks.
Tu Kilka varētu būt man izdevīgs, Tev jāpameklē 5"savagear gumijas. Vot tā.
27.oktobris 2010, 22:16 | links
 
Spēle mainās. Bija reizes kad tas deva rezultātu.
27.oktobris 2010, 22:13 | links
 
muno - šito pasūtīšanu es Tev pieminēšu! Nu, pagaģi! ;)
Bet par gumijām apmēram tādu atbildi no Tevis gaidīju. Vai, kad spraudi pareizi - cope bija sliktāka??
27.oktobris 2010, 22:12 | links
 
Brālīti.
Kilka ir tālu, tātad var viņu var pat pasūtīt. Kur dzīvo Griezējs, es zinu, tātad pārmācīt nav problēmu. Urmasam svētdien aizdevu enkuru, tātad nopirkts. Un vispār, es no Urmasa mācījos. Rīt paņēmu darbā brīvu un ar savām šķērsām uzspraustajām zivīm braukšu ķert zanderu un noķeršu.:)))
Ja nopietni, tad ir daži DS gumiju veidi kuri ļoti labi spēlē uzsprausti sāniski. Konkrēti-daži quantum, savagear un dam efzett modeļi. Manuprāt ļoti svarīga ir pareiza āķu izvēle. Šajā jautājumā man ar Griezēju ir diametrāli pretēji viedokļi, bet tā kā šogad ir sanācis paeksperimentēt daudz reižu, jūtu ka esmu uz pareizā ceļa. Tiesa, Griezējs uz saviem mega lielajiem āķiem arī ir daudz noķēris.
Apmēram tā.
27.oktobris 2010, 22:08 | links
 
Nu ja, jēdzīgas bildes jau vispār tikai vieplim ir!
Muhahahahaaaaa
Īpaši no DS
;)
27.oktobris 2010, 21:54 | links
 
Brālīti, sado gan! Lai šie, bez čaukstēšanas par ozonu, lapu sopi, solīdu kompanī un gardu cepumu, ieliek arī kādu jēdzīgu bildi.
:)))
27.oktobris 2010, 21:44 | links
 
Un vispār, es nau copmanis, es jau teicu. Tu mani te pie faniem nepieskaiti :DDD
Viepli - žēl, ka neesi urmaasa DS zivis redzējis ;)
27.oktobris 2010, 21:43 | links
 
Brālīt sado tam vieplim! :DD
27.oktobris 2010, 21:41 | links
 
Brālīti, nejēdzu gan. Toties esmu redzējis Muno lomu bildes. Par tevis minētajiem pārējiem kungiem gan neko nezinu teikt.
:DDD
27.oktobris 2010, 21:40 | links
 
Es te palasījos. Esmu redzējis kā Griezējs,Urmaas,Mlg Ds-o .Pats esmu Griezēja māceklis un šis, tas ar sanāk . Ne viss notiek kā grāmatās rakstīts ,ne veinmēr DS strādā ,bet tas ka rezultāti ir labi šī vasara to pierādīja. Muno varbūt tu esi noķēris savu knifu,,tad necenties pierādīt patiesību tādiem DS faniem kā Griezējs,Kilka un Urmaas -apēdīs tevi bez sāls :)) Ķer zivis un klusē,mācies :)))
Tikai neprasi padomu Vieplim ,viņš nekā nejēdz :))))))))))))
27.oktobris 2010, 21:35 | links
 
Nico, man jau šķiet, ka nav ko ..., ar tiem Stand-Out un KLLC. Nu nav nemaz tik sarežģiti uzsiet. Tiem stand-outiem es arī basu gadījumā neticu, jo arī tā fiša ir aizdomīga pret viskautko svešu. Un kur nu vēl DS technikā, kur ēsma praktiski stāv uz vietas un zuvej ir iespēja to aplūkot tuvumā.
Offsetnieka motāža caur galvu vispābā ...
Šādas tādas manas domas, ja interesē, var palasīties
http://www.salmo.lv/upload_file/raxti/grimze_062010.pdf
Bet vispār, dari kā zini. Varbūt ir vērc arī kādu elektronisko zivju pievilinātāju iepirkt :)
Un šķērsmontētājiem ieteiktu arī citas lietas ne pēc paredzētā pielietojuma izmantot :DDDDD
27.oktobris 2010, 21:19 | links
 
:DDDDDDDDDD
27.oktobris 2010, 21:02 | links
 
Tu paeksperimentē, tad pats redzēsi.
27.oktobris 2010, 21:00 | links
 
Muno - kāpēc tad viņas neražo plakanas otrā virzienā? ja labāk spēlē? ;)
27.oktobris 2010, 20:44 | links
 
Viepli Tev vēstule!
27.oktobris 2010, 20:00 | links
 
Dažām gumijām tas ir ļoti vēlams. Tās kuras ir plakanas.
27.oktobris 2010, 20:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager